en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera dishwashing liquid, 1.2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera dishwashing liquid, 1.2 l
Code: 2505293
Code sup.: 735196
EAN: 9000101386080
 
2.90 EUR
2.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pur Secrets of Care excels with its gentle formulation and neutral pH while also having strong grease-cutting abilities.
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Code: 2508299
Code sup.: 905028
EAN: 8057018293742
 
2.86 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos bandages with aloe vera are ideal for daily treatment of minor injuries, abrasions, and cuts.
Uniflex joint filler for drywall sanding, in a tube, 300 g
Uniflex®
Uniflex joint filler for drywall sanding, in a tube, 300 g
Code: 2504871
Code sup.: 511365
EAN: 8591235075809
 
3.21 EUR
10.7EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding one-component filler for filling joints between drywall sheets. The filler is suitable only for interior use. The filler is applied with a spatula or stainless steel trowel.
AKCE
Taft Aloe Boost hairspray 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hairspray 250ml
Code: 2508196
Code sup.: 862074
EAN: 9000101744163
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Innovative Taft spray contains Aloe Boost, which gives hair strength and care for long-lasting fixation and a smooth surface without stickiness; aloe vera for a feeling of hydrated hair and niacinamide for strengthening hair, which helps protect the style from moisture.
AKCE
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1
Spokar®
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1
Code: 2504809
Code sup.: 524830
EAN: 8593534802780
 
1.66 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
AKCE
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Spokar®
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Code: 2504810
Code sup.: 524832
EAN: 8593534802797
 
1.91 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Dettol Gentle Aloe Vera Liquid Soap Refill, 500 ml
Dettol
Dettol Gentle Aloe Vera Liquid Soap Refill, 500 ml
Code: 101337
Code sup.: 789239
EAN: 5208070003791
100%
3.36 EUR
6.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dettolᵀ liquid soap refill for pump dispensers. Gentle on the skin, tough on germs. Finally, the care and protection against germs that your family deserves. Helps keep your hands healthy.
Taft Aloe Boost Hydrating Hair Spray, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost Hydrating Hair Spray, 150 ml
Code: 2601150
Code sup.: 855315
EAN: 9000101775624
 
5.83 EUR
38.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Taft Aloe Boost Hydrating Spray provides hair with hydration, freshness, and makes styling easier.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2.5
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2.5
Code: 2504817
Code sup.: 524851
EAN: 8593534802865
 
5.13 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Durex Play 2 in 1 aloe vera massage gel, 200 ml
Durex®
Durex Play 2 in 1 aloe vera massage gel, 200 ml
Code: 50352
Code sup.: 926069
EAN: 5997321773612
96%
6.71 EUR
33.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy a massage gel with extracts of aloe vera. A gentle massage gel that can also be used as a lubricating gel. It is sensitive enough for any use.
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Code: 2400925
Code sup.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bel premium cotton swabs clean and also care for your ear canals thanks to the added ingredients – aloe vera extract and Provitamin B5. And they now contain no plastics.
Spokar Evo Profi Square Painting Brush, 180 × 80 mm
Spokar®
Spokar Evo Profi Square Painting Brush, 180 × 80 mm
Code: 2504946
Code sup.: 531226
EAN: 8593534610729
 
23.30 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The synthetic fibers EVO that this brush is equipped with are hollow, conical along the entire length and have very finely split tips. For quality application of all types of painting colors and primers.
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Chamomile and Himalayan Salt, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Chamomile and Himalayan Salt, 75 ml
Code: 2208091
Code sup.: 885018
EAN: 8720181230585
 
2.29 EUR
30.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unconventional combination of Himalayan pink salt and chamomile. Even more natural ingredients. Fully recyclable packaging.
AKCE
Balcare Aloe Vera Liquid Soap 5 l
BALcare
Balcare Aloe Vera Liquid Soap 5 l
Code: 2602710
Code sup.: 785310
EAN: 8591235105186
 
3.53 EUR
0.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balcare Aloe Vera is a liquid soap intended for daily hand washing and regular skin care. Thanks to the content of Aloe Vera and glycerin, it gently cleanses, helps protect the skin from drying out, and leaves hands soft and fresh.
Vileda disposable gloves Food Safe, size M/L, 40 pcs
Vileda®
Vileda disposable gloves Food Safe, size M/L, 40 pcs
Code: 2600043
Code sup.: 598026
EAN: 4023103235366
 
4.24 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AKCE
Velvet Camomile & Aloe Vera Moist Toilet Paper, 42 pcs
Velvet
Velvet Camomile & Aloe Vera Moist Toilet Paper, 42 pcs
Code: 2104762
Code sup.: 928935
EAN: 5901478997692
100%
1.02 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Moist toilet paper with chamomile and aloe vera. Suitable for daily hygiene.
Lilien Aloe Vera Liquid Soap, 500 ml
Lilien
Lilien Aloe Vera Liquid Soap, 500 ml
Code: 2105260
Code sup.: 787133
EAN: 8596048004428
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle creamy Aloe Vera liquid soap for perfect care of your hands and skin.
AKCE
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Linteo®
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Code: 2200099
Code sup.: 903060
EAN: 8594158370075
100%
0.84 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup removal pads also known as cotton pads Linteo Premium with Aloe Vera. The cotton pads are primarily intended for cosmetic purposes.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Code: 2508193
Code sup.: 862072
EAN: 9000101744408
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The texturizing spray with aloe vera and niacinamide provides natural volume, texture, and supports natural waves.
Carin Ultra Wings Aloe Vera Pads with Wings, 9 Pieces
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Aloe Vera Pads with Wings, 9 Pieces
Code: 48530
Code sup.: 916100
EAN: 8594004300959
100%
0.88 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Ultra Wings pads are thin individually packaged scented pads with wings featuring the popular aloe vera fragrance. They have a fresh and safe cotton surface.
Lilien Liquid Soap - Aloe Vera 5000 ml
Lilien
Lilien Liquid Soap - Aloe Vera 5000 ml
Code: 2508873
Code sup.: 787117
EAN: 8596048012959
 
5.30 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lilien liquid soap Aloe Vera gently cleanses the skin, hydrates it, and leaves a fresh feeling after each wash.
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Zenit Real
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Code: 07539
Code sup.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
1.76 EUR
2.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning cream with colored active particles against grease and dirt.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Code: 2500603
Code sup.: 248759
EAN: 8595073020274
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hardwood exposed to weather conditions and for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Code: 49290
Code sup.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.