en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.60 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Code: 2210199
Code sup.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.47 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvety body cream Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus with extracts of blue lily and papyrus milk. Rich and silky texture that absorbs quickly, leaves no greasy film, and brightens the skin.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
Code: 2500039
Code sup.: 460538
EAN: 8591235071115
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcohol coatings, for cleaning, and in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, petroleum, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
Code: 2501761
Code sup.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.08 EUR
5.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcoholic coatings, for cleaning, and for use in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, kerosene, and low-boiling hydrogenated benzene.
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.08 EUR
3.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Code: 1803828
Code sup.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
13.51 EUR
3 377.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The caring lipstick Hydra Care Lipstick provides a triple nourishing effect for soft and smooth lips
AKCE
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Code: 2304021
Code sup.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel suitable primarily for washing children's clothes and for people with sensitive skin.
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Code: 2306572
Code sup.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
75.31 EUR
2 151.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the Eau de Parfum GIVENCHY
Končící produkty
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Essence
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Code: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing Skin Tint makeup from essence enhances your skin and provides SPF protection. This
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2500562
Code sup.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
28.32 EUR
566.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral amber fragrance for women was launched in 2025 Discover the exceptional floral amber fragran
AKCE
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Code: 2501588
Code sup.: 794630
EAN: 8720182541314
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formulation enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Code: 2501583
Code sup.: 794637
EAN: 8720182541260
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shampoo for brittle hair with 95% natural origin ingredients! 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Code: 2501594
Code sup.: 834952
EAN: 8886467000805
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Code: 2501646
Code sup.: 761316
EAN: 4260418935622
100%
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washing capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored and white laundry in a single capsule.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
AKCE
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Code: 2304020
Code sup.: 761303
EAN: 4260418930412
 
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Black is a laundry gel for black and dark laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.