en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Glade Scented Candle Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Glade by brise®
Glade Scented Candle Sensual Sandalwood & Jasmine, 129 g
Code: 2600281
Code sup.: 733104
EAN: 5000204105766
 
5.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented candle made of plant wax with sandalwood and jasmine scent. Contains essential oils.
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Code: 2602904
Code sup.: 721034
EAN: 5000204423600
 
4.57 EUR
63.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace are replacement gel refills for the Fresh Discs system that keep your toilet clean and pleasantly fragranced with every flush.
Glade Pure Clean Linen scented sticks 50 ml
Glade by brise®
Glade Pure Clean Linen scented sticks 50 ml
Code: 2602922
Code sup.: 725095
EAN: 5000204395495
 
5.80 EUR
116EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Pure Clean Linen scented sticks bring a pleasant and clean aroma of freshly laundered linen into your home.
Glade air freshener Ocean Adventure, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Ocean Adventure, 300 ml
Code: 1903230
Code sup.: 306677
EAN: 5000204070392
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Awaken your senses as fresh marine and citrus notes burst into waves of refreshing aromatic floral tones, leaving a feeling of endless possibilities.
Raid hook against clothes moths with lavender scent, 2 pcs
Raid®
Raid hook against clothes moths with lavender scent, 2 pcs
Code: 03132
Code sup.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.16 EUR
1.58EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Repellent against clothes moths with natural lavender essential oil, leaves clothes pleasantly scented. The product works for up to 4 months.
Glade air freshener Sensual Sandalwood & Jasmine, 300 ml
Glade by brise®
Glade air freshener Sensual Sandalwood & Jasmine, 300 ml
Code: 64442
Code sup.: 725017
EAN: 5000204625271
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sandalwood and jasmine eliminate odors without masking them, leaving a hint of freshness for long hours. Simple to use spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful scents.
Glade Air Freshener Gel Pure Clean Linen, 150 g
Glade by brise®
Glade Air Freshener Gel Pure Clean Linen, 150 g
Code: 2000010
Code sup.: 728010
EAN: 5000204306798
 
2.81 EUR
18.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air freshener in gel form. Glade by Brise Pure Clean Linen gel is a traditional air freshener. It brings freshness to your home for weeks.
Raid Essentials Replacement Refill for Electric Vaporizer, 21 ml, 45 nights
Raid®
Raid Essentials Replacement Refill for Electric Vaporizer, 21 ml, 45 nights
Code: 2401771
Code sup.: 675022
EAN: 5000204328622
 
8.44 EUR
401.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for electric vaporizer against mosquitoes without added fragrance.
Pronto Multi Surface Original multifunctional polish against dust, 250 ml
Pronto®
Pronto Multi Surface Original multifunctional polish against dust, 250 ml
Code: 2503014
Code sup.: 709001
EAN: 4000290903506
 
4.39 EUR
17.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto Multi Surface perfectly removes dust, smudges, and fingerprints. It contains antistatic ingredients that prevent dust from settling again.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Code: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
1.86 EUR
25.83EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness of the toilet.
Duck Extra Power Pine foaming bleaching toilet gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine foaming bleaching toilet gel, 750 ml
Code: 2600373
Code sup.: 717551
EAN: 5000204923278
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and disinfecting agent for toilet bowls. Destroys 99.9% of microorganisms. Reaches hidden bacteria and dirt. Bleach and foam in one bottle.
Glade Air Freshener Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Fresh Lemon, 300 ml
Code: 02093
Code sup.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The unique scent of citrus creates a calm and relaxing atmosphere in your home. For quick and effective refreshing. Easy-to-use spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful fragrances.
Pronto Wood 5v1 Lavender spray against dust for furniture, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood 5v1 Lavender spray against dust for furniture, 250 ml
Code: 55643
Code sup.: 708005
EAN: 5000204550436
 
4.39 EUR
17.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto with Lavender scent perfectly removes dust, smudges, and fingerprints. It contains anti-static ingredients that prevent dust from settling again.
Duck 5in1 Citrus Toilet Liquid Cleaner with Citrus Scent, 750 ml
Duck™
Duck 5in1 Citrus Toilet Liquid Cleaner with Citrus Scent, 750 ml
Code: 88231
Code sup.: 717559
EAN: 5000204422047
100%
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck toilet liquid cleaner with a pleasant citrus scent, the product cleans the toilet bowl, removes limescale and dirt. The practical curved neck of the bottle reaches well under the rim of the toilet bowl, where deposits are most common.
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Duck™
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Code: 2403584
Code sup.: 719984
EAN: 5000204331363
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel formulation actively prevents limescale buildup.
Pronto Extra Care soap cleaner for wood with almond oil, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care soap cleaner for wood with almond oil, 750 ml
Code: 2504331
Code sup.: 702022
EAN: 5000204635225
 
4.39 EUR
5.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto Extra Care wood cleaner with almond oil hydrates and protects finished wooden surfaces while cleaning.
Glade Air Freshener Lily of the Valley, 300 ml
Glade by brise®
Glade Air Freshener Lily of the Valley, 300 ml
Code: 43302
Code sup.: 725007
EAN: 4000290951705
 
3.16 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lily of the valley eliminates odors without masking them, leaving a breath of freshness for long hours. Easy to use spray that neutralizes odors and fills your home with beautiful fragrances.
Glade Aromatherapy Replacement Air Freshener Electric Berry Festive Kiss, 20 ml
Glade by brise®
Glade Aromatherapy Replacement Air Freshener Electric Berry Festive Kiss, 20 ml
Code: 2406828
Code sup.: 729148
EAN: 5000204362428
 
4.22 EUR
211EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for electric air freshener with the scent of forest fruits and fresh figs.
Glade scented candle Pumpkin Spice Latte, 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle Pumpkin Spice Latte, 112 g
Code: 2406816
Code sup.: 773139
EAN: 5000204414936
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic Glade candle with the scent of freshly brewed pumpkin latte. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and tranquility in every home.
Duck WC Cleaner Gel Mango Verse, 750 ml
Duck™
Duck WC Cleaner Gel Mango Verse, 750 ml
Code: 2500241
Code sup.: 719974
EAN: 5000204366815
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Instructions for safe handling (P-statements)P102: Keep out of reach of children.P305+P351+P338: IF
Ecover Chamomile and Clementine Liquid Dishwashing Product, 450 ml
Ecover
Ecover Chamomile and Clementine Liquid Dishwashing Product, 450 ml
Code: 2203331
Code sup.: 337507
EAN: 5000204246285
 
2.28 EUR
5.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco-friendly dishwashing product with fragrance, made from natural ingredients, effectively removes all grease and dirt. Not tested on animals.
Glade refill air freshener Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade refill air freshener Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Code: 2306547
 
EAN: 5000204847543
 
5.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for Glade one touch air fresheners with the scent of freshly laundered laundry. It is a concentrated aerosol air freshener with an intense pleasant fragrance that will scent your home.
AKCE
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Raid®
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Code: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
7.32 EUR
348.57EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid against mosquitoes is a refill for an electric evaporator with liquid rose and lavender refill, the insecticide provides effective protection against mosquitoes for up to 30 nights/8 hours/night.
AKCE
Ecover Dishwashing Liquid - Refill - Chamomile and Clementine 5L
Ecover
Ecover Dishwashing Liquid - Refill - Chamomile and Clementine 5L
Code: 2505723
Code sup.: 735144
EAN: 5000204255249
100%
18.40 EUR
3.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing Liquid Chamomile and Clementine - eco-friendly dish soap that helps protect the environment while keeping your dishes clean and fragrant. It effectively washes and degreases while being gentle on your skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.