en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Eveready
Eveready AAA Zinc Chloride Batteries, 4 pcs
Code: 2505286
Code sup.: 961009
EAN: 7638900461480
 
0.81 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc chloride batteries from the Eveready Heavy Duty range are suitable for devices with low and constant consumption
AKCE
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Linteo®
Linteo Kids Creative wet wipes, 15 pcs
Code: 2504151
Code sup.: 914170
EAN: 8592424000657
 
0.49 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Kids school wet wipes are designed and ideal for children who don't have time to wash their hands before eating at school.
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Vileda®
Vileda Simple disposable gloves, M/L, 100 pcs
Code: 2506825
Code sup.: 598029
EAN: 4023103227613
 
6.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable, powder-free gloves without PVC and latex for household or cleaning use.
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Vortex
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Code: 2507702
Code sup.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specially developed moist cleaning wipes ideal for wiping wooden surfaces, plastic, and metal.
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Vileda®
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Code: 2505588
Code sup.: 173840
EAN: 4023103242784
 
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality dish sponge with a scouring pad.
Loxiran Ant Buffet Replacement Refill, 2 pcs
Neudorff®
Loxiran Ant Buffet Replacement Refill, 2 pcs
Code: 2505849
Code sup.: 675128
EAN: 4005240173220
 
5.19 EUR
2.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover Loxiran Ant Buffet from Neudorff – an effective agent for eliminating ants on patios, balconies, and indoors. Easy to use, effective elimination of the entire ant nest.
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets All in 1, 140 pcs
Code: 2600453
Code sup.: 750312
EAN: 9000101577259
 
21.56 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Your dishes will be sparkling clean after every wash cycle, and that without pre-soaking! The fast-acting and effective formula removes stubborn dried stains, as well as tea and coffee stains, even at low temperatures on eco and short programs.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Code: 2601056
Code sup.: 750264
EAN: 8006530121606
 
10.60 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in the dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
K2r Colour Catcher Laundry Wipes, 80 pcs
Henkel K2r®
K2r Colour Catcher Laundry Wipes, 80 pcs
Code: 2601433
Code sup.: 772064
EAN: 9000101822823
 
10.25 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
K2r Colour Catcher wipes help capture released dyes during washing.
Matopat Happy Adhesive Bandages for Children, 12 pcs
TZMO - Matopat
Matopat Happy Adhesive Bandages for Children, 12 pcs
Code: 2602411
Code sup.: 905223
EAN: 5900516894078
 
1.33 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorful adhesive bandages with a cushion, protect against water and dirt. Matopat Happy are colorful adhesive bandages for children and adults, with an elastic microporous surface that allows the skin to breathe.
o.b. tampons ProComfort Super Plus 32 pcs
O.b.®
o.b. tampons ProComfort Super Plus 32 pcs
Code: 2603327
Code sup.: 920055
EAN: 3574661857633
 
5.12 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Super Plus tampons provide reliable protection during very heavy menstruation and, thanks to the soft SilkTouch® surface, allow for comfortable insertion.
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Elmex®
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2600050
Code sup.: 895022
EAN: 8718951188075
 
7.42 EUR
2.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product is manufactured with multiple designs, the design cannot be selected. Gentle on gums. Removes dental plaque.
AKCE
Varta Superlife, battery C, small mono, 2 pcs
Varta
Varta Superlife, battery C, small mono, 2 pcs
Code: 2504416
Code sup.: 961065
EAN: 4008496556304
 
0.95 EUR
0.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-Carbon battery is a basic type of battery. The lower capacity of the battery determines its use in less demanding devices such as clocks, alarms, flashlights, etc.
PE-PO matches, 95mm, 45 pcs in a box
Severochema Pe-Po®
PE-PO matches, 95mm, 45 pcs in a box
Code: 2309328
Code sup.: 990214
EAN: 8595009289614
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long PE-PO matches, 95 mm long, are ideal for safe and convenient lighting of fireplaces, stoves, grills, candles, or fires.
Matopat Bandage SAFARI 12 pcs
TZMO - Matopat
Matopat Bandage SAFARI 12 pcs
Code: 2407184
Code sup.: MA-167-GLMM-093
EAN: 5900516105778
 
1.14 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matopat SAFARI – playful bandages with cheerful motifs that protect wounds and make healing enjoyable for little adventurers!
AKCE
Meridol soft toothbrush 3 pcs
Meridol®
Meridol soft toothbrush 3 pcs
Code: 2600082
Code sup.: 895045
EAN: 8718951159563
 
7.71 EUR
2.57EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toothbrush with microfine bristles ensures gentle yet highly effective removal of dental plaque and helps protect even sensitive or irritated gums from inflammation.
AKCE
Plastic Mouse Trap 1 pcs
Papírny Moudrý
Plastic Mouse Trap 1 pcs
Code: 69126
Code sup.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
0.60 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic snap trap for mice represents a novelty in our assortment. The trap is simply wound, equipped with a suitable bait, and is ready for catching.
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Code: 2506375
Code sup.: 501880
EAN: 9000101134377
 
7.67 EUR
10.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6v1 is a universal one-component adhesive for bonding insulation, drywall, window sills, panels, and masonry that cures with moisture.
AKCE
Sanytol Disinfection Maxi Disposable Cleaning Wipes, 36 pcs
Sanytol
Sanytol Disinfection Maxi Disposable Cleaning Wipes, 36 pcs
Code: 55264
Code sup.: 709623
EAN: 3045206312257
100%
2.75 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wipes clean and disinfect surfaces. By using them preventively and regularly, you will achieve control and regulation of the occurrence of microbes in the household.
Evita Make-up Removal Pads, 70 pcs + 10 pcs Free
TZMO - Evita
Evita Make-up Removal Pads, 70 pcs + 10 pcs Free
Code: 87141
Code sup.: 903009
EAN: 5900516402099
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evita cosmetic make-up removal pads are made of 100% cotton. They are suitable for cosmetic and hygienic purposes.
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
Omnia Canning Lids OM 68C, Small, 20 pcs
Omnia
Omnia Canning Lids OM 68C, Small, 20 pcs
Code: 1804351
Code sup.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
0.10 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Canning lid. Used for preserving fruits and vegetables without the addition of oil and fat at temperatures up to 100 °C.
Spokar 7102 school brush, no. 10, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, no. 10, pack of 10 pcs
Code: 2503315
Code sup.: 523414
EAN: 8593534710153
 
0.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a lacquered wooden handle, fine animal fibers, visible fiber length 20 mm, size number 10.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.