en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fixinela Perfekt for Universal Wipes, 30 pcs
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt for Universal Wipes, 30 pcs
Code: 2101597
Code sup.: 9213
EAN: 8585003992139
 
1.59 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The wipes are designed for cleaning plastic, ceramic, and glass surfaces, surfaces made of stainless steel, plastic, and upholstered furniture.
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Prost
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Code: 2105162
Code sup.: 678176
EAN: 8594015802121
 
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide product in granule form for use indoors and in the vicinity of buildings to regulate the occurrence of rats.
AKCE
Varta Superlife, batteries AA, 4 pcs
Varta
Varta Superlife, batteries AA, 4 pcs
Code: 2504414
Code sup.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.70 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-chloride type AA batteries from the renowned manufacturer Varta belong to the Superlife range. This series is characterized by low energy consumption, and thus has a long lifespan and low energy use.
Linteo Baby Changing Pads, 10 pcs
Linteo®
Linteo Baby Changing Pads, 10 pcs
Code: 2505713
Code sup.: 913066
EAN: 8595686303801
 
3 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby changing pads are suitable for home use as well as for traveling with your baby. They ensure that your baby stays clean during diaper changes.
Globos inflatable ball 23/80cm, 100 pcs
Globos
Globos inflatable ball 23/80cm, 100 pcs
Code: 2503795
Code sup.: 966620
EAN: 8021886202212
 
0.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is for 1 piece. Suitable from 3 years old. Pack of 100 pcs.
Mako Japanese Spatula, PVC, 4 pcs
Mako color
Mako Japanese Spatula, PVC, 4 pcs
Code: 2503418
Code sup.: 560854
EAN: 4002168812293
 
2.37 EUR
0.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Set of Japanese spatulas for working on small joints, grooves, and holes, made of PVC, set includes 4 pcs
AKCE
Varta battery V13GA, for calculator, 1 pcs
Varta
Varta battery V13GA, for calculator, 1 pcs
Code: 2504420
Code sup.: 961083
EAN: 4008496297641
 
0.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alkaline button cell battery for common devices, such as pocket calculators, cameras, car keys, etc.
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Code: 2601053
Code sup.: 750261
EAN: 8006530122023
 
8.84 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the wash cycle. Practical capsules make dosing the detergent easier.
AKCE
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Code: 2601060
Code sup.: 750268
EAN: 8006530121958
 
14.14 EUR
0.17EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. Practical capsules make it easier to dose the detergent.
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Parex
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Code: 2602204
Code sup.: 588711
EAN: 8680895101291
 
0.95 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multipurpose universal cloths are suitable for general household cleaning and cleaning various surfaces.
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Elmex®
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2600050
Code sup.: 895022
EAN: 8718951188075
 
7.42 EUR
2.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product is manufactured with multiple designs, the design cannot be selected. Gentle on gums. Removes dental plaque.
AKCE
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Biom
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Code: 2505809
Code sup.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.22 EUR
1.61EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then taken back to the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of the individual developmental stages (larvae and adults).
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Biom
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Code: 2505808
Code sup.: 674445
EAN: 8595078516734
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then carried into the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of individual developmental stages (larvae and adults).
AKCE
Velvet Classic 2-ply paper tissues, 100 pcs
Velvet
Velvet Classic 2-ply paper tissues, 100 pcs
Code: 2103618
Code sup.: 910107
EAN: 5901478007353
100%
0.67 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet hygienic tissues are exceptionally soft and gentle products. Made of 100% cellulose, 2-ply in a modern design. 100 pcs in a box.
AKCE
Velvet Balsam 3-ply paper handkerchiefs, 60 pcs
Velvet
Velvet Balsam 3-ply paper handkerchiefs, 60 pcs
Code: 2103896
Code sup.: 910106
EAN: 5901478004901
 
0.77 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet hygiene handkerchiefs are exceptionally soft and gentle products. Made from 100% cellulose, 3-ply in a modern design. 60 pcs in a box.
AKCE
Linteo Baby Calendula Moist Wipes, 120 pcs
Linteo®
Linteo Baby Calendula Moist Wipes, 120 pcs
Code: 2205790
Code sup.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning wet wipes Linteo Baby in a pack of 120 are infused with caring milk containing calendula extract.
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Orion®
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Code: 2402064
Code sup.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion bags with moth balls provide up to 4 months of stain-free protection for laundry, pleasantly scenting the wardrobe with cedar and sandalwood.
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Duck™
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Code: 2403584
Code sup.: 719984
EAN: 5000204331363
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel formulation actively prevents limescale buildup.
AKCE
Linteo Baby Moist Wipes with Calendula, 72 pcs
Linteo®
Linteo Baby Moist Wipes with Calendula, 72 pcs
Code: 29274
Code sup.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
0.95 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby moist wipes with caring lotion and calendula extract. They clean, refresh, and protect baby skin from rashes. They maintain the natural pH of the skin.
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Raid®
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Code: 03146
Code sup.: 675221
EAN: 5000204746075
 
3.36 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Raid insecticidal bait for ant control provides very effective protection in houses, apartments, or on outdoor terraces. It works for 24 hours.
Bros Spiral Against Flying Insects, 10 pcs
Bros
Bros Spiral Against Flying Insects, 10 pcs
Code: 56884
Code sup.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
2.29 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros Spiral Against Flying Insects for mosquito control in outdoor areas, e.g., in the garden, on the terrace, or on the balcony.
Orion Fragance, moth-repellent balls, lavender, 20 pcs
Orion®
Orion Fragance, moth-repellent balls, lavender, 20 pcs
Code: 59109
Code sup.: 48031557
EAN: 8411660035240
90%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The packed Orion total protection balls are insecticidal products that kill clothes moths for 4 months without soiling clothes or hands. One ball protects an area of about 0.07 m³.
Nicol 2-ply paper handkerchiefs in a box, 100 pcs
Fide, Nicol
Nicol 2-ply paper handkerchiefs in a box, 100 pcs
Code: 52455
Code sup.: 910060
EAN: 8594008871134
87%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nicol 2-ply cosmetic tissues in a box, a reliable helper in any situation.
AKCE
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Code: 52619
Code sup.: 916135
EAN: 4015400437543
100%
1.06 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads with chamomile content ensuring comfortable and reliable protection.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.