en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Pronto®
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Code: 2506042
Code sup.: 702015
EAN: 4000290001011
 
4.39 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5in1 is an effective helper for cleaning wooden floors.
Glade scented sticks Relaxing Zen 50 ml
Glade by brise®
Glade scented sticks Relaxing Zen 50 ml
Code: 2509123
Code sup.: 725086
EAN: 5000204395464
 
5.80 EUR
116EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The diffuser with sticks provides a pleasant scent for up to 5 weeks and its formulation with the addition of natural essential oils improves your mood every day. The delicate composition combines fresh notes of greenery, juicy apples, and soft sandalwood.
AKCE
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill Sense & Spray Sandalwood & Jasmine from Bali, 18 ml
Code: 2600133
Code sup.: 727161
EAN: 5000204628371
 
5.07 EUR
281.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specifically designed for the automatic air freshener with a motion sensor. It beautifully scents your home and eliminates all unpleasant odors.
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Raid®
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Code: 2507162
Code sup.: 675013
EAN: 5000204402988
 
2.81 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective protection against mosquitoes with Raid spirals – ideal for outdoor use. Each spiral provides long-lasting protection against troublesome insects.
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission WC hanger duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission WC hanger duopack 2x36 ml
Code: 2601159
Code sup.: 719971
EAN: 5000204425130
 
2.28 EUR
31.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission is a hanging WC block that ensures comprehensive toilet hygiene with every flush. It cleans the toilet, helps prevent limescale, creates active foam, and leaves a fresh mint scent with citrus notes.
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Code: 2601160
Code sup.: 719970
EAN: 5000204425109
 
2.28 EUR
31.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace is a hanging toilet block that ensures long-lasting cleanliness, freshness, and hygiene of the toilet with every flush. Cleans the toilet, helps against limescale, creates active foam, and leaves a fresh scent of hibiscus.
Glade refill for automatic air freshener Fresh Mandarin Dream 269ml
Glade by brise®
Glade refill for automatic air freshener Fresh Mandarin Dream 269ml
Code: 2601215
Code sup.: 725090
EAN: 5000204420647
 
4.92 EUR
18.29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Refill for automatic air freshener that will long-term scent the interior with a fresh fruity aroma of mandarins, peaches, and raspberries, releasing aroma automatically without worry.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC block with mint and lime fragrance replacement pack 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC block with mint and lime fragrance replacement pack 2x36 ml
Code: 2602905
Code sup.: 721035
EAN: 5000204423631
 
4.57 EUR
63.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Fresh Discs Mint Mission are replacement gel refills for the Fresh Discs system that ensure cleanliness and freshness of the toilet with every flush.
Glade Romantic Vanilla Blossom Scented Sticks 50 ml
Glade by brise®
Glade Romantic Vanilla Blossom Scented Sticks 50 ml
Code: 2602923
Code sup.: 725096
EAN: 5000204395280
 
5.80 EUR
116EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Romantic Vanilla Blossom are scented sticks with a warm and subtly sweet fragrance of vanilla flowers, creating a cozy and relaxing atmosphere.
Glade air freshener Pure Clean Linen, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Pure Clean Linen, 300 ml
Code: 44258
Code sup.: 725003
EAN: 5907635900611
93%
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The scent of cleanliness eliminates odors without masking them, leaving a hint of freshness for long hours. Easy to use spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful fragrances.
Duck WC hanger Active Clean Pine, 38.6 g
Duck™
Duck WC hanger Active Clean Pine, 38.6 g
Code: 1802160
Code sup.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
1.93 EUR
49.49EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance will leave the toilet bowl fresh and clean after every flush.
Duck WC Aqua Blue Effect of Blue Water Replacement Refills, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Effect of Blue Water Replacement Refills, 2× 40 g
Code: 2405148
Code sup.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.11 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua Blue toilet cleaner with the effect of blue water colors the water with every flush! It acts against limescale, while also cleaning and refreshing.
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Code: 2500243
Code sup.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.28 EUR
31.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel will perfectly clean your toilet and reliably protect it from limescale.
Glade replacement refill for electric air freshener Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade replacement refill for electric air freshener Fresh Mandarin Dream 20 ml
Code: 2601216
Code sup.: 725091
EAN: 5000204420791
 
4.22 EUR
211EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for electric air freshener that will long-term scent your home with a fresh fruity-citrus fragrance of mandarins.
Raid Electric Evaporator, Dry Pad 1+10 pcs
Raid®
Raid Electric Evaporator, Dry Pad 1+10 pcs
Code: 03134
Code sup.: 675008
EAN: 5000204357912
 
5.63 EUR
0.56EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Raid electric evaporator with dry pads effectively protects your home from mosquitoes and other flying insects.
Glade air freshener refill One Touch Freshness scent, 10 ml
Glade by brise®
Glade air freshener refill One Touch Freshness scent, 10 ml
Code: 44508
Code sup.: 307198
EAN: 5000204818529
 
2.99 EUR
299EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for Glade one touch air fresheners with the scent of freshness. This is a concentrated aerosol air freshener with an intense pleasant fragrance that will scent your home.
Raid flying insect spray with eucalyptus oil, 400 ml
Raid®
Raid flying insect spray with eucalyptus oil, 400 ml
Code: 94099
Code sup.: 675038
EAN: 5000204910896
 
4.57 EUR
11.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New insecticide for flies, mosquitoes, tiger mosquitoes, wasps, hornets, moths. Direct protection for 24 hours against mosquitoes and flies.
Glade Electric device + refill 20 ml Winter Berries
Glade by brise®
Glade Electric device + refill 20 ml Winter Berries
Code: 2508765
Code sup.: 773158
EAN: 5000204415865
 
5.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Complete set Glade Electric Winter Berries – electric air freshener with device and 20 ml refill. Brings a long-lasting scent of winter berries and forest fruit into your home.
Pronto Wood Classic dust spray for wood, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic dust spray for wood, 300 ml
Code: 2505222
Code sup.: 708006
EAN: 5000204922547
 
4.39 EUR
14.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfectly removes dust, smudges, and fingerprints. Contains antistatic components. Designed for wooden surfaces.
Pronto Extra Care furniture cream polish against dust, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care furniture cream polish against dust, 200 ml
Code: 2108302
Code sup.: 707002
EAN: 5000204158465
 
4.39 EUR
21.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for all types of treated and untreated wood. Pronto Extra Care contains beeswax which conserves and protects the wood.
Ecover laundry gel Zero 30 washes, 1.5 l
Ecover
Ecover laundry gel Zero 30 washes, 1.5 l
Code: 2204102
Code sup.: 339922
EAN: 5000204254976
 
14.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
This eco gel for washing was developed for colored laundry, white laundry, and black laundry.
Glade Scented Candle Warm Apple Pie, 112 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Warm Apple Pie, 112 g
Code: 2406813
 
EAN: 5000204414844
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the beautiful Christmas scent of red apple and cinnamon, which will bring a relaxing and calming atmosphere to any home. Contains essential oils that create a unique atmosphere of rest and relaxation in every household.
Glade Scented Candle Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Code: 2600281
Code sup.: 733104
EAN: 5000204105766
 
5.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented candle made of plant wax with sandalwood and jasmine scent. Contains essential oils.
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Code: 2602904
Code sup.: 721034
EAN: 5000204423600
 
4.57 EUR
63.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace are replacement gel refills for the Fresh Discs system that keep your toilet clean and pleasantly fragranced with every flush.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.