en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gallus Washing Gel Universal, 112 doses, 4.05 l
Gallus
Gallus Washing Gel Universal, 112 doses, 4.05 l
Code: 2501514
Code sup.: 759283
EAN: 4251415302029
 
6.71 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while preserving the intensity of your laundry's colors, as well as their softness.
BALTECH thinner S6005, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6005, plastic 700 ml
Code: 2501638
Code sup.: 451530
EAN: 8591235071153
 
2.97 EUR
4.24EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 6005 is a thinner intended for thinning synthetic paints applied by spraying or dipping. The type of thinner according to the method of applying the coating is always indicated on the packaging of individual coatings.
Wäsche Meister Color laundry powder, 140 washes, 10.5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Color laundry powder, 140 washes, 10.5 kg
Code: 2501641
Code sup.: 759239
EAN: 4260418930283
100%
10.43 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry powder for colored laundry with innovative technology for detecting and removing dirt and stains.
BALTECH Rust Remover, No Rinse, 1 L
BALtech
BALTECH Rust Remover, No Rinse, 1 L
Code: 2501632
Code sup.: 471132
EAN: 8591235074765
 
3.78 EUR
3.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
No rinse rust remover with a stabilizer, high effectiveness in removing corrosion. The rust remover is applied by painting, spraying, or immersion.
Gallus Color laundry detergent, 10 doses, 600 g
Gallus
Gallus Color laundry detergent, 10 doses, 600 g
Code: 2501686
Code sup.: 759292
EAN: 4251415303804
 
1.23 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Color is a high-quality laundry detergent specially developed for the care of colored laundry. Thanks to its new active formula, it effectively removes stains while protecting the bright colors of your garments.
BALTECH thinner S6005, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6005, plastic 400 ml
Code: 2501728
Code sup.: 451524
EAN: 8591235071146
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 6005 is a thinner designed for diluting synthetic paints applied by spraying or dipping. The type of thinner based on the application method of the coating is always indicated on the packaging of individual coatings.
Hostagrund Paint Remover P8214, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Paint Remover P8214, 600 ml
Code: 2501722
Code sup.: 470255
EAN: 8591230556273
100%
8.91 EUR
14.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is suitable for removing oil-based, alkyd, dispersion, synthetic, nitrocellulose, and two-component paints.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor for men
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor for men
Code: 2507029
Code sup.: 822321
EAN: 4027800110414
 
0.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip are ideal for men with sensitive skin.
AKCE
BALsoft 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
BALsoft
BALsoft 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Code: 2500303
Code sup.: 909052
EAN: 8591235090451
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and they are also suitable for cosmetic purposes.
AKCE
BALsoft 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 2500367
Code sup.: 909050
EAN: 8591235090437
100%
0.88 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALsoft paper handkerchiefs made of high-quality 100% cellulose ensuring high softness, smoothness, and strength, which means they do not tear during use.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco air freshener, 250 ml
Code: 2204524
Code sup.: 795271
EAN: 8008970050409
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The composition of white musk and amber tones provides a deep long-lasting fragrance that evokes a lasting feeling of freshness and allure.
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam Air Freshener, 250 ml
Code: 2204525
Code sup.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The fragrance of the oriental bouquet is enlivened by notes of mandarin and lemon surrounded by the sweet scent of almond blossom. The sunny notes of orange blossom blend with the freshness of Sambac jasmine. The base reverberates with amber that goes deep and unfolds warm tones of sweet van
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda air freshener, 250 ml
Code: 2210193
Code sup.: 795272
EAN: 8008970050423
90%
5.12 EUR
20.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic scent for the home, it instantly releases intense and enveloping notes of Ayurvedic fragrance into the environment.
AKCE
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper tissues in a box, 105 pcs
Code: 2500304
Code sup.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and are also suitable for cosmetic purposes.
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Fino
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Code: 2201186
Code sup.: 954341
EAN: 5201314160786
 
2.12 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra flexible retractable garbage bags with a capacity of 70 liters. They are leak-proof and tear-resistant.
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Alufix
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 2306078
Code sup.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
2.47 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix retractable waste bags are strong double-layer bags with high elasticity and resistance to tearing and piercing.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Code: 2402069
Code sup.: 954515
EAN: 5201314172468
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced trash bags Fino with retractable tape. The bags are made from 100% recycled material (excluding the tape).
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
Code sup.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.