en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Code: 2501691
Code sup.: 759268
EAN: 4251415302166
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intense colors of your laundry, as well as their softness.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Code: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
42.39 EUR
423.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fougere - woody fragrance launched in 2012 Versace Eros Extravagant seducer. Love, passion, beauty
truckFree
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Code: 101510
 
EAN: 8011003826506
 
58.30 EUR
583EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic - fougere fragrance launched in July 2016 Dylan Blue is the essence of the modern Versace m
AKCE
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Gillette®
Gillette Mach3 Razor + 2 Blades
Code: 2102652
Code sup.: 882015
EAN: 7702018020676
100%
6.01 EUR
3.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The men's manual razor Gillette Mach3 features blades that are stronger than steel and stay sharper longer (compared to the Blue3 razor). The package includes the razor + 2 blades.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Muschio Bianco, 38 Loads, 760 ml
Code: 2300084
Code sup.: 795405
EAN: 8008970055206
99%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense fragrance of musk and white flowers. Enriched with precious fragrance microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Fabric Softener Persian Dream, 38 washes, 760 ml
Code: 2300566
Code sup.: 795408
EAN: 8008970055268
95%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Persian Dream fragrance with a sensual scent of jasmine and pomegranate intertwines with a hint of red tea and warm amber tones.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric softener Hammam, 38 washes, 760 ml
Code: 2301481
Code sup.: 795406
EAN: 8008970055213
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric softener with an intoxicating and intense scent of jasmine and orange blossom. Enriched with rare fragrance microcapsules. Makes ironing easier.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Code: 2600390
Code sup.: 882348
EAN: 4027800348503
 
6.01 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The disposable men's razor Extra2 Sensitive provides performance like a premium razor but at the cost of a disposable one and is suitable for sensitive skin. The moisturizing strip is enriched with Aloe Vera extract.
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1806467
Code sup.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.77 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 13 µ, bag size 60 × 70 cm, capacity 60 l, packed 10 pieces. Quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
viGO!
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
Code: 1808335
Code sup.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect for small bins of any shape. The product is made of low-density polyethylene, it is recyclable.
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
Code sup.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner liquid eyeliner pencil 01 Black 0.55 ml
Code: 87047
Code sup.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
21.21 EUR
21 210EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the High Precision Liquid eyeliner, you'll achieve great results even if you don't have much ex
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.