en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Končící produkty
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Niteola®
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Code: 2401119
Code sup.: NL700S
EAN: 8594158378675
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Niteola latex gloves size M/8 are made from fine latex and cotton flakes instead of powder. They are
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
Code: 2501755
Code sup.: 588303
EAN: 8591235088892
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woven cleaning cloth measuring 60 × 60 cm. High-quality durable cleaning cloth for floors, woven, light. High absorbency.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Code: 2210197
Code sup.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Code: 2210323
Code sup.: 795396
EAN: 8008970043739
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic candle Tesori d'Oriente Japanese Rituals, made from high-quality wax and essential oils, will fill your home with fragrance and create a pleasant atmosphere.
AKCE
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
BALsoft
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
Code: 2500305
Code sup.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.41 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. 100% cellulose, unscented. 250 sheets / roll 50 m.
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
Code: 2500319
Code sup.: 908103
EAN: 8591235077872
 
7.60 EUR
0.19EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Versatile practical textile towels for professional and general use. The towels are strong and durable, suitable for use both dry and wet. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Code: 2500943
Code sup.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
2.59 EUR
17.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cooling regenerative after-sun foam with a high content of D-panthenol (10%) helps to soothe irritated skin especially after sun exposure. Provides a feeling of cooling refreshment, hydrates the skin for up to 48 hours.
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 98473
Code sup.: 928948
EAN: 7322541171753
98%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-ply toilet paper ZEWA with an elegant ivory color and a gentle scent of blooming jasmine. Because of this, it has become a true favorite in many households.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Code: 1801545
Code sup.: GR01848A
EAN: 8718951190160
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans deeply, perfectly, and gently without effort and rinsing, surfaces are shiny and streak-free.
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Code: 2210194
Code sup.: 795392
EAN: 8008970051970
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! Concentrated fabric perfume Tesori d´Oriente Hammam gives laundry a unique intense long-lasting freshness.
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Code: 2210195
Code sup.: 795391
EAN: 8008970051963
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! The concentrated laundry perfume Tesori d´Oriente Byzantium gives your laundry a unique, intense and long-lasting fragrance.
AKCE
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
BALhome
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
Code: 2501759
Code sup.: 935073
EAN: 8591235100723
 
2.82 EUR
2.82EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balhome Baking Soda is a versatile natural helper suitable for various uses in the household and kitchen.
Končící produkty
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Predator
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Code: 2500985
Code sup.: 675647
EAN: 8595117103833
 
4.59 EUR
51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insect repellent in a compact package against all types of mosquitoes and ticks designed for use in Central European climates. Suitable for children from 3 months and for people with sensitive skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.