en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Code: 2501739
Code sup.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
7.60 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a laundry gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains already from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Lovran
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Code: 2501763
Code sup.: 759350
EAN: 5902670081530
 
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Fabric Softener Aprile Fresco 1L is a great choice for those who appreciate freshness and a gentle fragrance for their clothing.
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
viGO!
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
Code: 2501843
Code sup.: 954636
EAN: 5902335754090
 
2.93 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black trash bags extra resistant to tearing.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Code: 2500082
Code sup.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Keep deep black and dark shades without fading.
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Spokar®
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Code: 2504574
Code sup.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable black construction bag.
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Code: 87047
Code sup.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
21.21 EUR
21 210EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the High Precision Liquid eyeliner, you'll achieve great results even if you don't have much ex
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
BALtech
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
Code: 2500498
Code sup.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3 EUR
5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chlorine lime is intended for disinfecting sewage waste and pipelines, cesspools, and also for disinfecting areas used for keeping poultry, pigs, chickens, and rabbits.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Code: 2306751
Code sup.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
4.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eye shadows of professional quality for incredible results! Each shadow is individually packaged in
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2500270
Code sup.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
32.77 EUR
655.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was introduced to the market in 2025 The women's fragrance Abercrombie &
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 2500269
Code sup.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
25.14 EUR
838EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was launched in 2025 The women’s fragrance Abercrombie & Fitch captivates
Končící produkty
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Essence
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Code: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation make-up from essence. The make-up comes in a stick
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.