en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Schwarzkopf Gliss Total Repair 4-in-1 Regenerating Mask for Dry and Damaged Hair, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair 4-in-1 Regenerating Mask for Dry and Damaged Hair, 400 ml
Code: 2507341
Code sup.: 855291
EAN: 9000101725896
 
6.01 EUR
15.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Regenerating hair treatment with the HAPTIQ system that creates micro-bonds and strengthens hair structure.
Larrin Plus 3in1 Mountain Fresh WC block replacement refill, mountain scent, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3in1 Mountain Fresh WC block replacement refill, mountain scent, 40 g
Code: 02640
Code sup.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.70 EUR
17.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and deodorizing agent for toilet bowls and sanitary facilities. A solid waxy substance made of a mixture of anionic and non-ionic surfactants, perfume, dye, and auxiliary substances.
Spokar Profi telescopic pole, red, 110 to 200 cm
Spokar®
Spokar Profi telescopic pole, red, 110 to 200 cm
Code: 79076
Code sup.: 553725
EAN: 8593534671591
 
5.80 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The red Spokar Profi telescopic pole with an adjustable length from 110 to 200 cm is suitable for all types of painter roller holders, window scrapers, pool, or even garden tools.
Schwarzkopf Gliss regenerating hair mask 4 in 1 for severely damaged and dry hair, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerating hair mask 4 in 1 for severely damaged and dry hair, 400 ml
Code: 2507345
Code sup.: 855293
EAN: 9000101726138
 
6.01 EUR
15.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The keratin hair treatment combines the HAPTIQ system and liquid keratin to provide deep regeneration and shine for hair.
Batiste Heavenly Volume dry shampoo for volume and shine 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume dry shampoo for volume and shine 200 ml
Code: 91874
Code sup.: BA528938
EAN: 5010724528938
 
5.65 EUR
28.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batiste Heavenly Volume is a dry shampoo that instantly revitalizes hair, giving it natural volume and shine without the use of water. It is ideal for fine and limp hair that needs quick refreshment between washes.
Matopat Art colored bandages 19 x 76 mm 12 pieces
TZMO - Matopat
Matopat Art colored bandages 19 x 76 mm 12 pieces
Code: 2407183
Code sup.: MA-167-GLMM-092
EAN: 5900516106133
 
1.14 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bandages that not only protect but also stylishly complement your look thanks to colorful patterns.
BIO BIONE CANNABIS Extra Nourishing Face Cream 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra Nourishing Face Cream 51 ml
Code: 2504718
Code sup.: 821144
EAN: 8595061605704
 
3.53 EUR
69.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Extra Nourishing Cannabis Face Cream is very light, quickly absorbed, and contains not only hemp oil but also extract from the green leafy part of the Cannabis plant.
Harmony Premium Garden Pure White 3-Ply Toilet Paper, 8+2 Rolls, Roll 17.5 m
Harmony
Harmony Premium Garden Pure White 3-Ply Toilet Paper, 8+2 Rolls, Roll 17.5 m
Code: 2304756
Code sup.: 928388
EAN: 8584014020299
100%
3 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Harmony Premium Garden Pure White: 3-ply toilet paper made from 100% cellulose. Soft, strong, and gentle on the skin. The pack contains 10 rolls with a length of 17.5 m. An ideal choice for every household.
Artdeco Quick Dry Nail Polish 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry Nail Polish 98 Mint To Be 10 ml
Code: 2502117
Code sup.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
8.80 EUR
880EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you want beautiful, shiny, and professional nails without a long wait? Artdeco Quick Dry nail pol
Nivea Nourishing Day Cream for Dry to Sensitive Skin SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Nourishing Day Cream for Dry to Sensitive Skin SPF30 50ml
Code: 2507705
Code sup.: 822806
EAN: 9005800396903
 
6.18 EUR
123.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nivea Nourishing Day Cream SPF 30 provides versatile care for dry and sensitive skin.
AKCE
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care tooth paste 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care tooth paste 75 ml
Code: 2600919
Code sup.: 885395
EAN: 8718951679603
 
3.36 EUR
44.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex toothpaste Sensitivity + Gum Care has a clinically proven dual active system that protects sensitive teeth with regular use. The toothpaste also strengthens the gums.
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Glade by brise®
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Code: 2508764
Code sup.: 728016
EAN: 5000204415711
 
4.59 EUR
25.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy the magical Christmas atmosphere with the Glade Merry Christmas Warm Apple Pie gift set.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
truckFree
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7035 light gray, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7035 light gray, 5 kg
Code: 2503533
Code sup.: 301457
EAN: 8595002319189
 
60.99 EUR
12.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint for concrete and other absorbent materials with higher mechanical stress. The coating is flexible with very good adhesion to the substrate. Coated surfaces exhibit very good mechanical resistance, resisting water, salt solutions, oils, and short-term diesel fuel.
truckFree
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7045 dark gray, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7045 dark gray, 5 kg
Code: 2503740
Code sup.: 301469
EAN: 8595002320673
 
60.99 EUR
12.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint for concrete and other absorbent materials with higher mechanical load. The coating is flexible with very good adhesion to the substrate. Painted surfaces exhibit very good mechanical resistance, resisting water, salt solutions, oils, and temporarily diesel fuel.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Hydrating Mask 4 in 1 for Normal to Dry Hair, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Hydrating Mask 4 in 1 for Normal to Dry Hair, 400 ml
Code: 2600497
Code sup.: 855294
EAN: 9000101726213
 
4.21 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrating hair mask that provides intensive regeneration and a feeling of hydrated hair for up to 48 hours after just one use.
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203334
Code sup.: 856900
EAN: 4064666235059
 
4 EUR
50EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Essence Satin Blend Gel Eyeliner 01 Pure Black 0.22 g
Essence
Essence Satin Blend Gel Eyeliner 01 Pure Black 0.22 g
Code: 2502322
Code sup.: ES543844
EAN: 4059729543844
 
2.74 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Create intense and precise eye makeup with the Satin Blend gel eyeliner from Essence in shade 01 Pur
Nivea Smooth Sensation Cream Body Lotion for dry skin 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation Cream Body Lotion for dry skin 250 ml
Code: 41299
Code sup.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
5.83 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Philips
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Code: 2507442
Code sup.: 960965
EAN: 4895229113503
 
3.89 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
L'oreal Paris Préférence hair dye, very light rainbow blonde 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence hair dye, very light rainbow blonde 102
Code: 53447
Code sup.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
7.95 EUR
132.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich vibrant permanent hair color that doesn’t fade for up to 8 weeks.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° Replacement Tablets Freshness of Waterfalls 2 x 450g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° Replacement Tablets Freshness of Waterfalls 2 x 450g
Code: 2009445
Code sup.: 690272
EAN: 9000101124682
 
9.58 EUR
4.79EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ceresit Aero 360° replacement tablets – Freshness of Waterfalls effectively absorb moisture and neutralize odors for up to 3 months. With essential oils and the fresh scent of nature.
AKCE
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Code: 2600133
Code sup.: 727161
EAN: 5000204628371
 
5.09 EUR
282.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specifically designed for the automatic air freshener with a motion sensor. It beautifully scents your home and eliminates all unpleasant odors.
AKCE
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate hand dishwashing liquid 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate hand dishwashing liquid 750 ml
Code: 2300001
Code sup.: 735217
EAN: 9000101386264
100%
2.12 EUR
2.83EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní fíku a granátového jablka.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.