en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Solvina Solmix washing paste with natural extract 375 g
Zenit Solvina
Solvina Solmix washing paste with natural extract 375 g
Code: 07840
Code sup.: 791004
EAN: 85923898
 
1.23 EUR
3.28EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
BALTECH distilled water, 5 l
BALtech
BALTECH distilled water, 5 l
Code: 2500038
Code sup.: 483117
EAN: 8591235066746
100%
1.94 EUR
0.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g. in car radiators and batteries, in steam irons and humidifiers, and in photography practice.
Dalli Core Laundry Soap, 3x 100 g
Dalli
Dalli Core Laundry Soap, 3x 100 g
Code: 2500984
Code sup.: 762015
EAN: 4012400532612
 
1.94 EUR
6.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry soap!
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Code: 2407467
Code sup.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony is more than a shower gel – it is a small ritual full of fragrance, comfort, and fresh cleanliness.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Code: 2407468
Code sup.: 795355
EAN: 8718951614208
100%
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Limited edition shower gel that combines exotic orchid with warm vanilla and brings a feeling of relaxation and gentle care during your daily shower.
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Biolit
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Code: 2500497
Code sup.: 675105
EAN: 5000204401677
 
5.48 EUR
13.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit spray effectively kills bedbugs and other crawling insects. Provides immediate effect and long-lasting protection for up to 4 weeks.​
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
BALtech
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
Code: 2500089
Code sup.: 460099
EAN: 8591235071092
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical gasoline cleaner P6411 is primarily designed for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
Code: 2501037
Code sup.: 460112
EAN: 8591235071085
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The technical gasoline cleaner P6411 is primarily intended for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
Končící produkty
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Code: 1807584
Code sup.: 992067
EAN: 8593539083597
 
0.17 EUR
0.09EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Crepe decorative paper for creative use. A proven decorative material used not only in kindergartens
Důbrava Alum Stone stops bleeding, 90 g
Důbrava
Důbrava Alum Stone stops bleeding, 90 g
Code: 09534
Code sup.: 884001
EAN: 8594005500143
96%
5.30 EUR
58.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Důbrava Alum Stone treats irritated skin after shaving, insect bites, and can also be used as an antiperspirant.
Končící produkty
Fre Pro Remind Air Curve holder holder for scented ellipse white
Fre Pro
Fre Pro Remind Air Curve holder holder for scented ellipse white
Code: 2000202
 
EAN: 02000202
 
0.17 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Accessories for scented hangers Remind Air Curve and Hang Tag. It replaces the not always reliable s
truckFree
Versace Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Versace
Versace Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Code: 2502356
Code sup.: 14563
EAN: 8011003902989
 
56.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus-spicy fragrance launched in 2005 The new men's fragrance Versace pour Homme is the very essen
APEKO D1 Wood, Paper, Leather Glue with Applicator, 250 g
Apeko
APEKO D1 Wood, Paper, Leather Glue with Applicator, 250 g
Code: 2501669
Code sup.: 500404
EAN: 8591235093537
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For households, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersive wood glue that bonds paper, wood, cork, leather, wood fiber materials, and other absorbent materials.
truckFree
Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Code: 2502303
Code sup.: 14580
EAN: 8011003900077
 
59.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was launched in 2024 Eros Energy is inspired by the breathtaking b
truckFree
Versace Dylan Blue Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, Gift Set for Men
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, Gift Set for Men
Code: 2502355
Code sup.: 14559
EAN: 8011003903023
 
55.01 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic - fougere fragrance launched in July 2016 Dylan Blue is the essence of the modern man. It i
truckFree
Versace Eau Fraiche Pour Homme eau de toilette 50 ml + aftershave balm 50 ml + shower gel 50 ml, gift set for men
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme eau de toilette 50 ml + aftershave balm 50 ml + shower gel 50 ml, gift set for men
Code: 2502297
Code sup.: 14567
EAN: 8011003902941
 
54.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fresh fragrance for men was launched in 2006 The men's fragrance Versace is aimed at the strong and
APEKO D1 wood glue, paper, leather with applicator, 500 g
Apeko
APEKO D1 wood glue, paper, leather with applicator, 500 g
Code: 2501489
Code sup.: 500408
EAN: 8591235093568
 
3.25 EUR
6.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For home, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersion glue for wood that adheres to paper, wood, cork, leather, fiberboard materials, and other absorbent materials.
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Apeko
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Code: 2501487
Code sup.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.55 EUR
11.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For households, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersion adhesive for wood that glues paper, wood, cork, leather, fiberboard materials, and other absorbent materials.
APEKO D3 outdoor waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Apeko
APEKO D3 outdoor waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Code: 2501491
Code sup.: 500430
EAN: 8591235093711
 
4.49 EUR
8.98EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For gluing wooden furniture (also for outdoor use), floating floors with tongue and groove joints, parquet, and hardwood from both domestic and exotic species.
Alpa Francovka herbal liquid solution, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka herbal liquid solution, 1 l
Code: 10593
Code sup.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
7.42 EUR
7.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains 60% alcohol, liquid solution of natural plant oils and some of their constituents (menthol, linalool, nerol, etc.).
Alpa Francovka herbal alcoholic solution, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka herbal alcoholic solution, 60 ml
Code: 10589
Code sup.: 00013
EAN: 85911086
96%
0.88 EUR
14.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains 60% alcohol, an alcoholic solution of natural plant essential oils and some of their active substances (menthol, linalool, nerol, etc.).
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Code: 10613
Code sup.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.59 EUR
9.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains 60% alcohol, alcoholic solution of natural plant oils and some of their constituents (menthol, linalool, nerol, etc.).
Ideal Duha orange, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Duha orange, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04360
Code sup.: 950002
EAN: 3045200475125
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04374
Code sup.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.