en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
BALtech
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
Code: 2500498
Code sup.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3 EUR
5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chlorine lime is intended for disinfecting sewage waste and pipelines, cesspools, and also for disinfecting areas used for keeping poultry, pigs, chickens, and rabbits.
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
AKCE
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Code: 2304020
Code sup.: 761303
EAN: 4260418930412
 
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Black is a laundry gel for black and dark laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Code: 2501473
Code sup.: 761313
EAN: 4260418936018
93%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful universal laundry gel with a refreshing orange scent.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Gallus
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Code: 2501520
Code sup.: 759295
EAN: 4251415303255
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Universal is a highly effective washing powder designed for comprehensive care of your laundry. Thanks to its active formula, it penetrates deep into the fabric fibers, effectively removing even stubborn stains and leaving your laundry fresh and clean.
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Felce Azzurra
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Code: 2501505
Code sup.: 775269
EAN: 8001280030802
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel by Felce Azzurra, characterized by its traditional, unmistakable and inimitable fragrance. By using Felce Azzurra laundry gel, you will achieve a feeling of long-lasting natural freshness and maximum softness.
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Dalli
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Code: 2501654
Code sup.: 759300
EAN: 4012400502844
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
AKCE
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Code: 2501642
Code sup.: 761229
EAN: 4260418934618
 
7.07 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a laundry gel for colored laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant scent.
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Code: 2501630
Code sup.: 759347
EAN: 5902670081523
100%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Are you looking for a fabric softener that will leave your laundry irresistibly fragrant, soft, and fresh? Try LOVRAN Fabric Softener Amla & Patchouli
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.