en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Dixi yolk-wheat shampoo for dry hair, 400 ml
Dixi
Dixi yolk-wheat shampoo for dry hair, 400 ml
Code: 2601248
Code sup.: 845684
EAN: 8586000089594
 
1.76 EUR
4.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dixi yolk-wheat shampoo is designed for the care of dry hair. It helps to gently cleanse the hair and leaves it fresh.
Indulona Sensi Pure Shower Gel, 250 ml
Indulona®
Indulona Sensi Pure Shower Gel, 250 ml
Code: 2603180
Code sup.: 810583
EAN: 8592297017028
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Indulona Sensi Pure is a shower gel designed for gentle daily washing of the skin, combining body cleansing with the pleasant care typical of Indulona cosmetics.
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203334
Code sup.: 856900
EAN: 4064666235059
 
4 EUR
50EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Glade Air Freshener Automatic Pure Clean Linen, 269 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Automatic Pure Clean Linen, 269 ml
Code: 2405946
 
EAN: 5000204073782
 
8.84 EUR
32.86EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Automatic air freshener eliminates unpleasant odors and provides a fresh scent for up to 60 days.
Gliss Total Repair revitalizing shampoo for dry hair, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair revitalizing shampoo for dry hair, 400 ml
Code: 2505038
Code sup.: 845543
EAN: 9000100549493
 
4.95 EUR
12.38EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair shampoo is designed for dry, damaged hair. Thanks to keratin and 19 active ingredients, it provides comprehensive care and reduces brittleness by up to 90%.
Syoss Oleo Intense Shampoo for Dry and Dull Hair, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Shampoo for Dry and Dull Hair, 440 ml
Code: 2507031
Code sup.: 845609
EAN: 9000101712353
 
4.95 EUR
11.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Syoss Oleo Intense shampoo - A Japanese-inspired shampoo with a blend of Japanese oils for dry and dull hair.
Polykar Super Plus fine two-component polyester filler, 200 g
Polykar
Polykar Super Plus fine two-component polyester filler, 200 g
Code: 2503504
Code sup.: 512320
EAN: 8594007010367
 
7.60 EUR
38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fine filler for filling small unevenness, grooves, and pores. Designed for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass.
AKCE
Garnier Pure Active Cleansing Micellar Water with Activated Charcoal, 400 ml
Garnier
Garnier Pure Active Cleansing Micellar Water with Activated Charcoal, 400 ml
Code: 2600603
Code sup.: 822865
EAN: 3600542453752
 
4.63 EUR
11.58EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This micellar water is enriched with ingredients that help soften and unify the skin's texture.
AKCE
Wella Wellaflex Wild Berry Touch Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Wild Berry Touch Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203335
Code sup.: 856901
EAN: 4064666235066
 
4 EUR
50EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex suchý šampon na vlasy Wild Berry dodá vašim unaveným vlasům dlouhotrvající péči, svěžest a vůni.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Code: 2501561
Code sup.: 794652
EAN: 8720182543868
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For dry hair!
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 250 ml
Code: 1905588
Code sup.: 84573
EAN: 9005800317045
 
3 EUR
12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Envelop yourself in gentle foam and fresh fragrance. The formula with aloe vera pampers the skin and turns every shower into a little relaxation ritual - NIVEA Caring Shower Gel for a feeling of hydrated skin.
Syoss Repair Shampoo for Dry and Damaged Hair, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair Shampoo for Dry and Damaged Hair, 440 ml
Code: 2505410
Code sup.: 845534
EAN: 9000101276879
 
4.95 EUR
11.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Syoss Repair Shampoo with Japan-inspired formula - with wakame seaweed for dry and damaged hair.
Syoss Repair Conditioner for Dry and Damaged Hair, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair Conditioner for Dry and Damaged Hair, 440 ml
Code: 2506317
Code sup.: 855481
EAN: 9000101278057
 
4.95 EUR
11.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Syoss Repair Conditioner with Japan-inspired formula - featuring wakame seaweed for dry and damaged hair.
AKCE
RYOR facial toner for dry and sensitive skin, 200 ml
Ryor
RYOR facial toner for dry and sensitive skin, 200 ml
Code: 35295
Code sup.: 825300
EAN: 8594007977097
100%
4.42 EUR
22.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toner is essential for morning cleansing and evening refreshment of the skin, its hydration and refreshment during the day.
Glade air freshener Pure Clean Linen, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Pure Clean Linen, 300 ml
Code: 44258
Code sup.: 725003
EAN: 5907635900611
93%
3.18 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The scent of cleanliness eliminates odors without masking them, leaving a hint of freshness for long hours. Easy to use spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful fragrances.
Nivea Derma Dry Control Spray Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Spray Antiperspirant, 150 ml
Code: 2304852
Code sup.: 835119
EAN: 90005808016551
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
An antiperspirant that has listened to your wishes. With the new DermaDry technology, it won’t let you down. You can throw your worries about wet armpits and odor out of your head, it will protect you against heavy sweating for up to an incredible 96 hours.
AKCE
Herbavera Hemp Shampoo for Dry and Brittle Hair, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hemp Shampoo for Dry and Brittle Hair, 550 ml
Code: 2504753
Code sup.: 850155
EAN: 8594009470374
 
1.76 EUR
3.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For dry and brittle hair, it's intended for daily care for dry and brittle hair, but it also works well on other hair types.
BIO BIONE Cannabis Herbal Balm FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Herbal Balm FORTE 200 ml
Code: 2508561
Code sup.: 812092
EAN: 8595061615819
 
3.36 EUR
16.8EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The concentrated massage emulgel provides intensive herbal care and a quick feeling of relief for strained muscles, joints, and legs.
Nivea Derma Dry Control Solid Antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Solid Antiperspirant, 50 ml
Code: 2400756
Code sup.: 91751
EAN: 9005800400785
 
3.53 EUR
70.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The strongest solid antiperspirant from Nivea.
Herbavera Hemp Balm for Lips and Dry Skin, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hemp Balm for Lips and Dry Skin, 100 ml
Code: 2504760
Code sup.: 821413
EAN: 8594009478455
 
2.47 EUR
24.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The balm is designed for thorough moisturizing of the skin, especially on hardened, cracked, or dry areas. The balm prevents unwanted moisture and cold from penetrating irritated or damaged skin.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Code: 2508675
Code sup.: 835604
EAN: 80942719
 
3.36 EUR
67.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – roll-on deodorant with the scent of aquatic flowers and 48h protection
Essence Super Fine Eyeliner Pen 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence Super Fine Eyeliner Pen 01, 1 ml
Code: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Purchase essence products over 199 CZK and receive 1 piece of essence Super Fine Eyeliner FOR FREE!
Novinky
truckFree
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
Code: 2603406
Code sup.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
79.87 EUR
1 331.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men’s perfume inspir
SAVO disinfection Prim Fresh scent, 1.2 l
Savo®
SAVO disinfection Prim Fresh scent, 1.2 l
Code: 2002751
Code sup.: 724077
EAN: 8710522605042
100%
2.12 EUR
1.77EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner, suitable even for households with pets. Reliably eliminates 99.9% of bacteria, viruses, yeasts, and molds.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.