en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Pronto Multi Surface Original aerosol against dust, antistatic cleaning and polishing agent 400 ml

Code: 2002742
100%
1 review
VYPRODÁNO
Date and method of delivery
Producer: S.C.Johnson
Universální antistatický čisticí a lešticí přípravek na hladké povrchy. Odstraňuje prach z různých povrchů, jako je např. kámen, kov, dřevo, sklo, elektronika apod.Read more
Choose a discounted package
Quantity discounts
3.92 EUR
3.92 EUR VAT excluded
9.8EUR/1l
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Producer:
Code:
2002742
ean:
7615400742813
Status:
Packaging:
12
Flammable:
Flammable
Manufacturer:
S.C.Johnson
Description Pronto Multi Surface Original aerosol against dust, antistatic cleaning and polishing agent 400 ml

Universální antistatický čisticí a lešticí přípravek na hladké povrchy. Odstraňuje prach z různých povrchů, jako je např. kámen, kov, dřevo, sklo, elektronika apod. Usnadňuje utírání prachu a zanechává příjemnou vůni. Dlouhodobý antistatický účinek zabraňuje dalšímu usazování prachu.

Návod k použití Pronto antistatický čisticí a lešticí přípravek:

Důkladně protřepejte. Nastříkejte na povrch s setřete měkkou čistou tkaninou.Při čištění malých předmětů nastříkejte přímo na tkaninu a vyleštěte povrch.

Bezpečnostní upozornění produktu (H-věty)

  • H229: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
  • H317: Může vyvolat alergickou kožní reakci.
  • H336: Může způsobit ospalost nebo závratě.
  • H370: Způsobuje poškození orgánů.
  • H400: Vysoce toxický pro vodní organismy.
  • H411: Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
  • H412: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení (P-věty)

  • P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • P102: Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • P210: Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
  • P251: Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
  • P260: Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
  • P264: Po manipulaci důkladně omyjte všechny zasažené části těla, například ruce
  • P302+P352: PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla
  • P410: Chraňte před slunečním zářením.
  • P410+P412: Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
  • P501: Odstraňte obsah/obal dle instrukcí na výrobku.
Flammable:Flammable

Hořlavé

Nebezpečí
Extrémně hořlavý plyn. Hořlavý plyn. Extrémně hořlavý aerosol. Hořlavý aerosol. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Hořlavá kapalina a páry. Hořlavá tuhá látka.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Před použitím protřepat. Vyvarujte se přímému vdechování. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem / jiskrami / otevřeným plamenem / horkými povrchy. – Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uchovávejte v chladu. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C . Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Documents
Bezpečnostní list
review Pronto Multi Surface Original aerosol against dust, antistatic cleaning and polishing agent 400 ml
100%
1 review
1
Not rated
Not rated
Not rated
Not rated
jana p.
100%
na prach neřekonatelný
Review verified by Heureka
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR