en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Versace
Versace Eros Energy Aftershave Balm for Men 100 ml
Code: 2501785
Code sup.: 14512
EAN: 8011003901456
 
35.04 EUR
350.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was launched in 2024 Eros Energy is inspired by the stunning beaut
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Code: 50089
Code sup.: 882350
EAN: 4027800710409
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-blade flexible disposable razor with a moisturizing strip. Provides gentle and thorough shaving at all desired angles.
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Atlantic®
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Code: 2404456
Code sup.: 882385
EAN: 8594035002150
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razor Atlantic Master Shave with a pivoting head and lubricating strip. The pivoting head is equipped with three blades.
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
viGO!
viGO rubble bags, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 pcs
Code: 2505025
Code sup.: 954497
EAN: 5902841470828
 
3.99 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack rubble bags, very strong 140 µ, bag size 60 × 110 cm, capacity 120 l, packaging 5 pieces. Quality garbage bags for storing household or garden waste.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
Code sup.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Končící produkty
Artdeco Blusher Powder Blush 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher Powder Blush 44 Red Orange Blush 5 g
Code: 87438
Code sup.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
9.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a healthy-looking color to your cheeks and create your own combination of shades exactly as you
truckFree
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette for Women 90 ml
Versace
Versace Yellow Diamond Eau de Toilette for Women 90 ml
Code: 64970
 
EAN: 8011003804566
 
78.84 EUR
876EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance launched in 2011 The women's eau de toilette Versace Yellow Diamond was laun
Essence Camouflage + Matte concealer 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte concealer 210, 8 ml
Code: 2502432
Code sup.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
1.06 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Camouflage + Matte Concealer 210 by Essence combines a lightweight, liquid texture with full coverag
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime perfume for women 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime perfume for women 80 ml
Code: 2306574
Code sup.: GIVP069382
EAN: 3274872456341
 
131.17 EUR
1 639.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the perfume GIVENCHY L’In
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Perfumed Water for Women 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Perfumed Water for Women 60 ml
Code: 2500266
Code sup.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
22.45 EUR
374.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was introduced in 2025 Jeans Urban Pink by Karl Lagerfeld is a fragrance
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Code: 2501586
Code sup.: 794634
EAN: 8720182541307
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients: Almond oil, known for nourishment and fighting frizz.
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Code: 2501593
Code sup.: 834949
EAN: 8886467040382
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deo spray with long-lasting effect.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Code: 2501473
Code sup.: 761313
EAN: 4260418936018
93%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful universal laundry gel with a refreshing orange scent.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
90%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.