en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
AKCE
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and alcohol citrus, 1.85 l
Io
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and alcohol citrus, 1.85 l
Code: 2306468
Code sup.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.32 EUR
1.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
IO CASA AMICA universal and highly effective cleaner with a hygienizing effect that you can use for cleaning the entire home. It cleans and degreases all types of household surfaces. Thanks to the ammonia and alcohol contained, surfaces dry quickly and remain streak-free.
AKCE
Well Done cold degreaser, 750 ml
Well Done
Well Done cold degreaser, 750 ml
Code: 1701617
Code sup.: 706543
EAN: 5998466114018
98%
3.16 EUR
4.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Degreaser with high efficiency. Acts quickly and effectively removes dirt from stoves, ovens, grills, fryers, combi ovens, and heavily soiled stainless steel cookware. Perfectly removes burnt-on food, soot, and grease.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla concentrated degreaser, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla concentrated degreaser, 5 l
Code: 2300033
Code sup.: 706524
EAN: 8056646091553
100%
9.67 EUR
1.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its advantage is that it not only degreases but also cleans, including kitchen ovens, sinks, pots, slicers, and grills, but it is also effective on tiles, work surfaces, and floors.
AKCE
Sanytol Washing Machine Disinfectant Cleaner, 240 ml
Sanytol
Sanytol Washing Machine Disinfectant Cleaner, 240 ml
Code: 2402937
Code sup.: 765993
EAN: 8411660006295
100%
2.95 EUR
12.29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfectant cleaner for washing machines that eliminates 99.9% of bacteria. Cleans, disinfects, and prevents further contamination.
Tapuna Iron Cleaner 55 g
Tapuna®
Tapuna Iron Cleaner 55 g
Code: 04553
Code sup.: 785006
EAN: 8595121900015
95%
2.46 EUR
44.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For aluminum, stainless steel, Teflon, and ceramic irons. Removes burnt dirt without damaging the ironing surface of the iron.
AKCE
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and musk alcohol, 1.85 l
Io
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and musk alcohol, 1.85 l
Code: 2305708
Code sup.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.32 EUR
1.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
IO CASA AMICA with citrus fruit fragrance - Universal and highly effective cleaner with a hygienic effect, which you can use for cleaning the whole house.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Důbrava Krbík cleaner for fireplace glass and grills, spray, 450 ml
Důbrava Krbík
Důbrava Krbík cleaner for fireplace glass and grills, spray, 450 ml
Code: 58035
Code sup.: 706100
EAN: 8594005500464
100%
3.34 EUR
7.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For removing dirt from heavily soiled surfaces of stoves, cookers, baking ovens, grills, remoses, as well as from heavily soiled ceramic surfaces - bathtubs, sinks, tiles, etc.
Jar Professional disinfecting degreaser for contact with food, 750 ml
Jar
Jar Professional disinfecting degreaser for contact with food, 750 ml
Code: 2205207
Code sup.: 700396
EAN: 8006540297414
 
3.52 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfecting degreaser Jar Professional for surfaces that come into contact with food.
AKCE
Well Done ceramic and induction hob cleaner, 750 ml
Well Done
Well Done ceramic and induction hob cleaner, 750 ml
Code: 1804656
Code sup.: 710191
EAN: 5998466115633
100%
1.90 EUR
2.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to its composition, the ceramic hob cleaner thoroughly and effectively removes dirt and provides shine to the treated glass and ceramic surface while also creating a protective layer on the surface.
AKCE
Cif Oven and Grill Cleaner Perfect Finish, 435 ml
Cif
Cif Oven and Grill Cleaner Perfect Finish, 435 ml
Code: 1805975
Code sup.: 706536
EAN: 8710447376126
100%
2.46 EUR
5.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
No fumes. For burnt-on dirt. Grease and burnt food residues are types of dirt that consumers most often clean and are the hardest to remove.
Severochema Dish Cleaner, dish and oven cleaner, with citrus fragrance, 500 ml
Severochema Drana
Severochema Dish Cleaner, dish and oven cleaner, with citrus fragrance, 500 ml
Code: 61595
Code sup.: 706621
EAN: 8595009210380
60%
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Drana is an innovative variant of a special, very effective agent for removing burnt fats and food residues from dishes, baking trays, cookers, and cooking glass. It is suitable for use in kitchens at home and in restaurants.
AKCE
Sanytol disinfecting degreasing kitchen cleaner, 500 ml
Sanytol
Sanytol disinfecting degreasing kitchen cleaner, 500 ml
Code: 55073
Code sup.: 42639200/2639366
EAN: 3045206392006
100%
2.92 EUR
5.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively removes residues of grease and deposits in the kitchen. Thanks to its triple action against bacteria, viruses, and mold, it eliminates 99.9% of microorganisms.
AKCE
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Code: 68097
Code sup.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Pink abrasive cleaning agent with a pleasant floral scent. It easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the house, including modern surfaces.
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Code: 07372
Code sup.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Original creamy abrasive cleaning product easily releases dirt. Cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the home, including modern surfaces.
LAVON grill and oven cleaner Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON grill and oven cleaner Easy Clean, 750 ml
Code: 2501698
Code sup.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
2.64 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra strong degreaser for removing dirt, grease, soot, and burnt remains from grills, ovens, and stoves.
Cif Cream Lemon liquid sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Lemon liquid sand, 500 ml
Code: 07366
Code sup.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Lemon creamy abrasive cleaning agent with lemon scent. Easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the house, including modern surfaces.
AKCE
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and musk alcohol, 1.85 l
Io
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and musk alcohol, 1.85 l
Code: 2305708
Code sup.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.32 EUR
1.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
IO CASA AMICA with citrus fruit fragrance - Universal and highly effective cleaner with a hygienic effect, which you can use for cleaning the whole house.
Tapuna Iron Cleaner 55 g
Tapuna®
Tapuna Iron Cleaner 55 g
Code: 04553
Code sup.: 785006
EAN: 8595121900015
95%
2.46 EUR
44.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For aluminum, stainless steel, Teflon, and ceramic irons. Removes burnt dirt without damaging the ironing surface of the iron.
AKCE
Sanytol Washing Machine Disinfectant Cleaner, 240 ml
Sanytol
Sanytol Washing Machine Disinfectant Cleaner, 240 ml
Code: 2402937
Code sup.: 765993
EAN: 8411660006295
100%
2.95 EUR
12.29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfectant cleaner for washing machines that eliminates 99.9% of bacteria. Cleans, disinfects, and prevents further contamination.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla concentrated degreaser, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla concentrated degreaser, 5 l
Code: 2300033
Code sup.: 706524
EAN: 8056646091553
100%
9.67 EUR
1.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its advantage is that it not only degreases but also cleans, including kitchen ovens, sinks, pots, slicers, and grills, but it is also effective on tiles, work surfaces, and floors.
AKCE
Well Done cold degreaser, 750 ml
Well Done
Well Done cold degreaser, 750 ml
Code: 1701617
Code sup.: 706543
EAN: 5998466114018
98%
3.16 EUR
4.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Degreaser with high efficiency. Acts quickly and effectively removes dirt from stoves, ovens, grills, fryers, combi ovens, and heavily soiled stainless steel cookware. Perfectly removes burnt-on food, soot, and grease.
AKCE
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and alcohol citrus, 1.85 l
Io
iO Casa Amica universal cleaner with ammonia and alcohol citrus, 1.85 l
Code: 2306468
Code sup.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.32 EUR
1.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
IO CASA AMICA universal and highly effective cleaner with a hygienizing effect that you can use for cleaning the entire home. It cleans and degreases all types of household surfaces. Thanks to the ammonia and alcohol contained, surfaces dry quickly and remain streak-free.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.