en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Raid Essentials insect light trap with refill
Raid®
Raid Essentials insect light trap with refill
Code: 2601156
Code sup.: 675041
EAN: 5000204438628
 
12.31 EUR
12.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid Essentials insect light trap helps capture flying insects in the home without using insecticides. The package includes a refill ready for immediate use.
Duck Active Clean Citrus Splash Toilet Block, 2 × 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash Toilet Block, 2 × 38.6 g
Code: 2601166
Code sup.: 721033
EAN: 5000204210729
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Block Active Clean Citrus Splash helps keep the toilet fresh with every flush. The hanging block releases a citrus scent.
Duck Mint Mission Toilet Gel, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission Toilet Gel, 750 ml
Code: 2601164
Code sup.: 719967
EAN: 5000204422979
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Gel Mint Mission helps remove dirt from the toilet and leaves a fresh mint scent. It is suitable for regular cleaning of the toilet.
Duck Active Clean Marine Wave Toilet Block, 2 × 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Marine Wave Toilet Block, 2 × 38.6 g
Code: 2601165
Code sup.: 721032
EAN: 5000204210682
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Block Active Clean Marine Wave helps keep the toilet fresh with every flush. The hanging block is simply placed on the edge of the toilet.
Glade Air Freshener Floral Cherries 300 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Floral Cherries 300 ml
Code: 2601171
Code sup.: 725088
EAN: 5000204374506
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade air freshener Floral Cherries in a spray quickly refreshes the room and helps neutralize unpleasant odors. The delicate scent of cherry blossoms adds a fresh and pleasant atmosphere to the interior in just a few seconds.
Glade Floral Cherries gel air freshener for bathroom, 180 g
Glade by brise®
Glade Floral Cherries gel air freshener for bathroom, 180 g
Code: 2601219
Code sup.: 728017
EAN: 5000204368536
 
4.57 EUR
25.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade air freshener for the bathroom is designed for long-lasting and discreet absorption of unpleasant odors without the need for electrical power. The scent Floral Cherries combines sweet cherry notes with subtle floral and woody accords.
Glade Winter Berries scented candle in glass duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries scented candle in glass duo 2 x 112 g
Code: 2507969
Code sup.: 773127
EAN: 5000204415476
 
7.91 EUR
3.96EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Winter Berries is a limited edition scented candle that brings a festive atmosphere to your home with its sweet and fruity scent of winter berries.
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Raid®
Raid Insecticidal Bait for Ant Control, 1 pcs
Code: 03146
Code sup.: 675221
EAN: 5000204746075
 
3.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Raid insecticidal bait for ant control provides very effective protection in houses, apartments, or on outdoor terraces. It works for 24 hours.
Mr. Muscle Max drain cleaning gel, 1 l
Mr. Muscle®
Mr. Muscle Max drain cleaning gel, 1 l
Code: 53041
Code sup.: 715109
EAN: 4000290968338
90%
4.57 EUR
4.57EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
An effective drain cleaner that removes hair and debris in pipes within a few minutes and also eliminates unpleasant odors.
Duck 5in1 with Ocean Fragrance, Liquid Toilet Cleaner, 750 ml
Duck™
Duck 5in1 with Ocean Fragrance, Liquid Toilet Cleaner, 750 ml
Code: 02875
Code sup.: 717560
EAN: 5000204421989
100%
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck liquid toilet cleaner with a pleasant ocean fragrance, the product cleans the toilet bowl, removes limescale and dirt. Reduces the need for scrubbing and cleans above and below the waterline while eliminating all odors from the toilet.
Glade Air Freshener Automatic Pure Clean Linen, 269 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Automatic Pure Clean Linen, 269 ml
Code: 2405946
 
EAN: 5000204073782
 
8.79 EUR
32.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Automatic air freshener eliminates unpleasant odors and provides a fresh scent for up to 60 days.
Glade Scented Candle Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Code: 2406819
Code sup.: 773142
EAN: 5000204415148
 
8.62 EUR
42.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the beautiful Christmas scent of red apple and cinnamon that will bring a relaxing and calm atmosphere to any home. It contains essential oils that create a unique atmosphere of rest and relaxation in every household.
Glade scented candle Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Glade by brise®
Glade scented candle Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Code: 2406821
Code sup.: 773145
EAN: 5000204363500
 
8.62 EUR
42.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic Glade candle with the scent of vanilla and butter cookies. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and unwinding in every home.
Glade Berry Festive Kiss, 300 ml
Glade by brise®
Glade Berry Festive Kiss, 300 ml
Code: 2406823
Code sup.: 725072
EAN: 5000204361438
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Berry Festive Kiss – a velvety fragrance of red fruits and black fig for a cozy atmosphere
Glade scented candle I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle I Love You, 112 g
Code: 2406849
Code sup.: 773133
EAN: 5000204356984
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade I Love You scented candle with a fresh fragrance. Contains essential oils.
Duck Fresh Discs Blue refill, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue refill, 2× 36 ml
Code: 2407120
Code sup.: 719983
EAN: 5000204331394
 
4.57 EUR
2.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel composition actively prevents limescale buildup.
Glade Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Glade by brise®
Glade Aromatherapy Reeds Refreshing Energy, 80 ml
Code: 2407108
Code sup.: 354619
EAN: 5000204295580
 
7.91 EUR
98.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Aromatherapy Reeds Refreshing Energy brings immediate freshness and stimulation of the senses to your home.
Glade Refreshing Air Pet Automatic Air Freshener Refill Spray 269 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air Pet Automatic Air Freshener Refill Spray 269 ml
Code: 2500652
Code sup.: 724994
EAN: 5000204381856
 
5.45 EUR
20.26EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This refill for the Glade Refreshing Air Automatic Air Freshener is specially developed for homes with pets.
Glade Sensual Sandalwood & Jasmine fragrant gel for the bathroom 180 g
Glade by brise®
Glade Sensual Sandalwood & Jasmine fragrant gel for the bathroom 180 g
Code: 2102006
Code sup.: 323718
EAN: 5000204413205
 
4.57 EUR
25.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade gel je gelový moderní osvěžovačem vzduchu vhodný nejen pro koupelny.
Glade air freshener refill Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Code: 2306546
 
EAN: 5000204847574
 
5.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A quick and effective way to refresh your home. Unlike other aerosols, which contain up to 70% water, Brise One Touch delivers concentrated fragrance with just one touch, refreshing your home and leaving it with a fresh scent for hours.
Duck WC block Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Code: 2401759
Code sup.: 719989
EAN: 5000204345148
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Duck Fresh Discs toilet gel perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. It scents the whole room with a fruity fragrance.
Duck Active Clean Citrus wall-hung toilet cleaner with a scent of 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus wall-hung toilet cleaner with a scent of 38.6 g
Code: 1802157
Code sup.: 720009
EAN: 5000204020441
 
1.93 EUR
49.49EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
OFF! Protection Plus insect repellent, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus insect repellent, 100 ml
Code: 1905838
Code sup.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.04 EUR
40.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protects the skin against mosquitoes, tropical mosquitoes, and ticks for up to 8 hours, tiger mosquitoes for up to 6 hours, and horseflies for up to 5 hours. It also works on clothing; spray it on shirts, pants, and socks.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.