en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Het Ditmel S leveling compound, 7 kg
Het
Het Ditmel S leveling compound, 7 kg
Code: 2503334
Code sup.: 517112
EAN: 8594002535575
 
10.78 EUR
1.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leveling compound for large area application in interiors to level walls (plasters, masonry, panels, plasterboard, etc.) indoors.
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 01 Deep Scroll, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 01 Deep Scroll, 3.6 ml
Code: 2601813
Code sup.: ES584847
EAN: 4059729584847
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BLUR Soufflé 01 Deep Scroll creamy matte lipstick from essence brand in dark brown shade gives lips
Essence mono eyeshadow pearly 01 Golden Glow, 2 g
Essence
Essence mono eyeshadow pearly 01 Golden Glow, 2 g
Code: 2601840
Code sup.: ES583468
EAN: 4059729583468
 
1.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pearly eyeshadow 01 Golden Glow from essence will add a luxurious golden shimmer to your gaze and an
Essence Hydrating Long-lasting Silky Blur Concealer 130, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Long-lasting Silky Blur Concealer 130, 10 ml
Code: 2601897
Code sup.: ES542090
EAN: 4059729542090
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally flawless look with the essence Silky Blur Concealer shade 130. This light
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Code: 2601935
Code sup.: ES584571
EAN: 4059729584571
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a fresh and natural touch with the essence blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g. T
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Code: 2601936
Code sup.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enhance your look with the essence Soft BAKED 30 Rose All Day blush, which adds a fresh pink tint an
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Code: 2602632
Code sup.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh fruity touch with the limited edition essence Say It With Juicy Hello Cutie!
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04358
Code sup.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in the washing machine or by hand. One pack dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Code: 2503253
Code sup.: 356534
EAN: 8591235011715
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and is resistant to weather conditions.
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Code: 2505971
Code sup.: 862196
EAN: 9005800318332
 
4.95 EUR
24.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution! It doesn’t clump hair, lasts long, and is a breeze to use: NIVEA MEN Hair Gel with Matte Effect.Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution!
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Code: 2601728
Code sup.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve fuller, smoother, and perfectly shiny lips in an instant. The lip gloss essence what the fak
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Essence
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Code: 2601906
Code sup.: ES583697
EAN: 4059729583697
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh appearance with the essence Silky BLUR 115 makeup, which c
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Code: 2503628
Code sup.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The zinc spray from Auto K Racing is a highly effective, metallic, anti-corrosive primer and topcoat based on zinc.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Code: 2505471
Code sup.: 870171
EAN: 3600540632944
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long-lasting, intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair during coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Code: 2503251
Code sup.: 356522
EAN: 8591235011470
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Code: 2503249
Code sup.: 356502
EAN: 8591235011074
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Code: 2503255
Code sup.: 356552
EAN: 8591235011838
 
8.31 EUR
11.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and is resistant to weather conditions.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
Code: 2509160
Code sup.: 845835
EAN: 3600524251116
 
3.18 EUR
12.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light and fresh shampoo with collagen peptides that provides significant volume from the roots, leaving hair clean, elastic, and ready for further styling, with a long-lasting effect of up to 72 hours.
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Carlson
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Code: 2505947
Code sup.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.18 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revives colors and repels water, leaves no stains, and prevents plastics from hardening. The product is designed for cleaning and treating all parts made of plastic, leather, artificial leather, and vinyl in the vehicle interior.
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Code: 2502883
Code sup.: 511180
EAN: 3831000204030
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered chipboard, etc., before their final surface treatment.
Uniflex whipped filler, 250 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 250 ml
Code: 2504499
Code sup.: 511366
EAN: 8591235057065
 
3.64 EUR
14.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super lightweight filler that in many cases replaces plaster. Suitable for interior use. It is paintable, does not run, does not crack, does not shrink. It is very easy to smooth and is sandable. It is water-resistant and has very good adhesion to the substrate.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Code: 2503246
Code sup.: 356484
EAN: 8591235011005
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Code: 2503514
Code sup.: 517156
EAN: 8594035631015
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt provides an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.