en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Glade Winter Berries Scented Candle in Glass 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries Scented Candle in Glass 112 g
Code: 2507967
Code sup.: 773129
EAN: 5000204414875
 
5.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Winter Berries Scented Candle in Glass will bring a magical winter atmosphere to your home.
Glade Winter Berries scented candle in glass 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries scented candle in glass 204 g
Code: 2508758
Code sup.: 773155
EAN: 5000204415179
 
8.62 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Glade Winter Berries scented candle brings a festive atmosphere to your home with its fruity and sweet fragrance.
Duck WC gel Tropical Summer, 750 ml
Duck™
Duck WC gel Tropical Summer, 750 ml
Code: 2600429
Code sup.: 717568
EAN: 5000204290745
 
2.64 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck liquid cleaner with a pleasant lavender scent, which cleans the toilet bowl, precisely removes limescale and dirt.
Duck Hibiscus Hyperspace Toilet Gel, 750 ml
Duck™
Duck Hibiscus Hyperspace Toilet Gel, 750 ml
Code: 2601163
Code sup.: 719966
EAN: 5000204422948
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Gel Hibiscus Hyperspace is intended for cleaning the toilet and removing dirt. It helps keep the toilet clean and fresh.
Glade Air Freshener Peach Paradise 300 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Peach Paradise 300 ml
Code: 2601170
Code sup.: 725087
EAN: 5000204428919
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade air freshener Peach Paradise in spray form fills the room with a sweet and fresh scent of juicy peach. It helps quickly neutralize unpleasant odors and creates a pleasant environment at home and in the office.
Pronto 5v1 Multifunctional Anti-Dust Lime Spray, 250 ml
Pronto®
Pronto 5v1 Multifunctional Anti-Dust Lime Spray, 250 ml
Code: 03958
Code sup.: 709005
EAN: 4000290903582
 
4.39 EUR
17.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto multifunctional spray with a lime scent perfectly removes dust, smudges, and fingerprints. It contains antistatic ingredients that prevent dust from settling again.
Duck WC pásky Fresh Stick Lime, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Lime, 3 ks
Code: 66336
Code sup.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.11 EUR
0.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively adheres without the need for a hanger, smells with every flush, cleans for up to 4 weeks.
Glade scented candle Warm Apple Pie, 2× 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle Warm Apple Pie, 2× 112 g
Code: 2406817
 
EAN: 5000204415445
 
7.91 EUR
3.96EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the beautiful Christmas scent of red apple and cinnamon that brings a relaxing and peaceful atmosphere to every home. Contains essential oils that create a unique atmosphere of rest and relaxation in every household.
Glade scented candle Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade scented candle Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Code: 2406820
 
EAN: 5000204363470
 
8.62 EUR
42.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade aromatic candle with the fragrance of forest fruits and fresh figs. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and calm in any home.
Glade Aromatherapy scented candle Pure Happiness, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy scented candle Pure Happiness, 170 g
Code: 2406855
 
EAN: 5000204364651
 
8.79 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented candle with a blend of two premium essential oils from Brazilian oranges and sweet North African Neroli flowers.
Glade scented candle Honey & Chocolate, 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle Honey & Chocolate, 112 g
Code: 2406848
Code sup.: 773134
EAN: 5000204356779
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade aromatic candle with the scent of honey and chocolate. Contains essential oils that will create a unique atmosphere of relaxation and calm in any home.
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Code: 74721
Code sup.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
5.80 EUR
11.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Removes all dust allergens including those from pets.
AKCE
OFF! Max insect repellent spray, 100 ml
Off!
OFF! Max insect repellent spray, 100 ml
Code: 32043
Code sup.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.16 EUR
31.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The insect repellent spray ensures effective skin protection against mosquitoes, flies, ticks, fleas, no-see-ums, and deer flies.
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Raid®
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Code: 03106
Code sup.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.16 EUR
1.58EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid bags against moths is a product against clothes moths for wardrobes and drawers with cedar wood essence, leaving clothes pleasantly scented. It works for 4 months.
Duck WC block Fresh Discs Lime, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Lime, 36 ml
Code: 1708994
Code sup.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs lime perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. It scents the entire room with lime fragrance.
Glade Touch & Fresh Ocean Adventure air freshener refill with ocean scent 10 ml
Glade by brise®
Glade Touch & Fresh Ocean Adventure air freshener refill with ocean scent 10 ml
Code: 1903232
Code sup.: 353577
EAN: 5000204077124
 
2.99 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní moře. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Glade Air Freshener Refill Electric Pure Clean Linen, 20 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Refill Electric Pure Clean Linen, 20 ml
Code: 1905904
Code sup.: 729996
EAN: 5000204348491
 
4.22 EUR
211EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for the electric air freshener with the scent of clean laundry.
Glade Electric Scented Oil Relaxing Zen - Japanese Garden liquid refill for electric air freshener 20 ml
Glade by brise®
Glade Electric Scented Oil Relaxing Zen - Japanese Garden liquid refill for electric air freshener 20 ml
Code: 1905907
Code sup.: 312567
EAN: 5000204348507
 
4.22 EUR
211EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu s exotickou a květinovou vůní japonské zahrady.
Ecover Lemon and Aloe Vera Liquid Dishwashing Detergent, 450 ml
Ecover
Ecover Lemon and Aloe Vera Liquid Dishwashing Detergent, 450 ml
Code: 2203330
Code sup.: 337502
EAN: 5000204246131
 
2.28 EUR
5.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ecover dishwashing liquid Lemon & Aloe Vera is plant-based and effortlessly removes dirt and grease from dishes, leaving them sparkling clean.
Ecover multifunctional cleaner for households, 500 ml
Ecover
Ecover multifunctional cleaner for households, 500 ml
Code: 2204101
Code sup.: 339939
EAN: 5000204255485
 
5.98 EUR
11.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
ECOVER products are environmentally friendly and consumer-safe, as well as very effective. They are not tested on animals and their composition consists only of plant or mineral ingredients.
Duck Tropical Sunshine, liquid toilet cleaner, 750 ml
Duck™
Duck Tropical Sunshine, liquid toilet cleaner, 750 ml
Code: 2401762
Code sup.: 717556
EAN: 5000204344189
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Better reach compared to other toilet bowl cleaners, the cleaning effect of the toilet bowl under the rim has been laboratory verified.
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Raid®
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Code: 2507162
Code sup.: 675013
EAN: 5000204402988
 
2.81 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective protection against mosquitoes with Raid spirals – ideal for outdoor use. Each spiral provides long-lasting protection against troublesome insects.
Glade Scented Candle Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Maxi I Love You, 204 g
Code: 2507803
Code sup.: 773149
EAN: 5000204355352
 
8.62 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade I Love You scented candle with a fresh fragrance. Contains essential oils.
Glade air freshener Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Electric Berry Festive Kiss, 1 + 20 ml
Code: 2506716
Code sup.: 773147
EAN: 5000204362121
 
5.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Electric Berry Festive Kiss is an electric air freshener with a replaceable refill that fills your home with a sweet and fresh festive scent of forest fruits and juicy raspberries with a subtle hint of flowers and wood.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.