en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Code: 2501651
Code sup.: 762542
EAN: 4012400520503
 
3.36 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evidur Gardinen Reinweiss is a laundry powder for white curtains and delicate fabrics. It removes graying, dust, and nicotine, restoring the whiteness of fabrics as early as 30 °C. Contains brighteners for long-lasting whiteness. The 600 g packaging is enough for 10 washes.
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
Code: 2501723
Code sup.: 466110
EAN: 8591235074567
 
1.66 EUR
16.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrogen peroxide is one of the most versatile things you can have at home. It can be used for cleaning and bleaching, but primarily it is used for disinfection.
BALhome smoking matches
BALhome
BALhome smoking matches
Code: 2501750
Code sup.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matches, also known as wooden matches, are elongated pieces of wood with an ignitable substance at the end of the stick, which ignites due to friction. Matches featuring the design BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
Končící produkty
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Predator
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Code: 2500985
Code sup.: 675647
EAN: 8595117103833
 
4.59 EUR
51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insect repellent in a compact package against all types of mosquitoes and ticks designed for use in Central European climates. Suitable for children from 3 months and for people with sensitive skin.
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Code: 2601053
Code sup.: 750261
EAN: 8006530122023
 
8.84 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the wash cycle. Practical capsules make dosing the detergent easier.
Radivit Compost Accelerator, 1 kg
Neudorff®
Radivit Compost Accelerator, 1 kg
Code: 2601301
Code sup.: 655580
EAN: 4005240172421
 
5.05 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radivit Compost Accelerator helps support the composting process of garden waste. It facilitates the transformation of organic material into compost.
Alkaprén 50 plus toluene-free contact adhesive for rubber, metal, glass, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus toluene-free contact adhesive for rubber, metal, glass, 50 ml
Code: 04589
Code sup.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
1.52 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene-free rubber contact adhesive in light beige color, designed for bonding absorbent materials with non-absorbent ones (e.g., rubber - concrete, leather - rubber, laminate - wood).
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 21831
Code sup.: 928940
EAN: 9011111030726
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper with a delicate peach fragrance.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
Code: 2500319
Code sup.: 908103
EAN: 8591235077872
 
7.60 EUR
0.19EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Versatile practical textile towels for professional and general use. The towels are strong and durable, suitable for use both dry and wet. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Code: 2500943
Code sup.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
2.59 EUR
17.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cooling regenerative after-sun foam with a high content of D-panthenol (10%) helps to soothe irritated skin especially after sun exposure. Provides a feeling of cooling refreshment, hydrates the skin for up to 48 hours.
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
Coyote Cockpit Spray Lemon for Interior Cleaning, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit Spray Lemon for Interior Cleaning, 400 ml
Code: 04070
Code sup.: 480515
EAN: 8590005753206
 
3.71 EUR
9.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans, polishes, and treats all parts made of plastics, leather, wood, and artificial leather in the vehicle's interior.
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.