en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Linteo®
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Code: 63867
Code sup.: 933019
EAN: 8594158370891
97%
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet toilet paper with oak bark extract is used after use or instead of toilet paper for a feeling of cleanliness and freshness and for better hygiene.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
TZMO - Evita
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
Code: 96512
Code sup.: BE-021-RN20-109
EAN: 5900516311698
100%
0.70 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Panty liners Evita Classic Fit are covered with soft fibers providing a daily feeling of comfort and softness.
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Linteo®
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Code: 1700408
Code sup.: 910015
EAN: 8594158370556
100%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very soft 3-ply Linteo Premium white paper tissues guarantee you softness, gentleness, and strength. Made from higher quality 100% cellulose. There are 60 pieces in a box.
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Orion®
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Code: 1707100
Code sup.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion moth balls protect your clothes throughout the season without soiling your clothes or hands.
AKCE
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Varta
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Code: 2504418
Code sup.: 961071
EAN: 4008496556427
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-Carbon battery is a basic type of battery. The lower capacity of the battery determines its use in less demanding devices such as clocks, alarms, flashlights, etc.
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Code: 2507766
Code sup.: 905180
EAN: 4005800348594
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's plasters with Paw Patrol motifs.
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Sparmal
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Code: 2504198
Code sup.: 959505
EAN: 8588001905064
 
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linden skewers with a pointed end are kitchen utensils for cooking and baking.
Hansaplast Second Skin protection hydrocolloid plaster, 6 pcs
Hansaplast
Hansaplast Second Skin protection hydrocolloid plaster, 6 pcs
Code: 2507406
Code sup.: 905179
EAN: 9005800387284
 
4.58 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hansaplast Second Skin Protection is a hydrocolloid plaster designed to protect minor wounds, blisters, and abrasions.
Paloma 2-ply paper towels Pro Flexi XL, 2 pcs, 22 m
Paloma
Paloma 2-ply paper towels Pro Flexi XL, 2 pcs, 22 m
Code: 2600500
Code sup.: 908042
EAN: 3838952014656
 
2.12 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality paper towels that are suitable for the kitchen and dining table.
AKCE
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Biom
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Code: 2505809
Code sup.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.22 EUR
1.61EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then taken back to the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of the individual developmental stages (larvae and adults).
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Biom
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Code: 2505808
Code sup.: 674445
EAN: 8595078516734
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then carried into the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of individual developmental stages (larvae and adults).
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Elmex®
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2600050
Code sup.: 895022
EAN: 8718951188075
 
7.42 EUR
2.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product is manufactured with multiple designs, the design cannot be selected. Gentle on gums. Removes dental plaque.
Mako Japanese Spatula, PVC, 4 pcs
Mako color
Mako Japanese Spatula, PVC, 4 pcs
Code: 2503418
Code sup.: 560854
EAN: 4002168812293
 
2.37 EUR
0.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Set of Japanese spatulas for working on small joints, grooves, and holes, made of PVC, set includes 4 pcs
AKCE
Varta battery V13GA, for calculator, 1 pcs
Varta
Varta battery V13GA, for calculator, 1 pcs
Code: 2504420
Code sup.: 961083
EAN: 4008496297641
 
0.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alkaline button cell battery for common devices, such as pocket calculators, cameras, car keys, etc.
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Code: 2601053
Code sup.: 750261
EAN: 8006530122023
 
8.84 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the wash cycle. Practical capsules make dosing the detergent easier.
AKCE
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Code: 2601060
Code sup.: 750268
EAN: 8006530121958
 
14.14 EUR
0.17EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. Practical capsules make it easier to dose the detergent.
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Parex
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Code: 2602204
Code sup.: 588711
EAN: 8680895101291
 
0.95 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multipurpose universal cloths are suitable for general household cleaning and cleaning various surfaces.
AKCE
Lidie Normal women's pads, 16 pcs
Lidie
Lidie Normal women's pads, 16 pcs
Code: 52684
Code sup.: 916240
EAN: 5029053533148
90%
1.06 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lidie normal pads are classic pads with an anatomical shape for everyday use. They have a soft surface and adhesive strips.
Iberia Protect color-catching wipes, 15 pcs
Iberia®
Iberia Protect color-catching wipes, 15 pcs
Code: 31925
Code sup.: 48212819
EAN: 8411660218018
100%
3.71 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Iberia Protect color-catching wipes, when washing colored clothing, residue of color is washed out and can transfer to the colors of other washed garments. Colors mix with each other, lose their shine and original appearance.
AKCE
Linteo make-up removal pads, 120 pcs
Linteo®
Linteo make-up removal pads, 120 pcs
Code: 60091
Code sup.: 903063
EAN: 8594008878539
93%
0.81 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes.
Carin Light incontinence pads, 8 pcs
Fide, Carin
Carin Light incontinence pads, 8 pcs
Code: 61834
Code sup.: 00521-5
EAN: 8594004301048
100%
1.14 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Light pads are incontinence pads that have the same shape as menstrual pads. They are designed for women with occasional urine leakage.
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
finish - Calgonit
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
Code: 06837
Code sup.: 748001
EAN: 3141360054405
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your dishwasher a fresh scent of lemon and lime! When opening the dishwasher, smell refreshing lemon and cool lime aromas instead of unpleasant odors.
AKCE
Bros Food Moth Trap, 2 pcs
Bros
Bros Food Moth Trap, 2 pcs
Code: 63372
Code sup.: 0369
EAN: 5904517045330
83%
2.26 EUR
1.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Food moth trap for monitoring their presence in kitchens, pantries, and cupboards with food.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.