en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Fino
Fino waste bags tie closure 35 l, 30 pcs
Code: 76275
Code sup.: 954491
EAN: 5201314093114
 
2.12 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Easy Pack 35 l – sturdy waste bags for everyday use at home and in the office.
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
viGO!
viGO trash bags black, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 pcs
Code: 1808338
Code sup.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.27 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags are high-quality, strong, and impermeable, preventing moisture from seeping through and keeping your home or office trash can clean.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.49 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 60 l, 13µm, 60 pcs
Code: 2005111
Code sup.: 954688
EAN: 5900536335919
 
4.24 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Fino
Fino Zeus Flex garbage bags, retractable, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 pcs
Code: 2201185
Code sup.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.12 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra elastic retractable garbage bags with a volume of 40 liters. They do not leak and are tear resistant.
AKCE
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Melitta®
Swirl retractable garbage bags 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 pcs
Code: 2201772
Code sup.: 954607
EAN: 4006508110988
 
1.91 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very strong and opaque bags for regular and heavier waste are a welcome helper at home, in an apartment, and in the office.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.47 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Code: 87047
Code sup.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
21.21 EUR
21 210EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the High Precision Liquid eyeliner, you'll achieve great results even if you don't have much ex
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
BALtech
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
Code: 2500498
Code sup.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3 EUR
5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chlorine lime is intended for disinfecting sewage waste and pipelines, cesspools, and also for disinfecting areas used for keeping poultry, pigs, chickens, and rabbits.
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
Alpa 378 aftershave, 50 ml
ALPA®
Alpa 378 aftershave, 50 ml
Code: 09506
Code sup.: 843120
EAN: 85911130
96%
0.99 EUR
19.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa aftershave with antiseptic ingredient.
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Pitralon®
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Code: 09427
Code sup.: 100258502
EAN: 8592613585026
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pitralon is a long-established brand of men's cosmetics, under which traditional products for men are categorized. These products meet the needs of the average consumer. Made in the Czech Republic.
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
Code: 09498
Code sup.: 843131
EAN: 85922181
97%
1.69 EUR
16.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aftershave that soothes, regenerates the skin, and reduces the roughness of shaved skin.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 6610050170/196499
EAN: 7702018866946
100%
10.60 EUR
5.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.