en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Novinky
truckFree
Lacoste Original Woman set eau de parfum 100 ml + body lotion 100 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for women
Lacoste
Lacoste Original Woman set eau de parfum 100 ml + body lotion 100 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for women
Code: 2603507
Code sup.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
69.26 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance for women was launched in 2025 Discover the women’s fragrance Lacoste Origi
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Uniflex®
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Code: 2507872
Code sup.: 511337
EAN: 8591235100846
 
4.17 EUR
5.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional solution for perfect joints.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Code: 2601829
Code sup.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the modern makeup trend with essence BLUR Soufflé 03 Hot Offline, which brings a warm apric
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Code: 2601899
Code sup.: ES542151
EAN: 4059729542151
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a flawless and naturally smooth appearance with essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Code: 2602631
Code sup.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh exotic look with the limited edition essence Say It With Juicy Better Togethe
AKCE
Nivea Care Express 2in1 Shampoo and Conditioner, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2in1 Shampoo and Conditioner, 250 ml
Code: 11834
Code sup.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.29 EUR
9.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong hair that is easy to detangle? You can have it too. In just a few minutes. Rely on intensive nourishment in one step - NIVEA Caring Shampoo and Conditioner 2in1 Care Express.
Uniflex whipped filler, 500 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 500 ml
Code: 2504500
Code sup.: 511368
EAN: 8591235057096
 
5.87 EUR
11.74EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A whipped super lightweight filler that replaces plaster in many cases. Suitable for interior use. It is paintable, does not drip, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and is sandable. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Code: 2503692
Code sup.: 517166
EAN: 8594035632029
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 20, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 20, 10 ml
Code: 2601890
Code sup.: ES541970
EAN: 4059729541970
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and smoothed appearance with the essence Silky Blur Hydrating Longwe
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Code: 2503628
Code sup.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The zinc spray from Auto K Racing is a highly effective, metallic, anti-corrosive primer and topcoat based on zinc.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Code: 2505471
Code sup.: 870171
EAN: 3600540632944
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long-lasting, intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair during coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Code: 2503251
Code sup.: 356522
EAN: 8591235011470
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Code: 2503249
Code sup.: 356502
EAN: 8591235011074
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Carlson
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Code: 2505947
Code sup.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.18 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revives colors and repels water, leaves no stains, and prevents plastics from hardening. The product is designed for cleaning and treating all parts made of plastic, leather, artificial leather, and vinyl in the vehicle interior.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Code: 2503255
Code sup.: 356552
EAN: 8591235011838
 
8.31 EUR
11.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and is resistant to weather conditions.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
Code: 2509160
Code sup.: 845835
EAN: 3600524251116
 
3.18 EUR
12.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light and fresh shampoo with collagen peptides that provides significant volume from the roots, leaving hair clean, elastic, and ready for further styling, with a long-lasting effect of up to 72 hours.
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Code: 48850
Code sup.: 795150
EAN: 9005800222967
100%
3 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy softness, hydration, and invigorating freshness with every shower. Fall in love with the summer novelty with the scent of lemongrass - NIVEA Refreshing Shower Gel Love Outdoors.
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.