en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501590
Code sup.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% organic green tea has antioxidant and strengthening properties, lemon is known for its refreshing and cleansing properties.
AKCE
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Code: 2501644
Code sup.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.22 EUR
2.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for white laundry. Oxy Kraft liquid bleach and stain remover contains active oxygen that perfectly whitens gray laundry.
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Code: 2501650
Code sup.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Men Sport 5in1. Reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Code: 2501645
Code sup.: 761298
EAN: 4260418930207
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stain remover whitens gray laundry. It is also very effective at removing stains from coffee, tea, juice, wine, grass, mud, fruit, vegetables, cola, ink, etc.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Code: 2501753
Code sup.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Women Invisible 5in1. It reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Code: 87047
Code sup.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
21.21 EUR
21 210EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the High Precision Liquid eyeliner, you'll achieve great results even if you don't have much ex
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
BALtech
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
Code: 2500498
Code sup.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3 EUR
5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chlorine lime is intended for disinfecting sewage waste and pipelines, cesspools, and also for disinfecting areas used for keeping poultry, pigs, chickens, and rabbits.
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Code: 19937
Code sup.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Platinum are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors.
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Code: 19935
Code sup.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Stainless are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors for shaving.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.