en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
truckFree
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Versace
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Code: 2405066
Code sup.: 14248
EAN: 8011003890811
100%
113.45 EUR
567.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was introduced in 2024 Eros Energy is inspired by the breathtakin
Končící produkty
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Essence
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Code: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation makeup from essence. The makeup comes in a stick f
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Code: 2501496
Code sup.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A gentle women's deodorant in spray form that offers five key effects in one package.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501590
Code sup.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% organic green tea has antioxidant and strengthening properties, lemon is known for its refreshing and cleansing properties.
Vaseline Deo Spray Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Active Fresh, 250 ml
Code: 2501591
Code sup.: 834950
EAN: 8886467000782
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
AKCE
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Code: 2501644
Code sup.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.22 EUR
2.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for white laundry. Oxy Kraft liquid bleach and stain remover contains active oxygen that perfectly whitens gray laundry.
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Code: 2501650
Code sup.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Men Sport 5in1. Reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Code: 2501645
Code sup.: 761298
EAN: 4260418930207
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stain remover whitens gray laundry. It is also very effective at removing stains from coffee, tea, juice, wine, grass, mud, fruit, vegetables, cola, ink, etc.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Code: 2501753
Code sup.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Women Invisible 5in1. It reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.