en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Cif Cream Lemon Liquid Sand, 250 ml
Cif
Cif Cream Lemon Liquid Sand, 250 ml
Code: 07368
Code sup.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
1.02 EUR
4.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Lemon creamy abrasive cleaning agent with lemon scent. It easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable areas throughout the house, including modern surfaces.
Spokar Velcro sanding disc, type 2M4, grain - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 60, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Velcro sanding disc, type 2M4, grain - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 60, packaging 25 pcs
Code: 2503338
Code sup.: 558163
EAN: 8593534870635
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velcro sanding disc, grain - artificial corundum, for sanding wood and metals.
Spokar Sanding Disc Velcro, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 120, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Sanding Disc Velcro, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 120, packaging 25 pcs
Code: 2503340
Code sup.: 558166
EAN: 8593534870659
 
0.60 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velcro sanding disc, grit - artificial corundum, for sanding wood and metals.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 60, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 60, package of 25 pcs
Code: 18251
Code sup.: 555558
EAN: 8593534870222
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 60. Grain - synthetic corundum, for manual sanding of wood and metals. Quality sanding paper for manual sanding both dry and wet.
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 50, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 50, package of 25 pcs
Code: 18275
Code sup.: 555376
EAN: 8593534870116
 
0.35 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 50. Grain - artificial aluminum oxide, for hand sanding wood and metals. High quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Rexona Antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona Antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Code: 15239
Code sup.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Antiperspirant with aloe vera and Motionsense technology—the more you move, the better it works. A light, fresh scent of aloe evokes a sense of calm and cooling. An effective antiperspirant that cares for the skin. Fresh, soothing fragrance.
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 80, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 80, packaging 25 pcs
Code: 2503339
Code sup.: 558165
EAN: 8593534870642
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding disc hook and loop, grit - artificial corundum, for sanding wood and metals.
AKCE
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Code: 2501573
Code sup.: 794661
EAN: 8720182281661
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for all hair types. 98% ingredients of natural origin. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Code: 2502984
Code sup.: 555568
EAN: 8593534870277
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial alumina, for hand sanding of wood and metals. Quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Tatrachema Kalit tablet salt, 1 kg
Kalit
Tatrachema Kalit tablet salt, 1 kg
Code: 58652
Code sup.: 717065
EAN: 8588001483425
99%
1.76 EUR
1.76EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tablet salt against limescale. It is used to reduce water hardness, regenerate cation filters in automatic water softeners, coffee makers, and other devices where treated water is required.
Uniflex drywall compound for sanding, 1.6 kg
Uniflex®
Uniflex drywall compound for sanding, 1.6 kg
Code: 2504503
Code sup.: 511364
EAN: 8591235059809
 
3.28 EUR
2.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding one-component filler for filling joints between drywall boards. The compound is suitable only for interior use. The compound is applied with a spatula or stainless steel trowel.
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, Type 2M4, Grit - Synthetic Corundum, Diameter 125 mm, No. 40, Packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, Type 2M4, Grit - Synthetic Corundum, Diameter 125 mm, No. 40, Packaging 25 pcs
Code: 2503337
Code sup.: 558162
EAN: 8593534870628
 
0.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding disc hook and loop, grit - synthetic corundum, for sanding wood and metals.
Spokar Evo Profi Flat Brush, No. 1
Spokar®
Spokar Evo Profi Flat Brush, No. 1
Code: 2602150
Code sup.: 523700
EAN: 8593534902343
 
2.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use brush for all types of paints.
Herbavera Hemp Balm with Aloe Vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hemp Balm with Aloe Vera, 200 ml
Code: 2504955
Code sup.: 812069
EAN: 8594009476857
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
HERBAVERA Hemp Balm with Aloe Vera and Chamomile has an excellent effect on the skin.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, No. 1
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, No. 1
Code: 2504814
Code sup.: 524845
EAN: 8593534802834
 
2.75 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Praganda - Quick Salt, Butcher's Curing Mixture 250 g
Praganda®
Praganda - Quick Salt, Butcher's Curing Mixture 250 g
Code: 03672
Code sup.: 935010
EAN: 8595005007021
99%
1.14 EUR
4.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Praganda quick salt is a proven butcher's curing mixture designed for marinating and preserving meat.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 1.5
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 1.5
Code: 2504815
Code sup.: 524847
EAN: 8593534802841
 
3.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2
Code: 2504816
Code sup.: 524849
EAN: 8593534802858
 
4.31 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
AKCE
Sunsilk Detox Peeling Shampoo Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Detox Peeling Shampoo Aloe Vera, 200 ml
Code: 2501584
Code sup.: 794641
EAN: 8720182280923
 
1.24 EUR
6.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Detox shampoo for all skin and hair types with 93% natural origin aloe vera ingredients. 0% silicones, mineral oils.
Fa Shower Cream Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa Shower Cream Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Code: 2505563
Code sup.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3 EUR
7.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
DARE TO DISCOVER WITH FA! Refresh your body and mind with Fa Aloe Vera shower cream featuring an inspiring scent of aloe vera.
Lilien Aloe Vera Liquid Soap, Refill, 1 L
Lilien
Lilien Aloe Vera Liquid Soap, Refill, 1 L
Code: 2505166
Code sup.: 789006
EAN: 8596048004565
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Refill for gentle creamy liquid soap Aloe Vera for perfect care of your hands and skin.
Vileda Disposable Gloves Food Safe, Size S/M, 40 pcs
Vileda®
Vileda Disposable Gloves Food Safe, Size S/M, 40 pcs
Code: 2600042
Code sup.: 598027
EAN: 4023103235359
 
4.24 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AKCE
Green Pharmacy Foam for Intimate Hygiene with Lavender and Sage, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Foam for Intimate Hygiene with Lavender and Sage, 150 ml
Code: 2602359
Code sup.: 800205
EAN: 4823015910807
 
2.26 EUR
15.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Pharmacy Foam for Intimate Hygiene with Lavender and Sage is a gentle cleansing foam for daily intimate hygiene that gently cleans and cares for sensitive intimate areas.
AKCE
Frosch Lavender Liquid Sand, Ecological, 500 ml
Frosch®
Frosch Lavender Liquid Sand, Ecological, 500 ml
Code: 2602625
Code sup.: 738073
EAN: 4009175941633
 
2.01 EUR
4.02EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Removes all types of dirt, such as grease, soap residue, and limescale from all ceramic, enamel, stainless steel, and glass surfaces.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.