en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Vánoční dekorace

27. november 2021

Milujeme Vánoce! Různé styly, barvy a materiály, pro každého něco! Nikdy nás neomrzí tradiční ozdoby z přírodních materiálů, jako je sláma, abaka a juta.

Adventní věnce na stůl i vánoční na dveře nabízíme v mnoha provedeních. Pro tvořivé ruce máme vše, co je třeba k jejich výrobě, včetně adventních svíček.

A na okna naše dekorační fólie nebo sníh, kterým přes šablony nastříkáte kouzelné vánoční motivy.

Ať už zdobíte voňavé živé stromečky (třeba v  dřevěném stojanu) nebo máte stromky opakovaně použitelné, je třeba na ně pověsit ozdoby, osvětlení a dozdobit mašlemi nebo řetězy a lametami.

A když je hotová výzdoba, ještě zbývá zabalit dárečky! Papírové dárkové tašky, skládací krabičky a látkové pytlíčky usnadní práci, samolepicí jmenovky jsou rychlovka!

I vůně přispívají k vytvoření vánoční atmosféry. Ze starých časů si k nám našla cestu purpura, což je směs aromatických bylinek, ručně sbíraných v lesích kolem Karlštejna. I Františky a vonné tyčinky mají své stálé příznivce. A bez prskavek, tvrdil Slávek, na Štědrý den nelze být!

Vonné vosky a oleje ve stylové aromalampě potěší jak čich, tak zrak, protože při zapálení čajové svíčky světlo prosvěcuje otvory a přispívá tak k útulné vánoční atmosféře.

Ve vánočních vazbách a květináčích se budou vyjímat dekorace na špejli nebo drátku. Existuje věc, na kterou každý rok zapomínáte, a přece to bez ní nejde? Ano, jsou to háčky! U nás se vybavíte na ty nejkrásnější dny v roce od A do Z!

VÝPRODEJ - TOP CENA
Sheet of Christmas label stickers Owls blue sheet 12 labels
Arch
Sheet of Christmas label stickers Owls blue sheet 12 labels
Code: 92276
Code sup.: 705
EAN: 8595078170516
 
0.35 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Štítky na popisování dárků. Předseknuté stylové vánoční etikety k popisu dárků. motiv: sovičky, m
VÝPRODEJ - TOP CENA
Zoewie Gift Wrapping Paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best Natural Christmas Cap
ZOEWIE
Zoewie Gift Wrapping Paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best Natural Christmas Cap
Code: 2108750
Code sup.: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
1.05 EUR
0.7EUR/1m
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Bohemia Gifts Merry Christmas Christmas shower gel 2 x 100 ml + apple and cinnamon scented card 11 x 6,3 cm, cosmetic set
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Merry Christmas Christmas shower gel 2 x 100 ml + apple and cinnamon scented card 11 x 6,3 cm, cosmetic set
Code: 2107762
Code sup.: BC210126
EAN: 8595590708303
 
8.09 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmeti
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best natural snowmen
ZOEWIE
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best natural snowmen
Code: 2108748
Code sup.: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
1.76 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best natural Christmas stocking
ZOEWIE
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Simply The Best natural Christmas stocking
Code: 2108752
Code sup.: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
3.66 EUR
2.44EUR/1m
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Christmas wooden candle holder for 4 candles with red accessories and pine cones 51 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Christmas wooden candle holder for 4 candles with red accessories and pine cones 51 cm
Code: 2208942
Code sup.: 1895
EAN: 8595603493202
 
9.82 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vánoční svícen s červenými doplňky, šišky i jehličím je krásný doplněk na adventní čas, který zaujme
Slow-Natur Angelic Christmas Caress Fragrance Oil 10 ml
Slow-natur®
Slow-Natur Angelic Christmas Caress Fragrance Oil 10 ml
Code: 61450
Code sup.: V072
EAN: 8595068211281
100%
2.78 EUR
278EUR/1l
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Obsahuje aromatickou kompozici (olej). Výrobek je určený pro osvěžení vzduchu nakapáním na savé před
Romantic Light Christmas Candle Box Burning 90 Minutes Blue 12 Pieces
DK svíčky
Romantic Light Christmas Candle Box Burning 90 Minutes Blue 12 Pieces
Code: 08449
 
EAN: 8594037430029
100%
1.15 EUR
0.1EUR/1ks
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Klasické vánoční svíčky vhodné na stromeček, do vánočních i jiných květinových dekorací, zvonkoher a
Bohemia Gifts Merlot Merry Christmas 750 ml, gift Christmas red wine
Bohemia® Originální dárky
Bohemia Gifts Merlot Merry Christmas 750 ml, gift Christmas red wine
Code: 82640
Code sup.: BC006446
EAN: 8595590760448
100%
4.57 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Dárkové vánoční víno v krabičce 0,75 l s koledou - Veselé Vánoce. Originální vánoční dárek. Unikátní
Christmas wooden candle holder in the shape of a star with red accessories and pine cones 20 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Christmas wooden candle holder in the shape of a star with red accessories and pine cones 20 cm
Code: 2208944
Code sup.: 1893
EAN: 8595603493165
 
5.42 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vánoční svícen ve tvaru hvězdy s červenými doplňky, šišky i jehličím je krásný doplněk na adventní č
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Nordic Light gold - white stars
ZOEWIE
Zoewie Gift wrapping paper 70 x 150 cm Christmas Nordic Light gold - white stars
Code: 2108746
Code sup.: 330529A9120
EAN: 4058653101113
 
4.05 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vysoce kvalitní balicí papír z řady „Nordic Light“. Je tištěn na raftový papír pomocí jedinečného pr
Končící produkty
Christmas hanging hooks silver 50 pieces
Ozdoby, dekorace, tvorba
Christmas hanging hooks silver 50 pieces
Code: 2108336
 
EAN: 8595242002070
100%
0.18 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Stříbrné háčky na zavěšení vánočních ozdob na vánoční stromeček. Při výzdobě Vašeho domova si necháv
VÝPRODEJ - TOP CENA
Christmas garland, red, length 200 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Christmas garland, red, length 200 cm
Code: 50665
Code sup.: 5520
EAN: 8595603415556
 
0.35 EUR
0.18EUR/1m
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Chain: gold, silver, blue, red, green, length 200 cm, price for 1 piece
English Tea Shop Organic Rooibos Chocolate and Vanilla Rudolf Christmas Figurine 2 g, 1 piece
English Tea Shop
English Tea Shop Organic Rooibos Chocolate and Vanilla Rudolf Christmas Figurine 2 g, 1 piece
Code: 2009173
Code sup.: 62349
EAN: 680275062349
 
0.72 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vánoční figurka Rudolf v bio kvalitě je lahodný čaj v pyramidce a ozdoba na vánoční stromeček v jedn
Betlemia Traditional Christmas lead casting 6 pieces lead coins + melting ladle, lead casting set
Betlemia
Betlemia Traditional Christmas lead casting 6 pieces lead coins + melting ladle, lead casting set
Code: 2009218
 
EAN: 8594182310030
100%
6.76 EUR
1.13EUR/1ks
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vykouzlete si atmosféru tradičních českých Vánoc! Vánoční lití olova paří v českých zemích k nejstar
Končící produkty
Christmas foam stickers Christmas 14,5 x 25 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Christmas foam stickers Christmas 14,5 x 25 cm
Code: 2208921
Code sup.: 10695
EAN: 8595603487607
 
0.88 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vánoční pěnové samolepky s motivem Vánoc. S těmito samolepkami můžete ozvláštnit a zkrášlit vánoční
VÝPRODEJ - TOP CENA
Sheet of Holographic Decorative Stickers Christmas Snowflakes Gold 1 sheet
Arch
Sheet of Holographic Decorative Stickers Christmas Snowflakes Gold 1 sheet
Code: 83365
Code sup.: 828-G
EAN: 8595078182816
 
0.35 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Exkluzivní dekorační samolepky k přizdobení dárků, ke kreativním vánočním dekoracím, na přáníčko, na
Sheet of Christmas gift stickers blue snowflakes 20 labels 1 sheet
Arch
Sheet of Christmas gift stickers blue snowflakes 20 labels 1 sheet
Code: 83363
Code sup.: 824
EAN: 8595078182410
100%
0.60 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Vánoční samolepky (etikety) na dárky. motiv: modré vločky rozměry jedné etikety: 5,5 x 3,5 cm
Končící produkty
Pop up Christmas stickers Penguins 14,5 x 25 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Pop up Christmas stickers Penguins 14,5 x 25 cm
Code: 2208917
Code sup.: 10699
EAN: 8595603487683
 
0.84 EUR
VYPRODÁNO
heartFavoritecompareCompare
Pop up vánoční samolepky s motivem tučňáků. S těmito samolepkami můžete ozvláštnit a zkrášlit vánočn
Best-selling products
Coccolino Softener Sensitive Pure Alm & Cash, 51 washes, 1.275 l
Coccolino
Coccolino Softener Sensitive Pure Alm & Cash, 51 washes, 1.275 l
Code: 2402130
Code sup.: 777215
EAN: 8720181410628
 
3.52 EUR
2.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The concentrated fabric softener Coccolino Sensitive Cashmere & Almond is part of the Coccolino Creations collection, created in collaboration with fragrance experts.
AKCE
Sanytol Disinfecting Laundry Gel White Flowers, 2.65 l
Sanytol
Sanytol Disinfecting Laundry Gel White Flowers, 2.65 l
Code: 2500320
Code sup.: 764993
EAN: 3045206381444
 
9.85 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanytol laundry gel White Flowers – disinfecting gel for laundry without chlorine for hygienic cleanliness and fresh scent.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.52 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.52 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 10/0 extra light blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 10/0 extra light blonde, 110 ml
Code: 12527
Code sup.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy and strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral fragrance - rich white flowers on a woody base, creating a smooth surface
Topekor Central Heating Protection, 500 ml
Topekor
Topekor Central Heating Protection, 500 ml
Code: 01846
Code sup.: 477125
EAN: 8594007011418
100%
5 EUR
10EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BKP Topekor, a product for the protection of central heating against corrosion and limescale accumulation, 500 ml
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.