en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
Code: 2506574
Code sup.: 954618
EAN: 4008871216014
 
4.17 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Durable and strong bags for debris, e.g., for renovating apartments, houses, and other buildings.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.60 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Code: 2210199
Code sup.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.47 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvety body cream Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus with extracts of blue lily and papyrus milk. Rich and silky texture that absorbs quickly, leaves no greasy film, and brightens the skin.
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.08 EUR
3.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
Code: 2500039
Code sup.: 460538
EAN: 8591235071115
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcohol coatings, for cleaning, and in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, petroleum, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
Code: 2501761
Code sup.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.08 EUR
5.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcoholic coatings, for cleaning, and for use in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, kerosene, and low-boiling hydrogenated benzene.
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
Končící produkty
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Happy light
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Code: 37123
Code sup.: 07914
EAN: 8588003300195
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Birthday candle in the shape of number 9. ideal for birthday cake color: white 
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Code: 62588
Code sup.: 501146
EAN: 5997272383137
 
11.99 EUR
14.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For contact bonding with very high strength. Especially for bonding leather, wood, rubber, textiles, metals, plywood, cardboard, and various materials made of hard plastics. For bonding insulation materials in areas exposed to higher temperatures.
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
Code: 2500036
Code sup.: 460132
EAN: 8591235071054
 
3.39 EUR
4.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for rough degreasing of metal objects, can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Apeko
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Code: 2501485
Code sup.: 500831
EAN: 8595073019919
 
2.54 EUR
10.16EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wallpaper powder adhesive with which you can cover an area of up to 50 m². For gluing wallpapers, suitable for paper wallpapers as well as being an adhesive for vinyl wallpapers.
AKCE
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Code: 2501529
Code sup.: 761317
EAN: 4260418935554
 
7.77 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful All in 1 tablets for brilliantly clean dishes and dishwasher protection.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Code: 2501598
Code sup.: 834955
EAN: 8886467061714
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on with 48-hour protection against sweating and a fresh scent.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Code: 2501602
Code sup.: 834960
EAN: 8886467061684
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Hydra Essential – deodorant with moisturizing care for soft and fresh underarm skin.
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Code: 2501601
Code sup.: 834958
EAN: 8886467061677
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Double Invisible – roll-on antiperspirant with 48-hour protection against white and yellow stains.
Končící produkty
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Mattel® Moshi Monsters
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Code: 2009061
Code sup.: 48-00-48866-1
EAN: 0672935488668
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The best for your children! Motivate your children to brush their teeth with professional dental hyg
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204522
Code sup.: 795286
EAN: 8008970050454
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic fragrance for the home, it instantly releases intense and enveloping tones of Ayurvedic fragrance into the environment.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204523
Code sup.: 795284
EAN: 8008970050430
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks diffuse fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of lasting fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and comfort in all spaces.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.