en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Alpa 378 aftershave, 50 ml
ALPA®
Alpa 378 aftershave, 50 ml
Code: 09506
Code sup.: 843120
EAN: 85911130
96%
0.99 EUR
19.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa aftershave with antiseptic ingredient.
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Pitralon®
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Code: 09427
Code sup.: 100258502
EAN: 8592613585026
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pitralon is a long-established brand of men's cosmetics, under which traditional products for men are categorized. These products meet the needs of the average consumer. Made in the Czech Republic.
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
Code: 09498
Code sup.: 843131
EAN: 85922181
97%
1.69 EUR
16.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aftershave that soothes, regenerates the skin, and reduces the roughness of shaved skin.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 6610050170/196499
EAN: 7702018866946
100%
10.60 EUR
5.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Code: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
42.39 EUR
423.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fougere - woody fragrance launched in 2012 Versace Eros Extravagant seducer. Love, passion, beauty
truckFree
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Code: 101510
 
EAN: 8011003826506
 
58.30 EUR
583EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic - fougere fragrance launched in July 2016 Dylan Blue is the essence of the modern Versace m
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.