en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Diffusil Basic Mosquito Repellent, 100 ml
Diffusil
Diffusil Basic Mosquito Repellent, 100 ml
Code: 1801426
Code sup.: 675568
EAN: 5000204918366
100%
2.46 EUR
24.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly effective repellent against mosquitoes acts immediately upon application and provides protection for up to 6 hours or until washing off. The product is suitable for children from 2 years old.
AKCE
Diffusil Dry mosquito and tick repellent 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry mosquito and tick repellent 100 ml
Code: 1801428
Code sup.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
2.81 EUR
28.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aerosol repellent, thanks to its new formulation, leaves a pleasant feeling of dryness on the skin. It repels mosquitoes and ticks. It works immediately after application, and the repellent effect on the skin lasts for up to 8 hours after application or until washed off.
Glade air freshener refill Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill Electric Scented Oil Romantic Vanilla Blossom, 20 ml
Code: 1905906
Code sup.: 729994
EAN: 5000204348484
70%
4.22 EUR
211EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for electric air freshener with the scent of sweet flowers, vanilla, and white wood.
Glade scented candle Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Glade by brise®
Glade scented candle Decor Luscious Cherry & Peony, 70 g
Code: 1910016
Code sup.: 734036
EAN: 5000204386110
 
3.16 EUR
45.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented candle made from plant wax with the fragrance of cherries and peonies. Contains essential oils.
Glade air freshener Lavender, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Lavender, 300 ml
Code: 47784
Code sup.: 725013
EAN: 8711800112344
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lavender eliminates odors without masking them, leaving a hint of freshness for long hours. A spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful scents.
Glade air freshener refill One Touch Japanese Garden, 10 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill One Touch Japanese Garden, 10 ml
Code: 2504077
Code sup.: 727027
EAN: 5000204818499
 
2.99 EUR
299EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for Glade one touch air fresheners with the scent of a Japanese garden. This is a concentrated aerosol air freshener with an intense pleasant fragrance that will scent your home.
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals Liquid Cleaning Agent, 750 ml
Duck™
Duck Cleaning Gel Dazzling Petals Liquid Cleaning Agent, 750 ml
Code: 2401763
Code sup.: 717555
EAN: 5000204344219
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid cleaning gel for the toilet bowl with a pleasant floral scent. Complete cleaning of the toilet bowl, easily reaches under the rim of your toilet and leaves the toilet clean.
Duck WC hanger Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38.6 g
Duck™
Duck WC hanger Active Clean Tropical Sunshine, 2x 38.6 g
Code: 2401765
Code sup.: 720010
EAN: 5000204338386
 
2.99 EUR
1.5EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance will leave the toilet bowl fresh and clean after every flush.
Glade Fragrant Candle Berry Festive Kiss, 112 g
Glade by brise®
Glade Fragrant Candle Berry Festive Kiss, 112 g
Code: 2406814
 
EAN: 5000204362961
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic Glade candle with the scent of berry fruits and fresh figs. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and tranquility in every home.
Glade scented candle Maxi Clean Linen, 204 g
Glade by brise®
Glade scented candle Maxi Clean Linen, 204 g
Code: 2406853
Code sup.: 773151
EAN: 5000204355475
 
8.62 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade aromatic candle with a subtle scent of freshly laundered laundry. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and peace in every home.
Duck WC Cleaner Gel Virtual Violet, 750 ml
Duck™
Duck WC Cleaner Gel Virtual Violet, 750 ml
Code: 2500242
Code sup.: 719975
EAN: 5000204366846
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Safety instructions (P-statements)P102: Keep out of reach of children.P305+P351+P338: IF IN EYES: Ri
Glade Scented Candle Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Maxi Luscious Cherry & Peony, 204 g
Code: 2506724
Code sup.: 773150
EAN: 5000204349962
 
8.62 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Luscious Cherry & Peony scented candle with the fragrance of cherries and peony. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and calm in every home.
Glade Vanilla Cream Cookies scented candle in glass duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Vanilla Cream Cookies scented candle in glass duo 2 x 112 g
Code: 2507971
Code sup.: 773128
EAN: 5000204415506
 
7.91 EUR
3.96EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Vanilla Cream Cookies is a scented candle that brings a warm and cozy atmosphere to your home with its sweet scent of vanilla cookies with a creamy touch.
Duck WC Hang Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Duck™
Duck WC Hang Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Code: 2507046
Code sup.: 721028
EAN: 5000204378276
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance will leave the toilet bowl fresh and clean after every flush.
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Glade by brise®
Glade Warm Apple Pie apple and cinnamon gel air freshener 180 g
Code: 2508764
Code sup.: 728016
EAN: 5000204415711
 
4.57 EUR
25.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy the magical Christmas atmosphere with the Glade Merry Christmas Warm Apple Pie gift set.
Glade Fragrant Sticks Vanilla Cream Cookies 50ml
Glade by brise®
Glade Fragrant Sticks Vanilla Cream Cookies 50ml
Code: 2507993
Code sup.: 725080
EAN: 5000204412147
 
5.80 EUR
116EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Decorative scented sticks offer a rich and comforting fragrance that combines vanilla cream with delicate pastry notes of cookies.
Glade Air Freshener Refill Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Refill Touch Fresh Exotic Tropical Blossoms 3× 10 ml
Code: 2601105
Code sup.: 727012
EAN: 5000204158335
 
5.98 EUR
199.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Touch&Fresh aerosol air freshener offers concentrated freshness. It comes in a discreet and modern design. Just one push and the room is filled with a fresh scent.
Pronto Lemon Dust Spray, 250 ml
Pronto®
Pronto Lemon Dust Spray, 250 ml
Code: 2601104
Code sup.: 708010
EAN: 5000204150131
 
4.39 EUR
17.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Increases shine and revitalizes the appearance of most hard surfaces throughout the home. Removes dust and fingerprints.
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Code: 2601161
Code sup.: 719969
EAN: 5000204423693
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission helps keep the toilet fresh between flushes. The gel discs release a pleasant mint scent during flushing.
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Code: 2601162
Code sup.: 719968
EAN: 5000204423662
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace helps keep the toilet fresh between flushes. Gel discs are applied directly into the bowl and release a pleasant fragrance with each flush.
Glade air freshener Romantic Vanilla, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Romantic Vanilla, 300 ml
Code: 89408
Code sup.: 725019
EAN: 5000204845389
100%
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade air freshener aerosol effectively and quickly eliminates odors and refreshes the air.
Glade Spiced Apple Apple and cinnamon scented candle burning time up to 30 hours 70 g
Glade by brise®
Glade Spiced Apple Apple and cinnamon scented candle burning time up to 30 hours 70 g
Code: 1709043
Code sup.: 734034
EAN: 5000204385991
 
3.16 EUR
45.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
Diffusil Repellent Family spray repellent spray 100 ml
Diffusil
Diffusil Repellent Family spray repellent spray 100 ml
Code: 1801429
Code sup.: 675547
EAN: 5000204918342
 
4.22 EUR
42.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Diffusil Family is suitable for the whole family, including children from 2 years old. The repellent works on clothing as well; you can apply it to shirts, pants, and socks. It does not damage cotton, wool, or nylon.
AKCE
Diffusil Plus mosquito and tick repellent 100 ml
Diffusil
Diffusil Plus mosquito and tick repellent 100 ml
Code: 1801427
Code sup.: 675569
EAN: 5000204918397
93%
2.81 EUR
28.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly effective product with repellent effects on skin, clothing, and footwear. Effectively protects against tiger mosquitoes for up to 6 hours, horseflies for up to 5 hours, and ticks for up to 4 hours.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.