en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH thinner S6006, 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 700 ml
Code: 2501039
Code sup.: 451629
EAN: 8595073027006
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, intended for application by brush. Added gradually while stirring continuously.
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Code: 2501519
Code sup.: 759277
EAN: 4251415301343
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intensity of your laundry's white colors, as well as their softness.
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Code: 2501518
Code sup.: 759282
EAN: 4251415301602
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. It is specially designed for sweaty sportswear, capable of washing clothes more intensively and eliminating odors in a shorter time.
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Code: 2501507
Code sup.: 759275
EAN: 4251415300186
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Gallus Color washing powder, 100 doses, 6.5 kg
Gallus
Gallus Color washing powder, 100 doses, 6.5 kg
Code: 2501523
Code sup.: 759265
EAN: 4251415302975
 
10.43 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while preserving the intense colors of your laundry, as well as their softness.
Lovran laundry gel black, 1 l
Lovran
Lovran laundry gel black, 1 l
Code: 2501627
Code sup.: 759344
EAN: 5902670081912
 
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Black & Dark laundry gel with argan and vanilla fragrance 1L – specially designed for the care of black and dark fabrics. Ensures intense cleanliness, color protection, and long-lasting fragrance for up to 25 washes.
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Lovran
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Code: 2501628
Code sup.: 759345
EAN: 5902670081929
100%
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovran Color Amla Patchouli 1L – concentrated laundry gel with the scent of white musk, protecting color intensity and leaving laundry fresh and fragrant for up to 25 washes.
Dalli Universal Laundry Powder 100 washes, 6 kg
Dalli
Dalli Universal Laundry Powder 100 washes, 6 kg
Code: 2501656
Code sup.: 759308
EAN: 4012400502936
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry powder!
Dalli Gel Color 20 doses, 1.1 l
Dalli
Dalli Gel Color 20 doses, 1.1 l
Code: 2501653
Code sup.: 759303
EAN: 4012400524242
 
4.06 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
Gallus Color Laundry Gel, 112 doses, 4.05 l
Gallus
Gallus Color Laundry Gel, 112 doses, 4.05 l
Code: 2501679
Code sup.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Effectively removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry as well as their softness.
Gallus Universal Laundry Gel, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Universal Laundry Gel, 57 doses, 2 l
Code: 2501683
Code sup.: 759278
EAN: 4251415301312
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. Reliably removes stains while preserving the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Laundry Gel Lavender 166 Loads, 5 L
Code: 2501739
Code sup.: 761228
EAN: 4260418934625
100%
7.60 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a laundry gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains already from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Lovran
Lovran fabric softener Aprile Fresco, 1L
Code: 2501763
Code sup.: 759350
EAN: 5902670081530
 
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
LOVRAN Fabric Softener Aprile Fresco 1L is a great choice for those who appreciate freshness and a gentle fragrance for their clothing.
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
viGO!
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
Code: 2501843
Code sup.: 954636
EAN: 5902335754090
 
2.93 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black trash bags extra resistant to tearing.
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Spokar®
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Code: 2504574
Code sup.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable black construction bag.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Holman
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Code: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plant is relatively vigorous. The leaf is smaller, lighter green, very pointed. The plant is
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Code: 07257
Code sup.: 258910
EAN: 5900273472984
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine along with a pleasantly fresh scent of corn poppies will even last the next day after cleaning.
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Veet
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Code: 16594
Code sup.: 883025
EAN: 4053700288205
80%
3.53 EUR
35.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The depilatory cream contains vitamin E and aloe vera. The depilatory cream for sensitive skin will help you achieve desired smooth, pleasantly scented, and hydrated skin. The depilatory cream works from the roots.
AKCE
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
Code: 2505547
Code sup.: 954614
EAN: 4006508162109
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You will especially appreciate the extra strong drawstring bags with a capacity of 120 l when disposing of heavy household waste.
AKCE
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
BALsoft
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
Code: 2500373
Code sup.: 928116
EAN: 8591235090413
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply toilet paper made from 100% cellulose suitable for everyday use.
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Code: 2503785
Code sup.: 954358
EAN: 4823071655063
 
3.36 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Super strong garbage bags with a capacity of 150 l, pack of 10 pieces, black and strong 34 µ (microns). You can use these bags for waste not only in your home but also in businesses, stores, etc.
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Fino
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Code: 2507684
Code sup.: 954417
EAN: 5201314931133
 
2.65 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality trash bags from the Fino brand; size 120L.
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Quickpack
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Code: 2505277
Code sup.: 954635
EAN: 5903829081371
 
3.64 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black waste bags resistant to tearing.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.