en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Waschkönig Laundry Powder Universal, 100 Washes, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Universal, 100 Washes, 6 kg
Code: 2500537
Code sup.: 759246
EAN: 4260418934458
100%
12.02 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powder is suitable for all types of laundry and beautifully revitalizes already faded laundry, restores original colors, and cares for the fiber structure even when washing from 30 °C to 95 degrees.
Gallus laundry powder Color, 130 doses, 8.45 kg
Gallus
Gallus laundry powder Color, 130 doses, 8.45 kg
Code: 2501524
Code sup.: 759263
EAN: 4251415303125
100%
11.13 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Felce Azzurra Laundry Gel Active Color 32 Washes, 1.595 L
Felce Azzurra
Felce Azzurra Laundry Gel Active Color 32 Washes, 1.595 L
Code: 2501504
Code sup.: 775271
EAN: 8001280409592
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry gel for washing colored laundry for clean and fragrant clothes without losing colors.
Gallus Laundry Powder Universal Box, 110 doses, 6.05 kg
Gallus
Gallus Laundry Powder Universal Box, 110 doses, 6.05 kg
Code: 2501526
Code sup.: 759266
EAN: 4251415302104
 
13.43 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
BALTECH thinner S6001, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6001, plastic 700 ml
Code: 2501637
Code sup.: 451129
EAN: 8591235071139
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner or solvent is used to improve the spreadability of paints, to clean brushes, and to remove old coatings. Thinner C6001 is suitable for thinning quick-drying synthetic coatings, especially suitable for spraying.
Felce Azzurra washing gel Aleppo Soap 32 washes, 1.595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra washing gel Aleppo Soap 32 washes, 1.595 l
Code: 2501662
Code sup.: 775268
EAN: 58001280411132
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal washing gel with Aleppo soap for clean and fragrant laundry.
Gallus Universal Washing Gel, 100 washes, 4 l
Gallus
Gallus Universal Washing Gel, 100 washes, 4 l
Code: 2501678
Code sup.: 759274
EAN: 4251415300193
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Gallus Washing Powder, 50 doses, color, 3.25 kg
Gallus
Gallus Washing Powder, 50 doses, color, 3.25 kg
Code: 2501684
Code sup.: 759296
EAN: 4251415303262
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Color is a high-quality laundry powder developed specifically for the care of colored laundry. Thanks to its new active formula, it effectively removes stains while protecting the bright colors of your clothes.
Gallus Washing Gel Black, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Washing Gel Black, 100 doses, 4 l
Code: 2501677
Code sup.: 759276
EAN: 4251415300209
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Effectively removes stains while preserving the intense black color of your laundry, as well as its softness.
Wäsche Meister Universal Washing Powder, 140 washes, 10.5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Universal Washing Powder, 140 washes, 10.5 kg
Code: 2501737
Code sup.: 759240
EAN: 4260418930276
100%
10.43 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The washing powder from Germany Wäsche Meister Universal is suitable for washing white and colorfast laundry.
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Code: 2501691
Code sup.: 759268
EAN: 4251415302166
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intense colors of your laundry, as well as their softness.
AKCE
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Gillette®
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Code: 2102652
Code sup.: 882015
EAN: 7702018020676
100%
6.01 EUR
3.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The men's manual razor Gillette Mach3 features blades that are stronger than steel and stay sharper longer (compared to the Blue3 razor). The package includes the razor + 2 blades.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Code: 2300084
Code sup.: 795405
EAN: 8008970055206
99%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense fragrance of musk and white flowers. Enriched with precious fragrance microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Code: 2300566
Code sup.: 795408
EAN: 8008970055268
95%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Persian Dream fragrance with a sensual scent of jasmine and pomegranate intertwines with a hint of red tea and warm amber tones.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Code: 2301481
Code sup.: 795406
EAN: 8008970055213
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense scent of jasmine and orange blossom. Enriched with rare fragrance microcapsules. Makes ironing easier.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Code: 2600390
Code sup.: 882348
EAN: 4027800348503
 
6.01 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The disposable men's razor Extra2 Sensitive provides performance like a premium razor but at the cost of a disposable one and is suitable for sensitive skin. The moisturizing strip is enriched with Aloe Vera extract.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
AKCE
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Code: 2304020
Code sup.: 761303
EAN: 4260418930412
 
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Black is a laundry gel for black and dark laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.48 EUR
21.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.