en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Code: 2501473
Code sup.: 761313
EAN: 4260418936018
93%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful universal laundry gel with a refreshing orange scent.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Gallus
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Code: 2501520
Code sup.: 759295
EAN: 4251415303255
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Universal is a highly effective washing powder designed for comprehensive care of your laundry. Thanks to its active formula, it penetrates deep into the fabric fibers, effectively removing even stubborn stains and leaving your laundry fresh and clean.
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Felce Azzurra
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Code: 2501505
Code sup.: 775269
EAN: 8001280030802
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel by Felce Azzurra, characterized by its traditional, unmistakable and inimitable fragrance. By using Felce Azzurra laundry gel, you will achieve a feeling of long-lasting natural freshness and maximum softness.
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Code: 2501525
Code sup.: 759269
EAN: 4251415302159
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Dalli
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Code: 2501654
Code sup.: 759300
EAN: 4012400502844
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
AKCE
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Code: 2501642
Code sup.: 761229
EAN: 4260418934618
 
7.07 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a laundry gel for colored laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant scent.
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Code: 2501630
Code sup.: 759347
EAN: 5902670081523
100%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Are you looking for a fabric softener that will leave your laundry irresistibly fragrant, soft, and fresh? Try LOVRAN Fabric Softener Amla & Patchouli
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Code: 2501688
Code sup.: 759264
EAN: 4251415302968
 
10.43 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Code: 2501762
Code sup.: 759346
EAN: 5902670081936
80%
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco 1L – concentrated gel with exotic scent of amla and patchouli, effectively washes and protects your laundry for up to 25 washes.
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Code: 2501764
Code sup.: 759349
EAN: 5902670081554
80%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your laundry the luxury care with LOVRAN Concentrated Fabric Softener Muschio Bianco. This fabric softener with the scent of white musk will provide your clothing with long-lasting freshness and incredible softness. With a volume of 1 liter, it offers effective care for up to 50 washes.
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
Code: 2600147
Code sup.: 843133
EAN: 8594001779659
 
2.82 EUR
28.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Windsor Fresh aftershave with propolis helps refresh the skin after shaving.
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Code: 07257
Code sup.: 258910
EAN: 5900273472984
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine along with a pleasantly fresh scent of corn poppies will even last the next day after cleaning.
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Veet
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Code: 16594
Code sup.: 883025
EAN: 4053700288205
80%
3.53 EUR
35.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The depilatory cream contains vitamin E and aloe vera. The depilatory cream for sensitive skin will help you achieve desired smooth, pleasantly scented, and hydrated skin. The depilatory cream works from the roots.
AKCE
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
BALsoft
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
Code: 2500373
Code sup.: 928116
EAN: 8591235090413
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply toilet paper made from 100% cellulose suitable for everyday use.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Holman
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Code: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plant is relatively vigorous. The leaf is smaller, lighter green, very pointed. The plant is
AKCE
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
Code: 2505547
Code sup.: 954614
EAN: 4006508162109
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You will especially appreciate the extra strong drawstring bags with a capacity of 120 l when disposing of heavy household waste.
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Code: 2503785
Code sup.: 954358
EAN: 4823071655063
 
3.36 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Super strong garbage bags with a capacity of 150 l, pack of 10 pieces, black and strong 34 µ (microns). You can use these bags for waste not only in your home but also in businesses, stores, etc.
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Fino
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Code: 2507684
Code sup.: 954417
EAN: 5201314931133
 
2.65 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality trash bags from the Fino brand; size 120L.
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Quickpack
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Code: 2505277
Code sup.: 954635
EAN: 5903829081371
 
3.64 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black waste bags resistant to tearing.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Code: 2603418
Code sup.: 928024
EAN: 8594008872605
 
1.06 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Code: 1803828
Code sup.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
13.51 EUR
3 377.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The caring lipstick Hydra Care Lipstick provides a triple nourishing effect for soft and smooth lips
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.