en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
BALsoft
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
Code: 2500305
Code sup.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.41 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. 100% cellulose, unscented. 250 sheets / roll 50 m.
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Code: 2508973
Code sup.: 588707
EAN: 4023103257146
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm is a practical helper for effective household cleaning.
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Code: 2508975
Code sup.: 588709
EAN: 4023103252486
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs is a practical set of replacement wipes designed for the Vileda Flex & Catch dust mop.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Code: 44522
Code sup.: 835150
EAN: 4005808734528
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Attractive fragrance and soft underarms? Enjoy the touch of pearls that provides sensual softness to your skin. Try - NIVEA Antiperspirant Spray Pearl & Beauty.
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Dalli
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Code: 2501004
Code sup.: 761208
EAN: 4012400527694
100%
1.94 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
German quality dryer sheets.
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
Code: 2501195
Code sup.: 591674
EAN: 8591235087710
 
1.06 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scouring pad.
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unwrapped, white
BALhome
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unwrapped, white
Code: 2501204
Code sup.: 588311
EAN: 8591235088304
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is highly absorbent due to the cotton content.
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
BALhome
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
Code: 2501203
Code sup.: 588657
EAN: 8591235088274
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
BALhome
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
Code: 2501198
Code sup.: 591670
EAN: 8591235087833
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
School board sponge with dimensions of 18 × 11 × 5 cm and medium pores. Various colors depending on stock availability without the option to choose.
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.