en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
LAVON degreaser for floors and surfaces, 1 l
Lavon
LAVON degreaser for floors and surfaces, 1 l
Code: 2501703
Code sup.: 702182
EAN: 8594187145378
 
4.38 EUR
4.38EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special professional cleaner for highly soiled floors and greasy washable surfaces.
LAVON Dishwashing Liquid Lemon, 1 l
Lavon
LAVON Dishwashing Liquid Lemon, 1 l
Code: 2501553
Code sup.: 735039
EAN: 8594187140106
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra thick dishwashing liquid with a fresh lemon scent.
AKCE
Max Color marking spray, red, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, red, 500 ml
Code: 2503401
Code sup.: 106355
EAN: 8592884002758
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approx. 2-3 min.), excellent cover ability, resistance to water and weather conditions.
AKCE
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Code: 2503400
Code sup.: 106354
EAN: 8592884002741
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approximately 2-3 minutes), excellent covering ability, resistance to water and weather conditions.
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Code: 2503204
Code sup.: 106191
EAN: 4009506031064
 
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality lacquer, suitable for the production of advertising posters, for highlighting. This will significantly improve weather resistance.
Max Color spray filler gray, 400 ml
Mako color
Max Color spray filler gray, 400 ml
Code: 2503675
Code sup.: 100115
EAN: 8592884002901
 
8.91 EUR
22.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Max color spray filler for all substrates such as old paint, aluminum, iron, steel, etc. Suitable as an ideal medium between polyester filler and final paint.
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Mako color
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Code: 2503050
Code sup.: 101185
EAN: 8592884002680
 
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc spray is suitable as an anti-corrosion protection for structures exposed to water and weather conditions. For repairing damaged zinc surfaces, for coating edges of internal sheets in spot welding.
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Code: 2503674
Code sup.: 100108
EAN: 4029534642445
 
11.14 EUR
27.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a primer and filling spray, it can be used without a primer coat, normally paintable with all common coating systems, also 2K and water-based, without the need for intermediate sanding.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Code: 2506218
Code sup.: 569900
EAN: 8592884000020
 
2.26 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Code: 2507518
Code sup.: 569904
EAN: 8592884000037
 
3.53 EUR
0.11EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 210 cm x 20 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 210 cm x 20 m
Code: 2506223
Code sup.: 569906
EAN: 8592884012979
 
3.53 EUR
0.18EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interiors.
LAVON floor cleaner Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON floor cleaner Velvet Pink, 1 l
Code: 2501707
Code sup.: 702192
EAN: 8594187141561
 
1.59 EUR
1.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective and gentle cleaner with a pleasant floral scent for daily cleaning. Suitable for all types of floors and washable surfaces.
LAVON disinfectant Easy Clean for surfaces, 750 ml
Lavon
LAVON disinfectant Easy Clean for surfaces, 750 ml
Code: 2501621
Code sup.: 700280
EAN: 8594187140809
 
2.65 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal surface disinfectant without chlorine and alcohol.
LAVON Glass and Glossy Surfaces Cleaner, 500 ml
Lavon
LAVON Glass and Glossy Surfaces Cleaner, 500 ml
Code: 2501712
Code sup.: 705159
EAN: 8594187141271
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner with alcohol for glass and all washable surfaces.
LAVON Dishwashing Liquid Lemon Plus, 1 l
Lavon
LAVON Dishwashing Liquid Lemon Plus, 1 l
Code: 2501700
Code sup.: 735051
EAN: 8594187141431
 
2.12 EUR
2.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra thick dishwashing detergent with a refreshing lemon scent. Due to the strong concentration, only a small amount of the product is needed.
LAVON Active Foam Professional Sanita, 1 l
Lavon
LAVON Active Foam Professional Sanita, 1 l
Code: 2501609
Code sup.: 702184
EAN: 8594187140342
 
3.89 EUR
3.89EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thick foam for the removal of limescale, soap residues, rust, mineral and urinary deposits, lime build-up, and possibly cement residues.
AKCE
LAVON liquid soap hygienic with panthenol, 5 l
Lavon
LAVON liquid soap hygienic with panthenol, 5 l
Code: 2501719
Code sup.: 790062
EAN: 8594187140595
 
5.30 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic liquid soap with panthenol and antimicrobial additive and panthenol.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kitchen Onion - Spring Stuttgart 2 g
Semo
Semo Kitchen Onion - Spring Stuttgart 2 g
Code: 05318
Code sup.: 0405222
EAN: 8590396052209
 
0.29 EUR
145EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-yield variety with a round shape Grown mainly from sets Direct sowing is also possible Well
LAVON Cleaner Easy Clean Universal, 1 l
Lavon
LAVON Cleaner Easy Clean Universal, 1 l
Code: 2501743
Code sup.: 700281
EAN: 8594187140113
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra effective degreaser for all types of floors, non-porous surfaces, and dishes.
AKCE
LAVON degreaser natural, 5 l
Lavon
LAVON degreaser natural, 5 l
Code: 2506833
Code sup.: 735036
EAN: 8594187140946
 
11 EUR
2.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra strong, highly alkaline, low-foam cleaner for heavily soiled floors and greasy washable surfaces.
AKCE
LAVON descaler multipurpose, 5 l
Lavon
LAVON descaler multipurpose, 5 l
Code: 2506836
Code sup.: 712266
EAN: 8594187140489
 
17.92 EUR
3.58EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated, non-foaming agent for removing limescale, rust, and mineral deposits for food service and sanitation.
AKCE
Solo Flexible Lighter, 29 cm
Solo
Solo Flexible Lighter, 29 cm
Code: 2505497
Code sup.: 990251
EAN: 8595025705839
 
1.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal lighter with a flexible neck. Piezo refillable lighter with a child safety lock.
AKCE
LAVON machine dishwashing, 5.5 kg
Lavon
LAVON machine dishwashing, 5.5 kg
Code: 2601275
Code sup.: 735049
EAN: 8594187145408
 
16.97 EUR
3.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated strongly alkaline agent for all types of professional dishwashers. Suitable for all types of dishes and glass. Strong action on grease, protein, and starch impurities.
LAVON degreaser natural, 1 l
Lavon
LAVON degreaser natural, 1 l
Code: 2602978
Code sup.: 735054
EAN: 8594187140922
 
3.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lavon degreaser natural 1 l is a special, highly alkaline, low-foaming cleaner for heavily soiled floors and greasy washable surfaces. UNSCENTED.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.