en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
Omnia Canning Lids OM 68C, Small, 20 pcs
Omnia
Omnia Canning Lids OM 68C, Small, 20 pcs
Code: 1804351
Code sup.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.10 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Canning lid. Used for preserving fruits and vegetables without the addition of oil and fat at temperatures up to 100 °C.
AKCE
Sanytol Disinfection Maxi Disposable Cleaning Wipes, 36 pcs
Sanytol
Sanytol Disinfection Maxi Disposable Cleaning Wipes, 36 pcs
Code: 55264
Code sup.: 709623
EAN: 3045206312257
100%
2.75 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wipes clean and disinfect surfaces. By using them preventively and regularly, you will achieve control and regulation of the occurrence of microbes in the household.
Spokar 7102 school brush, no. 10, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, no. 10, pack of 10 pcs
Code: 2503315
Code sup.: 523414
EAN: 8593534710153
 
0.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a lacquered wooden handle, fine animal fibers, visible fiber length 20 mm, size number 10.
Omnia jar lids OM 83C, large, 20 pcs
Omnia
Omnia jar lids OM 83C, large, 20 pcs
Code: 2503792
Code sup.: 960522
EAN: 8586005520443
 
0.14 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar lid. Used for preserving fruits and vegetables without the addition of oil and fat at temperatures up to 100 °C.
AKCE
Velvet Classic 3-layer paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Velvet
Velvet Classic 3-layer paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2100973
Code sup.: 909024
EAN: 5901478007445
94%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-layer Velvet Classic paper handkerchiefs provide you with gentleness, softness, and strength.
Colgate High Density Charcoal Toothbrush, Soft, 2 pcs
Colgate®
Colgate High Density Charcoal Toothbrush, Soft, 2 pcs
Code: 2200164
Code sup.: 897025
EAN: 8718951369153
 
2.12 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colgate High Density Charcoal Toothbrush features soft bristles with activated charcoal.
AKCE
Harmony Prima 3-Ply Paper Tissues, 10 × 10 pcs
Harmony
Harmony Prima 3-Ply Paper Tissues, 10 × 10 pcs
Code: 2209724
Code sup.: 909097
EAN: 8584014132206
100%
0.92 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply paper tissues with a modern unisex design of inner packs.
Brodisan Blue PF rodenticide wax blocks, 140 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PF rodenticide wax blocks, 140 g
Code: 2305142
Code sup.: 678172
EAN: 8594015800189
 
2.05 EUR
14.64EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of wax blocks for use indoors and in the immediate vicinity of buildings to control the presence of rats.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 54 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 54 pcs
Code: 2404536
Code sup.: 750245
EAN: 9000101807936
 
15.02 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 capsules for dishes - Designed to effectively remove tough stains dried for up to 72 hours and ensure a deep clean result.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 65 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 65 pcs
Code: 2501343
Code sup.: 750320
EAN: 9000101807875
 
17.32 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 capsules for dishes - Designed to effectively remove up to 72 hours of dried stubborn stains and ensure a deep cleaning result.
Fixaplast First Aid Kids mix of plasters, 24 pcs
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix of plasters, 24 pcs
Code: 2507489
Code sup.: 905251
EAN: 8594027318221
 
1.14 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic excellently adhesive water-repellent plaster suitable for minor abrasions and scrapes with cheerful children's designs.
AKCE
Plastic Mouse Trap 1 pcs
Papírny Moudrý
Plastic Mouse Trap 1 pcs
Code: 69126
Code sup.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
0.60 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic snap trap for mice represents a novelty in our assortment. The trap is simply wound, equipped with a suitable bait, and is ready for catching.
AKCE
Vileda H2PRO Fringed Mop Replacement 1 pc
Vileda®
Vileda H2PRO Fringed Mop Replacement 1 pc
Code: 2508979
Code sup.: 577186
EAN: 4023103254220
 
6.36 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The replacement for the Vileda H2Pro fringed rotary mop is a high-quality cleaning cover designed for effective and hygienic cleaning of all types of hard floors, such as tiles, laminate, vinyl, linoleum, or lacquered wood.
AKCE
Vektex Dish Sponges Bigstar 5 pcs
vektex - posedlost čistotou
Vektex Dish Sponges Bigstar 5 pcs
Code: 98242
Code sup.: 591693
EAN: 8595640200092
100%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponge suitable for cleaning all dishes in the household. Extra large.
Persil 4in1 Color Capsules 13 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Capsules 13 pcs
Code: 2404506
Code sup.: 716421
EAN: 9000101800012
 
7.42 EUR
0.57EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
Niteola Twin dish sponge 2 pcs
Niteola®
Niteola Twin dish sponge 2 pcs
Code: 2506700
Code sup.: 591690
EAN: 8594158377845
100%
0.46 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
On one side of the sponge, there is a scouring pad that easily scrubs burned pots and pans, or dishes with dried food leftovers. The sponge does not leave unpleasant odors after soaking. Dimensions 10.5 × 8 × 2.5 cm.
Bel Rainbow Cotton Swabs 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel Rainbow Cotton Swabs 160 pcs
Code: 2508316
Code sup.: 904013
EAN: 904013
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The practical and colorful Bel Rainbow cotton swabs are ideal for everyday hygiene and small tasks at home.
AKCE
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Eveready
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Code: 2505286
Code sup.: 961009
EAN: 7638900461480
 
0.81 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc chloride batteries from the Eveready Heavy Duty range are suitable for devices with low and constant consumption
AKCE
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Linteo®
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Code: 2504151
Code sup.: 914170
EAN: 8592424000657
 
0.49 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Kids school wet wipes are designed and ideal for children who don't have time to wash their hands before eating at school.
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Vileda®
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Code: 2506825
Code sup.: 598029
EAN: 4023103227613
 
6.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable, powder-free gloves without PVC and latex for household or cleaning use.
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Vortex
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Code: 2507702
Code sup.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specially developed moist cleaning wipes ideal for wiping wooden surfaces, plastic, and metal.
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Vileda®
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Code: 2505588
Code sup.: 173840
EAN: 4023103242784
 
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality dish sponge with a scouring pad.
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Code: 2600453
Code sup.: 750312
EAN: 9000101577259
 
21.56 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Your dishes will be sparkling clean after every wash cycle, and that without pre-soaking! The fast-acting and effective formula removes stubborn dried stains, as well as tea and coffee stains, even at low temperatures on eco and short programs.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.