en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Code: 07257
Code sup.: 258910
EAN: 5900273472984
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine along with a pleasantly fresh scent of corn poppies will even last the next day after cleaning.
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Veet
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Code: 16594
Code sup.: 883025
EAN: 4053700288205
80%
3.53 EUR
35.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The depilatory cream contains vitamin E and aloe vera. The depilatory cream for sensitive skin will help you achieve desired smooth, pleasantly scented, and hydrated skin. The depilatory cream works from the roots.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Holman
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Code: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plant is relatively vigorous. The leaf is smaller, lighter green, very pointed. The plant is
AKCE
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
BALsoft
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
Code: 2500373
Code sup.: 928116
EAN: 8591235090413
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply toilet paper made from 100% cellulose suitable for everyday use.
AKCE
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
Code: 2505547
Code sup.: 954614
EAN: 4006508162109
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You will especially appreciate the extra strong drawstring bags with a capacity of 120 l when disposing of heavy household waste.
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Code: 2503785
Code sup.: 954358
EAN: 4823071655063
 
3.36 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Super strong garbage bags with a capacity of 150 l, pack of 10 pieces, black and strong 34 µ (microns). You can use these bags for waste not only in your home but also in businesses, stores, etc.
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Fino
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Code: 2507684
Code sup.: 954417
EAN: 5201314931133
 
2.65 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality trash bags from the Fino brand; size 120L.
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Quickpack
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Code: 2505277
Code sup.: 954635
EAN: 5903829081371
 
3.64 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black waste bags resistant to tearing.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Code: 2603418
Code sup.: 928024
EAN: 8594008872605
 
1.06 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
truckFree
Versace Versense Eau de Toilette for Women 100 ml
Versace
Versace Versense Eau de Toilette for Women 100 ml
Code: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
91.92 EUR
919.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral - woody fragrance introduced in 2009 The scent of Versace Versense is a reflection of the aw
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation Light Illuminating Makeup 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation Light Illuminating Makeup 31 Golden Tan 25 ml
Code: 2204338
Code sup.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
15.41 EUR
616.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protects against blue light, which causes skin aging. Visually reduces wrinkles and small skin imper
truckFree
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy Eau de Toilette for Women 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy Eau de Toilette for Women 60 ml
Code: 2402630
Code sup.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
65.97 EUR
1 099.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral and citrus fragrance for women was launched in 2024 Sparkling and carefree, For Women Floral
truckFree
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea Eau de Toilette for Women 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea Eau de Toilette for Women 100 ml
Code: 2403239
Code sup.: 14127
EAN: 8059083001857
 
51.58 EUR
515.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The floral, woody fragrance was launched in 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti, create
DKNY Donna Karan 24/7 Eau de Parfum for Women 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 2404954
Code sup.: 14141
EAN: 085715950468
 
42.60 EUR
1 420EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral woody fragrance for women was launched in 2024 DKNY 24/7 is a new fragrance introduced by DKN
truckFree
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Versace
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Code: 2405066
Code sup.: 14248
EAN: 8011003890811
100%
113.45 EUR
567.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was introduced in 2024 Eros Energy is inspired by the breathtakin
truckFree
Chloé Nomade Eau de Parfum for Women 75 ml
Chloé
Chloé Nomade Eau de Parfum for Women 75 ml
Code: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
66.43 EUR
885.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral Chypre fragrance for women launched in 2018. Fresh and feminine. A completely new pillar of
Moschino Toy 2 Eau de Parfum for Women 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 1905616
Code sup.: 12043
EAN: 8011003839285
100%
35.53 EUR
1 184.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral woody musky fragrance for women launched in 2018. Iconic teddy bear Moschino is back! U
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.