en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
truckFree
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7035 light gray, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7035 light gray, 5 kg
Code: 2503533
Code sup.: 301457
EAN: 8595002319189
 
60.99 EUR
12.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint for concrete and other absorbent materials with higher mechanical stress. The coating is flexible with very good adhesion to the substrate. Coated surfaces exhibit very good mechanical resistance, resisting water, salt solutions, oils, and short-term diesel fuel.
Batiste Sensitive Scalp Dry Shampoo for Sensitive Scalp 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp Dry Shampoo for Sensitive Scalp 200 ml
Code: 2507424
Code sup.: 855404
EAN: 5010724004104
 
4.95 EUR
24.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batiste Sensitive Scalp is a dry shampoo specially developed for sensitive scalps. It has a mild fragrance-free formula that gently refreshes hair without irritating or drying the skin.
Spokar Profi telescopic pole, red, 110 to 200 cm
Spokar®
Spokar Profi telescopic pole, red, 110 to 200 cm
Code: 79076
Code sup.: 553725
EAN: 8593534671591
 
5.80 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The red Spokar Profi telescopic pole with an adjustable length from 110 to 200 cm is suitable for all types of painter roller holders, window scrapers, pool, or even garden tools.
Harmony Premium Garden Pure White 3-Ply Toilet Paper, 8+2 Rolls, Roll 17.5 m
Harmony
Harmony Premium Garden Pure White 3-Ply Toilet Paper, 8+2 Rolls, Roll 17.5 m
Code: 2304756
Code sup.: 928388
EAN: 8584014020299
100%
3 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Harmony Premium Garden Pure White: 3-ply toilet paper made from 100% cellulose. Soft, strong, and gentle on the skin. The pack contains 10 rolls with a length of 17.5 m. An ideal choice for every household.
BIO BIONE CANNABIS Extra Nourishing Face Cream 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra Nourishing Face Cream 51 ml
Code: 2504718
Code sup.: 821144
EAN: 8595061605704
 
3.53 EUR
69.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Extra Nourishing Cannabis Face Cream is very light, quickly absorbed, and contains not only hemp oil but also extract from the green leafy part of the Cannabis plant.
Matopat Art colored bandages 19 x 76 mm 12 pieces
TZMO - Matopat
Matopat Art colored bandages 19 x 76 mm 12 pieces
Code: 2407183
Code sup.: 905227
EAN: 5900516106133
 
1.14 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bandages that not only protect but also stylishly complement your look thanks to colorful patterns.
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Glade by brise®
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Code: 2508764
Code sup.: 728016
EAN: 5000204415711
 
4.59 EUR
25.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy the magical Christmas atmosphere with the Glade Merry Christmas Warm Apple Pie gift set.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Philips
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Code: 2507442
Code sup.: 960965
EAN: 4895229113503
 
3.89 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Hydrating Mask 4 in 1 for Normal to Dry Hair, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Hydrating Mask 4 in 1 for Normal to Dry Hair, 400 ml
Code: 2600497
Code sup.: 855294
EAN: 9000101726213
 
4.21 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrating hair mask that provides intensive regeneration and a feeling of hydrated hair for up to 48 hours after just one use.
truckFree
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7045 dark gray, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus wood and concrete paint, RAL 7045 dark gray, 5 kg
Code: 2503740
Code sup.: 301469
EAN: 8595002320673
 
60.99 EUR
12.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint for concrete and other absorbent materials with higher mechanical load. The coating is flexible with very good adhesion to the substrate. Painted surfaces exhibit very good mechanical resistance, resisting water, salt solutions, oils, and temporarily diesel fuel.
Nivea Sun Protect & Dry Touch OF50 Invisible Sunscreen Spray 200 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Dry Touch OF50 Invisible Sunscreen Spray 200 ml
Code: 2202258
Code sup.: 815155
EAN: 4005900695826
 
13.43 EUR
67.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Průhledné nemastné složení zanechá pokožku svěží a bez bílých stop. Složení respektuje oceány - je z 83 % biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene.
Batiste Heavenly Volume dry shampoo for volume and shine 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume dry shampoo for volume and shine 200 ml
Code: 91874
Code sup.: 855405
EAN: 5010724528938
 
5.65 EUR
28.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batiste Heavenly Volume is a dry shampoo that instantly revitalizes hair, giving it natural volume and shine without the use of water. It is ideal for fine and limp hair that needs quick refreshment between washes.
Nivea Smooth Sensation Cream Body Lotion for dry skin 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation Cream Body Lotion for dry skin 250 ml
Code: 41299
Code sup.: 810044
EAN: 4005808247349
100%
5.83 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Essence Satin Blend Gel Eyeliner 01 Pure Black 0.22 g
Essence
Essence Satin Blend Gel Eyeliner 01 Pure Black 0.22 g
Code: 2502322
Code sup.: ES543844
EAN: 4059729543844
 
2.74 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Create intense and precise eye makeup with the Satin Blend gel eyeliner from Essence in shade 01 Pur
L'oreal Paris Préférence hair dye, very light rainbow blonde 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence hair dye, very light rainbow blonde 102
Code: 53447
Code sup.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
7.95 EUR
132.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich vibrant permanent hair color that doesn’t fade for up to 8 weeks.
AKCE
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Code: 2600133
Code sup.: 727161
EAN: 5000204628371
 
5.09 EUR
282.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specifically designed for the automatic air freshener with a motion sensor. It beautifully scents your home and eliminates all unpleasant odors.
AKCE
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate hand dishwashing liquid 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate hand dishwashing liquid 750 ml
Code: 2300001
Code sup.: 735217
EAN: 9000101386264
100%
2.12 EUR
2.83EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní fíku a granátového jablka.
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Pear & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Pear & Aloe Vera 50ml
Code: 2501034
Code sup.: 839035
EAN: 59099628
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Pear & Aloe Vera is a solid antiperspirant designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to provide gentle care for their skin.
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203334
Code sup.: 856900
EAN: 4064666235059
 
4 EUR
50EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Prix Wc air freshener fresh, toilet hanger, 40 g
Styl Prix
Prix Wc air freshener fresh, toilet hanger, 40 g
Code: 02652
Code sup.: 719080
EAN: 8595000911668
96%
0.88 EUR
22EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and deodorizing product for toilets and sanitary facilities with a fresh scent.
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toilet paper 3 ply 150 pieces 16 pieces, roll that can be washed
Zewa
Zewa Deluxe Aqua Tube Delicate Care toilet paper 3 ply 150 pieces 16 pieces, roll that can be washed
Code: 101497
Code sup.: 928945
EAN: 7322540313321
99%
6.54 EUR
0.41EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
Nivea Q10 Plus day and night anti-wrinkle care 50 ml + 50 ml gift set
Nivea®
Nivea Q10 Plus day and night anti-wrinkle care 50 ml + 50 ml gift set
Code: 83487
Code sup.: 822568
EAN: 9005800235158
 
18.03 EUR
180.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Essence Lift & Freeze Brow Lamination Gel 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze Brow Lamination Gel 01 Clear Control 7 ml
Code: 2502309
Code sup.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
3.43 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve perfectly defined and long-lasting brows with the Essence Lift & Freeze Brow Glue in the sha
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.