en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Uniflex acrylic sealant for drywall, masonry and wood, tube, 300 g
Uniflex®
Uniflex acrylic sealant for drywall, masonry and wood, tube, 300 g
Code: 2504857
Code sup.: 511345
EAN: 8591235075205
 
3.18 EUR
10.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, drywall, and wood in interiors and exteriors. Filling medium and larger irregularities.
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Code: 2503693
Code sup.: 517167
EAN: 8594035632036
 
10.89 EUR
1.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Code: 2503376
Code sup.: 517158
EAN: 8594035631022
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Code: 2600585
Code sup.: 934979
EAN: 8595072600033
 
0.46 EUR
46EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An indispensable aid for fresh fruit cakes that is enough for 250 ml of liquid.
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Essence
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Code: 2601927
Code sup.: ES516893
EAN: 4059729516893
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a subtle, natural hint of color to your makeup with essence Soft Touch Mousse Blush 10 Cozy Clay
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04358
Code sup.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in the washing machine or by hand. One pack dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Code: 2503253
Code sup.: 356534
EAN: 8591235011715
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and is resistant to weather conditions.
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Code: 2505971
Code sup.: 862196
EAN: 9005800318332
 
4.95 EUR
24.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution! It doesn’t clump hair, lasts long, and is a breeze to use: NIVEA MEN Hair Gel with Matte Effect.Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution!
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Code: 2601728
Code sup.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve fuller, smoother, and perfectly shiny lips in an instant. The lip gloss essence what the fak
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Essence
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Code: 2601906
Code sup.: ES583697
EAN: 4059729583697
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh appearance with the essence Silky BLUR 115 makeup, which c
AKCE
Nivea Care Express 2in1 Shampoo and Conditioner, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2in1 Shampoo and Conditioner, 250 ml
Code: 11834
Code sup.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.29 EUR
9.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong hair that is easy to detangle? You can have it too. In just a few minutes. Rely on intensive nourishment in one step - NIVEA Caring Shampoo and Conditioner 2in1 Care Express.
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Code: 2503692
Code sup.: 517166
EAN: 8594035632029
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Uniflex whipped filler, 500 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 500 ml
Code: 2504500
Code sup.: 511368
EAN: 8591235057096
 
5.87 EUR
11.74EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A whipped super lightweight filler that replaces plaster in many cases. Suitable for interior use. It is paintable, does not drip, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and is sandable. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 20, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 20, 10 ml
Code: 2601890
Code sup.: ES541970
EAN: 4059729541970
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and smoothed appearance with the essence Silky Blur Hydrating Longwe
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Code: 2503628
Code sup.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The zinc spray from Auto K Racing is a highly effective, metallic, anti-corrosive primer and topcoat based on zinc.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Code: 2505471
Code sup.: 870171
EAN: 3600540632944
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long-lasting, intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair during coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Code: 2503251
Code sup.: 356522
EAN: 8591235011470
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Code: 2503249
Code sup.: 356502
EAN: 8591235011074
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Carlson
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Code: 2505947
Code sup.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.18 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revives colors and repels water, leaves no stains, and prevents plastics from hardening. The product is designed for cleaning and treating all parts made of plastic, leather, artificial leather, and vinyl in the vehicle interior.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Code: 2503255
Code sup.: 356552
EAN: 8591235011838
 
8.31 EUR
11.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and is resistant to weather conditions.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
Code: 2509160
Code sup.: 845835
EAN: 3600524251116
 
3.18 EUR
12.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light and fresh shampoo with collagen peptides that provides significant volume from the roots, leaving hair clean, elastic, and ready for further styling, with a long-lasting effect of up to 72 hours.
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.