en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Alpa 378 aftershave, 50 ml
ALPA®
Alpa 378 aftershave, 50 ml
Code: 09506
Code sup.: 843120
EAN: 85911130
96%
0.99 EUR
19.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa aftershave with antiseptic ingredient.
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Pitralon®
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Code: 09427
Code sup.: 843006
EAN: 8592613585026
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pitralon is a long-established brand of men's cosmetics, under which traditional products for men are categorized. These products meet the needs of the average consumer. Made in the Czech Republic.
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
Code: 09498
Code sup.: 843131
EAN: 85922181
97%
1.69 EUR
16.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aftershave that soothes, regenerates the skin, and reduces the roughness of shaved skin.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 882003
EAN: 7702018866946
100%
10.60 EUR
5.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Code: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
42.39 EUR
423.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fougere - woody fragrance launched in 2012 Versace Eros Extravagant seducer. Love, passion, beauty
truckFree
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Code: 101510
 
EAN: 8011003826506
 
58.30 EUR
583EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic - fougere fragrance launched in July 2016 Dylan Blue is the essence of the modern Versace m
AKCE
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Gillette®
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Code: 2102652
Code sup.: 882015
EAN: 7702018020676
100%
6.01 EUR
3.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The men's manual razor Gillette Mach3 features blades that are stronger than steel and stay sharper longer (compared to the Blue3 razor). The package includes the razor + 2 blades.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Code: 2300084
Code sup.: 795405
EAN: 8008970055206
99%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense fragrance of musk and white flowers. Enriched with precious fragrance microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Code: 2300566
Code sup.: 795408
EAN: 8008970055268
95%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Persian Dream fragrance with a sensual scent of jasmine and pomegranate intertwines with a hint of red tea and warm amber tones.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Code: 2301481
Code sup.: 795406
EAN: 8008970055213
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense scent of jasmine and orange blossom. Enriched with rare fragrance microcapsules. Makes ironing easier.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Universal, 48 washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Universal, 48 washes, 2.88 kg
Code: 2500033
Code sup.: 759212
EAN: 4260418934472
 
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powder is suitable for all types of laundry and beautifully revives faded garments, restoring original colors and caring for the fiber structure even when washing at temperatures from 30°C to 95 degrees.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.