en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Code: 2501768
Code sup.: 761299
EAN: 4260418930214
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner is an ideal assistant for removing dried and stubborn stains. It contains active oxygen, which works intensively and removes even tough stains from laundry.
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Code: 2306751
Code sup.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
4.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eye shadows of professional quality for incredible results! Each shadow is individually packaged in
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
Code sup.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Alufix
Alufix Trash bags with handles white, 12 µ, 60 liters, 64 x 71 x 16 cm, 12 pieces
Code: 67477
Code sup.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
1.94 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Fino
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Code: 76275
Code sup.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.12 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Easy Pack 35 l – sturdy waste bags for everyday use at home and in the office.
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
viGO!
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
Code: 1808338
Code sup.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.27 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags are high-quality, strong, and impermeable, preventing moisture from seeping through and keeping your home or office trash can clean.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.49 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Code: 2005111
Code sup.: 954688
EAN: 5900536335919
 
4.24 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Fino
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Code: 2201185
Code sup.: 954340
EAN: 5201314160779
 
2.12 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra elastic retractable garbage bags with a volume of 40 liters. They do not leak and are tear resistant.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Code: 2201772
Code sup.: 954607
EAN: 4006508110988
 
1.91 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper at home, in an apartment, and in the office.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.47 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.48 EUR
21.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.