en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Harmony Universal 2-ply Paper Tissues, Box of 150 pcs
Harmony
Harmony Universal 2-ply Paper Tissues, Box of 150 pcs
Code: 2209725
Code sup.: 910097
EAN: 8584014814256
 
0.95 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply paper tissues from Linteo ensure high gentleness, softness, and strength. These paper tissues are made from 100% cellulose.
Atlantic UltraPik interdental brush 0.6 mm, 6 pcs
Atlantic®
Atlantic UltraPik interdental brush 0.6 mm, 6 pcs
Code: 2302572
 
EAN: 8594035001412
 
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The interdental brush thoroughly cleans small and hard-to-reach interdental spaces. Helps prevent gingival inflammation. Its use is particularly recommended after surgical treatment of the gums.
Energizer Max AA Battery, 4 + 4 pcs free
Energizer®
Energizer Max AA Battery, 4 + 4 pcs free
Code: 2305519
Code sup.: 961015
EAN: 7638900427868
 
3.18 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality alkaline batteries with long-lasting performance and leak-proof guarantee. Suitable for portable electronics, gaming consoles, controllers, weather stations, flashlights.
Finish Quantum All in 1 Dishwasher Tablets, 60 pcs
finish - Calgonit
Finish Quantum All in 1 Dishwasher Tablets, 60 pcs
Code: 2309760
Code sup.: 749997
EAN: 5908252004881
 
11.31 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Quantum All in 1 for complete cleanliness and diamond shine every time, right from the first wash.
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Linteo®
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Code: 63867
Code sup.: 933019
EAN: 8594158370891
97%
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet toilet paper with oak bark extract is used after use or instead of toilet paper for a feeling of cleanliness and freshness and for better hygiene.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
TZMO - Evita
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
Code: 96512
Code sup.: BE-021-RN20-109
EAN: 5900516311698
100%
0.70 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Panty liners Evita Classic Fit are covered with soft fibers providing a daily feeling of comfort and softness.
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Linteo®
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Code: 1700408
Code sup.: 910015
EAN: 8594158370556
100%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very soft 3-ply Linteo Premium white paper tissues guarantee you softness, gentleness, and strength. Made from higher quality 100% cellulose. There are 60 pieces in a box.
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Orion®
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Code: 1707100
Code sup.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion moth balls protect your clothes throughout the season without soiling your clothes or hands.
Carin Ultra Wings Kamille women's pads, 9 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Kamille women's pads, 9 pcs
Code: 48531
Code sup.: 916102
EAN: 8594004300942
100%
0.88 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Ultra Wings pads are ultra-thin scented pads with wings and a fresh chamomile scent that provides a perfect feeling of cleanliness.
AKCE
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Varta
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Code: 2504418
Code sup.: 961071
EAN: 4008496556427
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-Carbon battery is a basic type of battery. The lower capacity of the battery determines its use in less demanding devices such as clocks, alarms, flashlights, etc.
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Code: 2507766
Code sup.: 905180
EAN: 4005800348594
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's plasters with Paw Patrol motifs.
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Sparmal
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Code: 2504198
Code sup.: 959505
EAN: 8588001905064
 
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linden skewers with a pointed end are kitchen utensils for cooking and baking.
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Druchema Ovo®
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Code: 2600129
Code sup.: 976012
EAN: 8594825004258
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shrink film with designs for Easter eggs in the style of traditional Czech pictures with spring motifs.
AKCE
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Vortex
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Code: 2600556
Code sup.: 591346
EAN: 4823071614398
 
1.77 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided macroporous dish sponge for creating dense and long-lasting foam.
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
Code: 2600982
Code sup.: 709731
EAN: 5060110229093
 
1.94 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes are a practical helper for quick home cleaning. They help remove common dirt from various surfaces and leave them clean.
AKCE
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Code: 2601059
Code sup.: 750267
EAN: 8006530121705
 
14.14 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Henkel Somat
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Code: 2601133
Code sup.: 750333
EAN: 9000101831658
 
21.56 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make it easier to use the dishwasher.
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Code: 2601220
Code sup.: 765252
EAN: 9000101845501
 
12.72 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
Code: 2603152
Code sup.: 920061
EAN: 3574661900490
 
3.53 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Super Plus are tampons for very heavy menstruation with protective wings and Dynamic Fit™ and Groove Lock™ technologies that provide enhanced protection against leakage during the day and night.
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Code: 2603209
Code sup.: 750369
EAN: 9000101852677
 
38.39 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 are premium dishwasher capsules that combine effective removal of stubborn dirt with care for dishware and a radiant shine in one wash cycle.
AKCE
Linteo 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Linteo®
Linteo 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 43615
Code sup.: 909003
EAN: 8594008879178
96%
0.99 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white three-ply paper handkerchiefs Linteo will provide you with gentleness, softness, and strength. These paper tissues are made from 100% cellulose.
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Coccolino
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Code: 89479
Code sup.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented sachets contain beads that gradually release fragrance.
AKCE
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Naturella
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Code: 1901139
Code sup.: 916213
EAN: 4015400763260
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent pearls. Their surface layer offers cotton softness.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.