en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Druchema Ovo®
OVO shrink sleeves modern for Easter eggs, 1 pc
Code: 2600129
Code sup.: 976012
EAN: 8594825004258
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shrink film with designs for Easter eggs in the style of traditional Czech pictures with spring motifs.
AKCE
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Vortex
Vortex Maximum Foam Kitchen Sponge, 10 pcs
Code: 2600556
Code sup.: 591346
EAN: 4823071614398
 
1.77 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided macroporous dish sponge for creating dense and long-lasting foam.
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes, 50 pcs
Code: 2600982
Code sup.: 709731
EAN: 5060110229093
 
1.94 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Cleaning Wipes are a practical helper for quick home cleaning. They help remove common dirt from various surfaces and leave them clean.
AKCE
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 71 pcs
Code: 2601059
Code sup.: 750267
EAN: 8006530121705
 
14.14 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Henkel Somat
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Code: 2601133
Code sup.: 750333
EAN: 9000101831658
 
21.56 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make it easier to use the dishwasher.
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Code: 2601220
Code sup.: 765252
EAN: 9000101845501
 
12.72 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
Code: 2603152
Code sup.: 920061
EAN: 3574661900490
 
3.53 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Super Plus are tampons for very heavy menstruation with protective wings and Dynamic Fit™ and Groove Lock™ technologies that provide enhanced protection against leakage during the day and night.
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Code: 2603209
Code sup.: 750369
EAN: 9000101852677
 
38.39 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 are premium dishwasher capsules that combine effective removal of stubborn dirt with care for dishware and a radiant shine in one wash cycle.
Persil 4in1 Color Capsules 13 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Capsules 13 pcs
Code: 2404506
Code sup.: 716421
EAN: 9000101800012
 
7.42 EUR
0.57EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
AKCE
Vektex Dish Sponges Bigstar 5 pcs
vektex - posedlost čistotou
Vektex Dish Sponges Bigstar 5 pcs
Code: 98242
Code sup.: 591693
EAN: 8595640200092
100%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponge suitable for cleaning all dishes in the household. Extra large.
Bel Rainbow Cotton Swabs 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel Rainbow Cotton Swabs 160 pcs
Code: 2508316
Code sup.: 904013
EAN: 904013
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The practical and colorful Bel Rainbow cotton swabs are ideal for everyday hygiene and small tasks at home.
Niteola Twin dish sponge 2 pcs
Niteola®
Niteola Twin dish sponge 2 pcs
Code: 2506700
Code sup.: 591690
EAN: 8594158377845
100%
0.46 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
On one side of the sponge, there is a scouring pad that easily scrubs burned pots and pans, or dishes with dried food leftovers. The sponge does not leave unpleasant odors after soaking. Dimensions 10.5 × 8 × 2.5 cm.
AKCE
Vileda H2PRO Fringed Mop Replacement 1 pc
Vileda®
Vileda H2PRO Fringed Mop Replacement 1 pc
Code: 2508979
Code sup.: 577186
EAN: 4023103254220
 
6.36 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The replacement for the Vileda H2Pro fringed rotary mop is a high-quality cleaning cover designed for effective and hygienic cleaning of all types of hard floors, such as tiles, laminate, vinyl, linoleum, or lacquered wood.
Pure Baby wet wipes with clip, 120 pcs
de Miclén - Pure
Pure Baby wet wipes with clip, 120 pcs
Code: 1902316
Code sup.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.59 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily cleaning and care for your child and the whole family. They cleanse, soften the skin, and have a pleasant scent. Dermatologically tested
AKCE
Linteo Baby Moist Wipes with Calendula, 72 pcs
Linteo®
Linteo Baby Moist Wipes with Calendula, 72 pcs
Code: 29274
Code sup.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
0.95 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby moist wipes with caring lotion and calendula extract. They clean, refresh, and protect baby skin from rashes. They maintain the natural pH of the skin.
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Raid®
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Code: 03146
Code sup.: 675221
EAN: 5000204746075
 
3.36 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Raid insecticidal bait for ant control provides very effective protection in houses, apartments, or on outdoor terraces. It works for 24 hours.
Bros Spiral Against Flying Insects, 10 pcs
Bros
Bros Spiral Against Flying Insects, 10 pcs
Code: 56884
Code sup.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
2.29 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros Spiral Against Flying Insects for mosquito control in outdoor areas, e.g., in the garden, on the terrace, or on the balcony.
Orion Fragance, moth-repellent balls, lavender, 20 pcs
Orion®
Orion Fragance, moth-repellent balls, lavender, 20 pcs
Code: 59109
Code sup.: 48031557
EAN: 8411660035240
90%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The packed Orion total protection balls are insecticidal products that kill clothes moths for 4 months without soiling clothes or hands. One ball protects an area of about 0.07 m³.
Nicol 2-ply paper handkerchiefs in a box, 100 pcs
Fide, Nicol
Nicol 2-ply paper handkerchiefs in a box, 100 pcs
Code: 52455
Code sup.: 910060
EAN: 8594008871134
87%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nicol 2-ply cosmetic tissues in a box, a reliable helper in any situation.
AKCE
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Code: 52619
Code sup.: 916135
EAN: 4015400437543
100%
1.06 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads with chamomile content ensuring comfortable and reliable protection.
AKCE
Linteo Satin Makeup Remover Pads, 100 pcs
Linteo®
Linteo Satin Makeup Remover Pads, 100 pcs
Code: 45521
Code sup.: 903062
EAN: 8594008873602
93%
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo satin cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes. They can be used for removing makeup and cleansing the skin or for applying facial toner or lotion.
Carin Ultra Probiotic Women's Pads, 9 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Probiotic Women's Pads, 9 pcs
Code: 65452
Code sup.: 916113
EAN: 8594004301123
100%
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Carin ProBiotic Ultra Wings pads are a unique combination of women's hygiene pads (with wings) and the probiotic Lactobacillus acidophilus. Probiotics reliably protect the vaginal mucosa during menstruation, eliminate yeast infections, restore the balance of va
Nicol Comfort Makeup Remover Pads, 100 pcs
Fide, Nicol
Nicol Comfort Makeup Remover Pads, 100 pcs
Code: 53087
Code sup.: 903054
EAN: 8594008871103
70%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nicol cosmetic cotton makeup remover pads 100 pieces. Cosmetic cotton pads made of 100% cotton for daily care of sensitive skin.
Carin Ultra Wings women's pads, 10 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Wings women's pads, 10 pcs
Code: 30846
Code sup.: 916105
EAN: 8594004300669
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Ultra Wings pads are thin individually wrapped pads with wings that have high absorbency.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.