en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Code: 2601935
Code sup.: ES584571
EAN: 4059729584571
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a fresh and natural touch with the essence blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g. T
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Code: 2601936
Code sup.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enhance your look with the essence Soft BAKED 30 Rose All Day blush, which adds a fresh pink tint an
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Code: 2602632
Code sup.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh fruity touch with the limited edition essence Say It With Juicy Hello Cutie!
Lanza washing machine cleaner, with lemon scent, 250 ml
Lanza
Lanza washing machine cleaner, with lemon scent, 250 ml
Code: 1703714
Code sup.: 712334
EAN: 5999109521941
100%
2.65 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans and removes dirt and residues of laundry detergent from all surfaces inside the washing machine, keeps the internal parts of the washing machine clean to ensure its optimal operation and leaves a pleasant scent inside your entire washing machine.
AKCE
BALTECH rust remover, rinse-free, 500 ml - spray
BALtech
BALTECH rust remover, rinse-free, 500 ml - spray
Code: 2507868
Code sup.: 471129
EAN: 8591235100907
 
3.14 EUR
6.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse-free rust removal agent with stabilizer effect, high efficiency in removing rust.
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Code: 2602636
Code sup.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brighten your lips with a juicy gloss from the limited edition essence Say It With Juicy Big Hug Jui
truckFree
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis eau de toilette for women 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis eau de toilette for women 100 ml
Code: 2403243
Code sup.: 14128
EAN: 8059082001841
 
51.58 EUR
515.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral, woody, fruity fragrance for women was launched in 2024 Uva Dulcis, created by Guillaume Fla
Max Color leather paint, brown, 250 ml
Mako color
Max Color leather paint, brown, 250 ml
Code: 2506394
Code sup.: 950178
EAN: 8592884005452
 
6.26 EUR
25.04EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For the color finishing of leather products, leather footwear, and leather goods.
Novinky
truckFree
Lacoste Original Woman set eau de parfum 100 ml + body lotion 100 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for women
Lacoste
Lacoste Original Woman set eau de parfum 100 ml + body lotion 100 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for women
Code: 2603507
Code sup.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
69.26 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-fruity fragrance for women was launched in 2025 Discover the women’s fragrance Lacoste Origi
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Code: 2601951
Code sup.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for long-lasting and vibrant manicures with essence gel nail polish 28 FLASHY FUCHSIA in a
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Code: 2601953
Code sup.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a long-lasting and bold manicure with essence gel nail polish 25 ROCK ’N’ ROUGE in a f
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Code: 2601992
Code sup.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a perfectly bold manicure with essence gel nail polish 45 DUSK till YAWN in an intense
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Code: 03974
Code sup.: 702012
EAN: 5000204190403
 
4.42 EUR
5.89EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5v1 is an effective assistant for cleaning wooden floors. Pronto cleans and restores the shine of wood every time you dust.
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Ecover
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Code: 2203333
Code sup.: 756960
EAN: 5000204444391
 
2.65 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco fabric softener environmentally friendly ECOVER will provide your laundry with the desired fragrance and softness, thus supporting easier ironing.
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Code: 2504594
Code sup.: 517169
EAN: 8594035632074
 
22.17 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Code: 2503248
Code sup.: 356496
EAN: 8591235010466
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weathering.
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Code: 2502882
Code sup.: 511179
EAN: 3831000204023
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered particle boards, etc. before their final surface treatment.
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04364
Code sup.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Code: 86860
Code sup.: 722028
EAN: 8585003991811
 
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant fragrance, prevents the formation of water and urinary scale.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Code: 86861
Code sup.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant scent, prevents the formation of water and urine scale.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.