en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Code: 2508299
Code sup.: 905028
EAN: 8057018293742
 
2.86 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos bandages with aloe vera are ideal for daily treatment of minor injuries, abrasions, and cuts.
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-ply, extra white, 4000 pcs
Fros
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-ply, extra white, 4000 pcs
Code: 2506619
Code sup.: 910507
EAN: 8594059253767
 
25.10 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Single-ply folded towels for dispensers in extra white color with a total of 4000 pcs (20× 200).
Schwarzkopf Palette Color Shampoo hair dye shampoo 1-0 Black, 1 pc
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo hair dye shampoo 1-0 Black, 1 pc
Code: 2600019
Code sup.: 875020
EAN: 9000101734775
100%
3.71 EUR
74.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle semi-permanent hair dye with ammonia-free caring formula that gives your hair an intense shade and beautiful shine – while also caring for it during coloring.
Raid Essentials replacement refill for the insect light trap, 2 pcs
Raid®
Raid Essentials replacement refill for the insect light trap, 2 pcs
Code: 2601157
Code sup.: 675042
EAN: 5000204438659
 
7.42 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid Essentials replacement refill is designed for the Raid insect light trap. It helps capture flying insects in the household without the use of insecticides.
AKCE
Kotex Ultra Night Duo Pack sanitary pads, 12 pcs
Kotex®
Kotex Ultra Night Duo Pack sanitary pads, 12 pcs
Code: 2602814
Code sup.: 916254
EAN: 5029053569147
 
1.69 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic intimate pads in the Night variant.
AKCE
Kotex Ultra Normal Duo Pack Panty Liners, 16 pcs
Kotex®
Kotex Ultra Normal Duo Pack Panty Liners, 16 pcs
Code: 2602816
Code sup.: 916258
EAN: 5029053569086
 
1.69 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic panty liners in the Normal variant.
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Odol®
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Code: 2508094
Code sup.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Odol Perlička toothbrush is specially designed for the smallest children aged 0 to 2 years.
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
BALhome
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
Code: 2501203
Code sup.: 588657
EAN: 8591235088274
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Vulkan Dona Sensitive latex disposable gloves size XL, 100 pcs
MAXTER™
Vulkan Dona Sensitive latex disposable gloves size XL, 100 pcs
Code: 2104390
Code sup.: 1133019
EAN: 8593379306290
100%
7.64 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex disposable lightly powdered gloves size XL. They are highly elastic and made of natural latex. They are non-sterile.
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size M 100 pcs in box
Dona®
Dona Vinyldona powder-free vinyl gloves, size M 100 pcs in box
Code: 2204185
Code sup.: 598010
EAN: 8594200320355
 
5.19 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vinylové bezprašné nesterilní rukavice vhodné např. k lékařskému vyšetření, diagnostickým, terapeutickým zákrokům, nebo pro práce s nakažlivým materiálem.
AKCE
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Code: 2601058
Code sup.: 750266
EAN: 8006530101059
 
14.14 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove grease and food residues from dishes. They are effective even in short 30-minute washing programs.
AKCE
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Parodontax®
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Code: 2601453
Code sup.: 896544
EAN: 5054563265371
 
4.07 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax interdental brushes size 2 are suitable for cleaning interdental spaces.
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-Ply, Gray, 20 x 250, 5000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-Ply, Gray, 20 x 250, 5000 pcs
Code: 2601673
Code sup.: 910524
EAN: 8594158372468
100%
16.58 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
One-ply folded towels for dispenser in gray color with a total count of 5000 pcs (20× 250).
Essence Aqua Jelly Lipstick PH Reactive 2.8 g
Essence
Essence Aqua Jelly Lipstick PH Reactive 2.8 g
Code: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the essence lipstick Aqua Jelly from essence with a unique pH reactive formula that creates
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 pcs
Gillette®
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 pcs
Code: 2308484
Code sup.: 882170
EAN: 7702018489787
 
3.18 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top quality in men's face care.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2025 1 pcs 3V
Code: 2506136
Code sup.: 960938
EAN: 4895229106178
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
AKCE
Velvet Aloe Vera Soft White Toilet Paper 3 ply 24 pcs
Velvet
Velvet Aloe Vera Soft White Toilet Paper 3 ply 24 pcs
Code: 2209346
Code sup.: 928937
EAN: 8594042234537
 
6.01 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Kvalitní 3vrstvý toaletní papír Velvet Soft white s motivem ledních medvídků v balení po 24 rolích.
Hansaplast Aqua Protect Waterproof Plaster 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect Waterproof Plaster 20 pcs
Code: 2202240
Code sup.: 905191
EAN: 9005800334509
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aqua Protect 100% waterproof plasters for covering and protecting minor wounds.
Hansaplast Flexible Elastic XL Bandages 10 pcs
Hansaplast
Hansaplast Flexible Elastic XL Bandages 10 pcs
Code: 2402123
Code sup.: 45928
EAN: 9005800357478
 
3.05 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Flexible and water-repellent bandages for covering and protecting medium to large wounds.
Linden Wooden Skewers 30 cm 100 pcs
BT Barton Trading®
Linden Wooden Skewers 30 cm 100 pcs
Code: 2502077
Code sup.: 959512
EAN: 8590786200043
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden skewers made of linden wood for sausages, blood sausages, and kebabs.
Carin Light Incontinence Odour Control 8pcs
Fide, Carin
Carin Light Incontinence Odour Control 8pcs
Code: 2500488
Code sup.: 916089
EAN: 8594004302359
 
1.14 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unique high-absorption, reliable and discreet pads with wings for use during light urinary incontinence.
BALhome dish sponges shaped yellow 3 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 3 pcs
Code: 2501199
Code sup.: 591675
EAN: 8591235087611
 
0.60 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with a high-quality abrasive layer and protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scourer.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Code: 2501646
Code sup.: 761316
EAN: 4260418935622
100%
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washing capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored and white laundry in a single capsule.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.