en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Končící produkty
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Essence
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Code: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation makeup from essence. The makeup comes in a stick f
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Code: 2501496
Code sup.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A gentle women's deodorant in spray form that offers five key effects in one package.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501590
Code sup.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% organic green tea has antioxidant and strengthening properties, lemon is known for its refreshing and cleansing properties.
AKCE
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Code: 2501644
Code sup.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.22 EUR
2.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for white laundry. Oxy Kraft liquid bleach and stain remover contains active oxygen that perfectly whitens gray laundry.
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Code: 2501650
Code sup.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Men Sport 5in1. Reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Code: 2501645
Code sup.: 761298
EAN: 4260418930207
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stain remover whitens gray laundry. It is also very effective at removing stains from coffee, tea, juice, wine, grass, mud, fruit, vegetables, cola, ink, etc.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Code: 2501753
Code sup.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Women Invisible 5in1. It reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Code: 2210324
Code sup.: 795395
EAN: 8008970043708
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle TESORI is made from high-quality waxes and essential oils and spreads an intense fragrance.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
Code: 2500983
Code sup.: 598668
EAN: 8591235093223
100%
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and powder-free inside.
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
AKCE
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Code: 62276
Code sup.: 501124
EAN: 5997272382482
 
4.91 EUR
16.37EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For universal contact bonding of various - absorbent and non-absorbent - materials, such as wood, plastics, rubber, leather, sheet metal, glass, cork, cardboard and many
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
DIPRO Proseč®
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
Code: 20209
Code sup.: 5-171-000107
EAN: 8595067400143
93%
0.33 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
wooden skewers for sausages lime wood suitable for any operation 100 pieces total length 30 cm
AKCE
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501578
Code sup.: 794655
EAN: 8717163720165
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For straight hair, frizz-free. With argan oil.
AKCE
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501577
Code sup.: 794658
EAN: 8000770400255
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal for dry and tired hair! The formula with avocado oil and Aloe Vera is perfect for dry and tired hair.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501574
Code sup.: 794659
EAN: 8710522868683
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for fragile hair, strength against breakage with 98% natural origin ingredients. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Code: 2501651
Code sup.: 762542
EAN: 4012400520503
 
3.36 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evidur Gardinen Reinweiss is a laundry powder for white curtains and delicate fabrics. It removes graying, dust, and nicotine, restoring the whiteness of fabrics as early as 30 °C. Contains brighteners for long-lasting whiteness. The 600 g packaging is enough for 10 washes.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.