en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Glade scented candle Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Glade by brise®
Glade scented candle Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Code: 1808909
Code sup.: 734035
EAN: 5000204384642
 
3.16 EUR
45.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic Glade Decor candle with vanilla scent. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and tranquility in every home.
Pronto nourishing surface revival oil spray, 250 ml
Pronto®
Pronto nourishing surface revival oil spray, 250 ml
Code: 1808907
Code sup.: 709006
EAN: 5000204011562
 
4.39 EUR
17.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nourishing oil for surface restoration, protects wood and enhances its natural shine.
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Raid®
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Code: 03136
Code sup.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
5.98 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refills for the Raid electric evaporator. This is an insecticidal product that guarantees protection against annoying mosquitoes and small flying insects during the day and night.
Glade Air Freshener Gel Relaxing Zen, 150 g
Glade by brise®
Glade Air Freshener Gel Relaxing Zen, 150 g
Code: 56805
Code sup.: 728005
EAN: 5000204307122
 
2.81 EUR
18.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel air freshener will scent your interior for several hours.
Glade Air Freshener Gel Lavender and Jasmine, 150 g
Glade by brise®
Glade Air Freshener Gel Lavender and Jasmine, 150 g
Code: 47783
Code sup.: 728009
EAN: 5000204418507
 
2.81 EUR
18.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade by Brise lavender scent gel is a traditional air freshener, gel in a plastic container. It brings freshness to your home for several weeks.
Duck 5-in-1 Fresh, liquid toilet cleaner, 750 ml
Duck™
Duck 5-in-1 Fresh, liquid toilet cleaner, 750 ml
Code: 02879
Code sup.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Duck liquid cleaner with a fresh scent is a product that cleans the toilet bowl, removes limescale and dirt, eliminates odors, and refreshes.
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Code: 03974
Code sup.: 702012
EAN: 5000204190403
 
4.39 EUR
5.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5v1 is an effective assistant for cleaning wooden floors. Pronto cleans and restores the shine of wood every time you dust.
Pronto Duster Dust Cloth Brush Complete 1 Piece
Pronto®
Pronto Duster Dust Cloth Brush Complete 1 Piece
Code: 45247
Code sup.: 588380
EAN: 4000290009338
 
6.51 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Captures dust and common allergens. It has long fluffy fibers for easier dust removal. Includes 1 handle and two replacement dust cloths.
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Duck™
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Code: 66337
Code sup.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.11 EUR
0.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively adheres without the need for a holder, scents with every flush, cleans for up to 4 weeks.
AKCE
OFF! Sport insect repellent spray, 100 ml
Off!
OFF! Sport insect repellent spray, 100 ml
Code: 2001933
Code sup.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
4.50 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aerosol repellent works instantly for up to 8 hours after application. It repels mosquitoes and ticks.
Ecover ecological laundry gel for wool and delicate fabrics lily and honeydew, 16 washes, 750 ml
Ecover
Ecover ecological laundry gel for wool and delicate fabrics lily and honeydew, 16 washes, 750 ml
Code: 2204096
Code sup.: 337927
EAN: 5000204249071
 
5.80 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ecover laundry gel is suitable for the care of wool, silk, and delicate fabrics. You will be delighted by the scent of lily and honeydew and the perfect washing results!
Ecover ecological universal laundry gel honeysuckle and jasmine, 20 washes, 1 l
Ecover
Ecover ecological universal laundry gel honeysuckle and jasmine, 20 washes, 1 l
Code: 2204094
Code sup.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
8.97 EUR
0.45EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The effective formula contains active ingredients of plant origin. It prevents pilling of cotton fibers during repeated washing.
Duck WC gel First Kiss Flowers liquid cleaner, 750 ml
Duck™
Duck WC gel First Kiss Flowers liquid cleaner, 750 ml
Code: 2300519
 
EAN: 5000204290776
100%
2.64 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck liquid cleaner with a pleasant tropical scent, which cleans the toilet bowl, precisely removes limescale and dirt.
Glade Automatic Air Freshener Warm Apple Pie, 269 ml
Glade by brise®
Glade Automatic Air Freshener Warm Apple Pie, 269 ml
Code: 2309487
Code sup.: 725069
EAN: 5000204413793
 
8.79 EUR
32.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Automatic Air Freshener with a long-lasting apple cider scent. An elegant addition to your interior.
Duck WC Block Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Code: 2401758
Code sup.: 369619
EAN: 5000204345179
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. It fragrances the entire room with a floral scent.
Glade Winter Berries air freshener spray 269 ml
Glade by brise®
Glade Winter Berries air freshener spray 269 ml
Code: 2508763
Code sup.: 773157
EAN: 5000204414189
 
5.45 EUR
20.26EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Create a cozy and warm atmosphere in your home with Glade Winter Berries.
Glade scented candle Anti Tabac, 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle Anti Tabac, 112 g
Code: 2406847
Code sup.: 773135
EAN: 5000204356472
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade aromatic candle with the scent of white flowers brings a feeling of freshness. It contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and comfort in every home.
Glade scented candle Luscious Cherry & Peony, 112 g
Glade by brise®
Glade scented candle Luscious Cherry & Peony, 112 g
Code: 2406850
Code sup.: 773132
EAN: 5000204356861
 
5.27 EUR
47.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade scented candle Luscious Cherry & Peony with the scent of cherries and peonies. Contains essential oils that create a unique atmosphere of relaxation and comfort in every home.
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Code: 2500244
Code sup.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.28 EUR
31.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel thoroughly cleans your toilet and reliably protects it from limescale.
Duck WC block Fresh Discs Lavender, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Lavender, 2× 36 ml
Code: 2500239
Code sup.: 720224
EAN: 5000204338980
 
4.57 EUR
63.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs Lavender perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. Just simply apply it to the inner wall of the bowl and the Duck gel disc will take care of the job for you.
OFF Kids spray repellent, 100 ml
Off!
OFF Kids spray repellent, 100 ml
Code: 2500662
Code sup.: 675602
EAN: 5000204385847
 
4.04 EUR
40.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gentle OFF!® Kids spray repellent provides reliable protection against mosquitoes for children from 1 year old. Fragrance and dye-free, gentle on children's skin.​
Glade Air Freshener Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Glade by brise®
Glade Air Freshener Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Code: 2506558
Code sup.: 728006
EAN: 5000204601152
 
5.98 EUR
19.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade by Brise Marine gel is a traditional air freshener. It brings freshness to your home for weeks.
Glade Automatic Air Freshener Relaxing Zen, 269 ml
Glade by brise®
Glade Automatic Air Freshener Relaxing Zen, 269 ml
Code: 2505229
Code sup.: 725039
EAN: 5000204073522
 
8.79 EUR
32.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The automatic air freshener eliminates unpleasant odors and provides a fresh scent for up to 60 days.
Glade Winter Berries scented candle in glass duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries scented candle in glass duo 2 x 112 g
Code: 2507969
Code sup.: 773127
EAN: 5000204415476
 
7.91 EUR
3.96EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glade Winter Berries is a limited edition scented candle that brings a festive atmosphere to your home with its sweet and fruity scent of winter berries.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.