en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
SOFTdent Eco toothbrush, soft, 3 pcs
SOFTdent®
SOFTdent Eco toothbrush, soft, 3 pcs
Code: 2205160
Code sup.: 895196
EAN: 8594027314636
 
4.42 EUR
1.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They contain no chemicals or additives like regular petroleum-based plastics.
AKCE
Sanytol Disinfecting Cleaning Wipes, 72 pcs
Sanytol
Sanytol Disinfecting Cleaning Wipes, 72 pcs
Code: 2210289
Code sup.: 709622
EAN: 8411660005168
 
2.93 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They can destroy up to 99.9% of microbes. The wipes contain 94% plant-based ingredients and are dermatologically tested.
K2R Laundry Wipes White, 18 pcs
Henkel K2r®
K2R Laundry Wipes White, 18 pcs
Code: 2305834
Code sup.: 772052
EAN: 9000101548358
 
3.71 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The wipes have been specially designed and work on the principle of a strong magnet, which perfectly captures released color and dirt in the water during the washing cycle.
viGO! Ice Cube Bags, 192 pcs
viGO!
viGO! Ice Cube Bags, 192 pcs
Code: 2501835
Code sup.: 956036
EAN: 5902841452121
 
0.53 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Self-sealing bags for making ice cubes.
Wunder-Baum Air Freshener Tree, classic, 1 pc
Wunderbaum
Wunder-Baum Air Freshener Tree, classic, 1 pc
Code: 2504588
Code sup.: 732028
EAN: 7612720201068
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The WunderBaum air freshener hanging tree will scent the interior of your vehicle, apartment, or office.
AKCE
Varta Energy AAA Batteries, 4 pcs
Varta
Varta Energy AAA Batteries, 4 pcs
Code: 2506655
Code sup.: 961095
EAN: 4008496626458
 
1.48 EUR
0.37EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
VARTA Alkaline energy are the ideal batteries for use in devices with constant consumption.
BALhome Christmas incense, package of 20 pcs
BALhome
BALhome Christmas incense, package of 20 pcs
Code: 2506240
Code sup.: 991122
EAN: 8591235093063
 
1.73 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy a pleasant Christmas atmosphere with the Christmas incense. Natural wooden charcoal with resin from the true frankincense tree (Boswellia sacra). A traditional hand-made Christmas product.
Vileda Multiquattro Colors cloth, 4 pcs
Vileda®
Vileda Multiquattro Colors cloth, 4 pcs
Code: 2505401
Code sup.: 588694
EAN: 4023103222557
 
2.01 EUR
0.5EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cloth made of nonwoven material for universal use.
Ria Sport Normal, tampons, 16 pcs
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampons, 16 pcs
Code: 2600183
Code sup.: 920003
EAN: 4052199266367
 
2.29 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Ria tampons offer a certain and reliable protection for all days of menstruation. The narrow, rounded tip and smooth surface allow for easy insertion and removal of the tampon.
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 45 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 45 pcs
Code: 2601057
Code sup.: 750265
EAN: 8006530121828
 
10.60 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the wash cycle. Practical capsules simplify the dosing of detergent.
Discreet Normal Panty Liners, 20 pcs
Discreet
Discreet Normal Panty Liners, 20 pcs
Code: 47863
Code sup.: 918056
EAN: 4015400165804
 
1.23 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discreet Normal are thin discreet panty liners with a subtle fragrance and breathable surface for everyday use. They are suitable for days with light menstruation or just for a higher feeling of cleanliness.
Evita Normal, women's pads, 16 pcs
TZMO - Evita
Evita Normal, women's pads, 16 pcs
Code: 87138
Code sup.: 918333
EAN: 5900516302429
 
1.06 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional hygiene pads without side wings covered with soft Softiplait fibers provide a feeling of comfort and softness.
Parex microfiber cleaning cloths, 3 pcs
Parex
Parex microfiber cleaning cloths, 3 pcs
Code: 2602207
Code sup.: 588279
EAN: 8699971790755
 
2.22 EUR
0.74EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex microfiber cleaning cloths are suitable for everyday cleaning of various surfaces in the home.
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
O.b.®
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
Code: 2603148
Code sup.: 920053
EAN: 3574661899992
 
4.77 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Normal are tampons for moderate menstruation with a smooth SilkTouch® surface that facilitates insertion and provides comfort along with reliable protection.
AKCE
PATTEX WHITETEQ - spray PU foam 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - spray PU foam 750 ml
Code: 2508732
Code sup.: 516823
EAN: 9000101158755
 
6.65 EUR
8.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX WHITETEQ is PU foam with a characteristic ice white color, excellent structure, and up to 10 times higher UV resistance.
AKCE
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Linteo®
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Code: 2002248
Code sup.: 903065
EAN: 8594158375940
100%
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes.
BALsoft Block 2-ply paper towels, 200 pcs
BALsoft
BALsoft Block 2-ply paper towels, 200 pcs
Code: 2500306
Code sup.: 908050
EAN: 8591235063677
 
2.26 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Folded paper towels Balsoft are especially suitable for touchless dispensers for hand drying in restrooms, but they can also be useful in the regular household or workshop.
Bony Bedronka candle without lid, 4 pcs
Bony
Bony Bedronka candle without lid, 4 pcs
Code: 2501909
Code sup.: 962203
EAN: 8595177800147
 
1.23 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The BEDRONKA candle is intended for cemeteries in a plastic red casing. Packed in sets of 4 in foil.
Linteo Baby Cotton Swabs for Kids, 65 pcs
Linteo®
Linteo Baby Cotton Swabs for Kids, 65 pcs
Code: 2505712
Code sup.: 904051
EAN: 8595686302316
 
1.06 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby cotton swabs are specially designed for children's ears. Thanks to the sturdy winding, they are safe even for the smallest children. Each package contains 65 cotton swabs, which are stored in a practical box.
Carlson Hawaii Little Joe air freshener, 1 pc
Carlson
Carlson Hawaii Little Joe air freshener, 1 pc
Code: 2506205
Code sup.: 732090
EAN: 8591522337948
 
3.39 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unique car fragrance with an unusual 3D design.
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Druchema Ovo®
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Code: 2600129
Code sup.: 976012
EAN: 8594825004258
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shrink film with designs for Easter eggs in the style of traditional Czech pictures with spring motifs.
AKCE
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Vortex
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Code: 2600556
Code sup.: 591346
EAN: 4823071614398
 
1.77 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided macroporous dish sponge for creating dense and long-lasting foam.
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
Code: 2600982
Code sup.: 709731
EAN: 5060110229093
 
1.94 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes are a practical helper for quick home cleaning. They help remove common dirt from various surfaces and leave them clean.
AKCE
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Code: 2601059
Code sup.: 750267
EAN: 8006530121705
 
14.14 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.