en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Big Soft®
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Code: 2509165
Code sup.: 928105
EAN: 8594042234131
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper, 10 rolls.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Code: 2602069
Code sup.: 897053
EAN: 8718951760820
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes are designed for thorough cleaning of interdental spaces.
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Parex
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Code: 2602208
Code sup.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex dish sponge with nail protection makes dishwashing easier and helps protect nails during cleaning.
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Code: 2506807
Code sup.: 916055
EAN: 4052199723730
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Kleenex®
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Code: 2507752
Code sup.: 910091
EAN: 5029053579276
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft, gentle tissues made from high-quality cellulose in a convenient family pack.
AKCE
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Varta
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Code: 2504458
Code sup.: 961057
EAN: 4008496675111
 
3.50 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful small batteries from Varta for use in devices with high energy consumption, such as toys, audio devices, electronic games, etc.
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Code: 2404027
Code sup.: 716420
EAN: 9000101800074
 
7.42 EUR
0.57EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Corega
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Code: 2602615
Code sup.: A00927
EAN: EAN021
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Antibacterial are cleaning tablets with active oxygen, designed for thorough and quick cleaning of dentures.
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Code: 2503331
Code sup.: 523413
EAN: 8593534710139
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 18 mm, size number 8.
Biolit Eco Trap for 4 types of food moths, 3 pcs
Biolit
Biolit Eco Trap for 4 types of food moths, 3 pcs
Code: 48267
Code sup.: 675247
EAN: 5000204921205
100%
4.06 EUR
1.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains a combination of an internal adhesive surface and an attractant (pheromone), which reliably attracts male food moths.
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
Code: 56934
Code sup.: 709700
EAN: 5060110220762
100%
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield wet wipes are intended for wood and laminates. They remove dirt, dust, and grease.
AKCE
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Linteo®
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Code: 2200099
Code sup.: 903060
EAN: 8594158370075
100%
0.84 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup removal pads also known as cotton pads Linteo Premium with Aloe Vera. The cotton pads are primarily intended for cosmetic purposes.
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Code: 2210332
Code sup.: 896476
EAN: 8593534342354
100%
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against gum disease. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Code: 2301896
Code sup.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.59 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning tablets with fragrance for the WC tank are a great addition for perfect cleanliness of your toilet.
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size S, 10 pcs
Hartmann
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size S, 10 pcs
Code: 2501481
Code sup.: 598830
EAN: 4052199305028
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable non-sterile protective gloves made of synthetic nitrile, latex-free and powder-free.
AKCE
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 2 pcs
Jordan
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 2 pcs
Code: 2508464
Code sup.: 895233
EAN: 7046110043448
 
2.30 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A cheerful and gentle helper for everyday care of children's teeth.
Carlson Ocean Little Joe car air freshener, 1 pcs
Carlson
Carlson Ocean Little Joe car air freshener, 1 pcs
Code: 2507508
Code sup.: 732094
EAN: 8591522337924
 
3.39 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unique car fragrance with an unusual 3D design.
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size L, 100 pcs
Vulkan
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size L, 100 pcs
Code: 2502104
Code sup.: 598013
EAN: 8594200320577
 
5.73 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powder-free nitrile disposable gloves.
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size M, 100 pcs
Vulkan
Vulkan Dona Nitrile Disposable Gloves Size M, 100 pcs
Code: 2502171
Code sup.: 598012
EAN: 8594200320058
 
5.73 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powder-free nitrile disposable gloves.
Zewa Deluxe Family Box 3-ply paper tissues, 90 pcs
Zewa
Zewa Deluxe Family Box 3-ply paper tissues, 90 pcs
Code: 2506019
Code sup.: 910094
EAN: 4006670128002
 
1.59 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of perfectly soft yet strong paper make Zewa Family tissues the ideal choice for two products in one.
Ria Women's Pads Ultra Normal Plus Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Pads Ultra Normal Plus Duopack, 18 pcs
Code: 2507871
Code sup.: 916056
EAN: 4052199723754
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable daily protection.
Ria Women's Ultra Super Long Pads Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Ultra Super Long Pads Duopack, 18 pcs
Code: 2507876
Code sup.: 916059
EAN: 4052199301600
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.